Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde svasta moze da se desi u nastavku,bukvalno svasta. Ali mora Henderson van. Nije mi jasno zasto se Klop odlucio za njega.
    Jbt henderson ni pogledom ne moze da stigne da isprati kombinacije celzija. Vrte ga kao ma*muna. Mora do 60. minuta van ili gubimo.
    Last edited by Alukard; 29-09-18, 18:33.

    Comment


    • Što je ovo? Moj pik za titulu vodi protiv mog pika za 2. mesto. Dva najbolja tima u ligi uz Siti igraju, definitivno.

      Comment


      • Zasto Klop uvek kasni sa izmenama

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Klop ceka 84 minut za izmene.
          Jadni mi da nam nije Alisona.
          Preskacemo sredinu terena uvek,zato sto je nemamo
          Last edited by Alukard; 29-09-18, 18:50.

          Comment


          • Sari objasnio neke stvari Kloppu, mada ima i ozbiljniji squad mnogo ali svakako oducio je Kloppa od fudbala.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Dok Momo siri ruke ovi umalo da daju gol. E moj Momo, e moj Edene, sta promasi. Driblaj golmana nemoj kao magarac sutirati. Pokazi klasu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ne vidim Milnerovu funkciju večeras na terenu. Mislim, znam šta treba da radi, ali ne radi. Izbaci ga, pojeli su ga.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kakvu odbranu igra Celsi u drugom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Henderson ne smije da igra vise kapak 60 minuta. I ovo sto on igra kada imamo loptu je katastrofa, primi loptu i doda stoperu ili beku.

                    Comment


                    • Pa gde izbaci čoveka koji može potezom da reši tekmu. Nije u formi ali opet može potezom da reši...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da se mi ne lazemo,Milner jeste sastavio par dobrih tekmi. Ali koji bre crni Milner? Pa on ne moze da prismrdi prvih 11 ekipi koja hoce titulu i to je realnost. A nama je on uvek u prvih 11. To govori koliko nam je slab vezni red. Jedan Milner nam je glavni vezni igrac. [emoji1751]
                        Hendersona necu da komentarisem.
                        Sa ovim veznim redom Siti ce nas rasturiti

                        Comment


                        • A sećate se u predsezoni smejanja na Chelsea? Ljudi očigledno jedne godine osvoje titulu jedne se raspadnu. Otpisati ovakav tim pre početka je elementarno nepoznavanje PL.

                          Gledaj ti ovaj tim, pa kako će igrati u martu?

                          Sad nema ko da zatvori Sarija, samo napadač u januaru i to je to

                          Što ne igra Fabinjo?

                          Comment


                          • E moj Shaco...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              A sećate se u predsezoni smejanja na Chelsea? Ljudi očigledno jedne godine osvoje titulu jedne se raspadnu. Otpisati ovakav tim pre početka je elementarno nepoznavanje PL.

                              Gledaj ti ovaj tim, pa kako će igrati u martu?

                              Sad nema ko da zatvori Sarija, samo napadač u januaru i to je to

                              Što ne igra Fabinjo?
                              Brat moj ko se smejao celziju? Ljudi su vazda pisali kako imaju mozda i najbolji vezni red u ligi.

                              Comment


                              • Ovo su oni momenti kad baš ne gotivim Kloppa. Tera neki inat, neće da menja igrače. Daj Keitu čoveče. Imaš dvojicu igrača koji nemaju svrhu na terenu večeras...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X