Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je momcii!!!!
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Lele. Šta će nam reći najveći stručnjak za fudbal, čuj mene fudbal, Mančester Junajted.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Sad ste najebali cekicari[emoji23][emoji23][emoji23]

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Oljice sta ti mislis,treba li najurit Murinja?
          Treba. Uvek je za sve trener kriv ili od njega pocinje, svejedno.
          Toliko je sve lose i lose da ti i sreca okrene ledja cak i u najbizarnijim situacijama. Tu nema pomoci.
          Adio!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Preponosan sam na ovog malog Rice-a, iz utakmice u utakmicu sve je sigurniji.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Preponosan sam na ovog malog Rice-a, iz utakmice u utakmicu sve je sigurniji.

              Kako si zadovoljan sa Fabijanskim? Ja sam za Svonsi samo zbog njega navijao, volim ga još od Arsenala.
              Po meni je medju najboljim golmanima PL. Ako ne i u top 5.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Fino igra WHU, nemaju sebičnog igrača u timu. Fino se ubacuju Anderson i Jarmolenko, samo fali malo bolji pas Arnauta na kraju. Nadavaće se golova WHU ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • Pali se masina u 2 pol.

                  Kad to Portugalac zategne. 2 i po godine se radilo i dqnas se vide rezultati tog rada

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Kako si zadovoljan sa Fabijanskim? Ja sam za Svonsi samo zbog njega navijao, volim ga još od Arsenala.
                    Po meni je medju najboljim golmanima PL. Ako ne i u top 5.
                    Nemam zamjerki nikakvih za sada brani sve sto moze, a u Top 5 nije sigurno budimo realni.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ne kontam ovu formaciju. Igraš sa wing bekovima, a njih dvojica ti skoro uopšte ne učestvuju u napadima. Fali ljudi u završnici. Koliko put Marsijal ili Lukaku prime loptu, a oko njih nema saigrača. Nikakvu podršku ne prižaju Shaw i Jang.

                      A kad krene Junajted u napad, toliko se preoptereti ta sredina, da bude po 10 ljudi na malom prostoru.

                      Fellaini, Lukaku i Pogba trče da dočekaju centaršut u peterac, a tog centašuta nikako nema...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Nije 352 i nisu wing bekovi. Posto nema ni krila totalno nejasno sta se igra i kako da se napada. Ustvari zna se. Kroz sredinu preko Pogza samo sto od guzenja prema protivnickom golu nema leba.
                        Last edited by mikisavic89; 29-09-18, 13:28.

                        Comment


                        • Kako nije 3-5-2 kad McT igra štopera, a Jang i Shaw ne igraju klasične bekove?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Како да успостави систем и добре игре кад из утакмице у утакмицу он мења формације,играче,никако да нађе стартних 11. Ма бежи,очајно. Нек пакује кофере па ћемо видети,не може више овако.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Kako nije 3-5-2 kad McT igra štopera, a Jang i Shaw ne igraju klasične bekove?
                              Sad je 352. U prvom ko zna sta su igrali.

                              Comment


                              • Junajted je tim mrcina, viđi koliki su samo. Ne može tim koji ima ovoliko mrtvih konja da igra dobro.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X