Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Verujem da jeste, i sve do ovog roka je dobio sve. I ovaj rok da je dobio ne bi znacajno uticalo ali to je druga prica. Nego, kaze 61563 da trazi tri godine desnog beka pa pitam koga je sve to trazio da mu dovedu za tu poziciju.
    Pa sta mislis da nije trazio da mu dovedu ,neku zamenu za vec u godinama Valensiju,al kako bilo sta i da trazi kad nece da mu kupe,ni igrace na pozicijama na kojima nema nijednu opciju,i evo dobio je Dalot,super dobio je ja Pep jos jedno DC iz Holandije

    Jel trazio 5 opcija dobio 0,posle dovodjenja Freda i Daloa,a ko je bio na spisku zelja ja ne znam ,al da je ispunjeno nije,eto mozda i jeste sa Dalom ,ne znam kakav je klinac mozda bude ok zamena i dobra buducnost

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Recite vi meni nesto. Sad malo razmisljam. Ne volim Pepa nikako. Al vidim drami se oko njegove momcadi. Ima li Pep iti jednog igraca u prvih 11 i sire, koji je najbolji na svojoj poziciji. Ma sta najbolji,pa ja mislim da ni jedan nije ni u TOP 5 na svojoj poziciji, izuzev De Bruynea. Silva nije onaj stari, tako da po meni ne moze u neku pricu, Mendy iza visi opasno takoder ispada, eventualno Walker jos koze u neke najbolje bekove. Ovi ostali su dobri igraci daleko od toga, ali da su sama sama krema, daleko bilo. A to sto oni igraju na takvoj razini i sto je planski kupovao igrace koji odgovaraju za njegov stil je druga prica. I sirina klupe koju itko ne spori.
      Za PL jesu zato i moze samo nesto da uradi u PL,ako gledas sve lige mozda samo KDB bi usao idealnih 11 na svetu i Walker,mada iako mator meni je Deni Alves bolji DR,a ima jos par koji mi se svidjaju mozda i pre Walkera
      Last edited by 61563; 01-09-18, 19:55.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Pa sta mislis da nije trazio da mu dovedu ,neku zamenu za vec u godinama Valensiju,al kako bilo sta i da trazi kad nece da mu kupe,ni igrace na pozicijama na kojima nema nijednu opciju,i evo dobio je Dalot,super dobio je ja Pep jos jedno DC iz Holandije

        Jel trazio 5 opcija dobio 0,posle dovodjenja Freda i Daloa,a ko je bio na spisku zelja ja ne znam ,al da je ispunjeno nije,eto mozda i jeste sa Dalom ,ne znam kakav je klinac mozda bude ok zamena i dobra buducnost
        Pa je mrco pretvorio Valensiju u RB. Respect

        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Pa sta mislis da nije trazio da mu dovedu ,neku zamenu za vec u godinama Valensiju,al kako bilo sta i da trazi kad nece da mu kupe,ni igrace na pozicijama na kojima nema nijednu opciju,i evo dobio je Dalot,super dobio je ja Pep jos jedno DC iz Holandije

          Jel trazio 5 opcija dobio 0,posle dovodjenja Freda i Daloa,a ko je bio na spisku zelja ja ne znam ,al da je ispunjeno nije,eto mozda i jeste sa Dalom ,ne znam kakav je klinac mozda bude ok zamena i dobra buducnost
          U poslednjih nekoliko meseci se dovodi u pitanje pozicija desnog beka. I to vise na forumu. Valensija je kapiten tima i male su sanse da je sva tri letnja prelazna roka trazio desnog beka. Da je prethodna dva roka trazio, dobio bi. Prroslo leto doveden Lindelof koji zna igrati i desno a ove Dalot. Pep nema veze sa ovim, nema razloga da ga pominjes. Treba li svaki rok da dovede po jednog desnog beka?
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Pa je mrco pretvorio Valensiju u RB. Respect

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Tacno tako ,najbolje partije i konstatnog DR igra kod Mou posledenje tri godine,a doveden ja kao desno krilo iz Vigana i igrao u pocetku to i MU

            Ali dzabe pricati kad ste vi svi mrzitelji niste objektivni i da Mou uzme titulu vi bi ga pljuvali,jednostavno nista ne priznajete,Pepu dajete alibi za sve, jer jbt uzeo Pl super,a kad Mou spomene 3 PL ,onda ga jebete za staru slavu super objektivno i licemerno

            Rispekt

            Ok evo i Lindelof je DR ma tako je i Dalot,je top za prvi tim MU odmah sad,tako je Valensija 33 godine i punoj snazi uskoro ce biti ko Bane Ivanovic, svake godine po jednog super,znas li ti sta je pojacanje za klub MU kad dovedes za DR Walkera,recimo

            Kakav Dalot,eno i Roman je doveo Zapacostu,sto ne igra,nego Aspi na beka a DC supalj,mozes da dovedes i 10 bekova ako su kao Darmian ili Zapacosta,koje je poentaPep je spomenut u smislu doveden je klinac da zameni ponekad nekog na DC e to je Dalot,ne moze on da ti bude prva opcija u klubu kao sto je MU
            Last edited by 61563; 01-09-18, 20:09.

            Comment


            • Da li si ti ozb ovo napisao? Ae molim te presaberi se i pogledaj sta je radio Valensija kod Fergija i LVG kao RB.

              Na ovakve lazne orice samo moze ostro da se reaguje a to nema nikakve veze sa mrznjom Portugalca. Ako vdc oces da ga dizes na tron onda pricaj nesto sto ima veze sa vezom a ne ove notorne gluposti

              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
              Last edited by Miki28; 01-09-18, 20:05.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Last edited by MarkoNFL; 01-09-18, 20:07.

                Comment


                • Ovde se cesto mesa kvalitet igraca sa trenutnom formon.

                  Comment


                  • Dobro objektivno, koji je Junajted po igračima? Je l ispred Čelzija??? Hahahahah. Čelzi i Siti imaju jače timove pa i LFC i Totenhem.

                    Ovde ne pravdam sad Murinja ovo stvarno objektivno. Bilo koji trener da vodi, sve i da je Murinjova greška, meni taj UTD najslabiji.
                    Last edited by Cassius Clay; 01-09-18, 20:08.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Tacno tako ,najbolje partije i konstatnog DR igra kod Mou posledenje tri godine,a doveden ja kao desno krilo iz Vigana i igrao u pocetku to i MU

                      Ali dzabe pricati kad ste vi svi mrzitelji niste objektivni i da Mou uzme titulu vi bi ga pljuvali,jednostavno nista ne priznajete,Pepu dajete alibi za sve, jer jbt uzeo Pl super,a kad Mou spomene 3 PL ,onda ga jebete za staru slavu super objektivno i licemerno

                      Rispekt
                      Niko Gvardiolu ne velica zbog PL. Velicaju ga zbog nacina na koji je osvojio i zbog toga kako mu tim igra.
                      A Murinjo od kada je u Junajtedu konstantno spominje svoje stare uspehe i sta je sve radio u proslosti. A od toga trenutno nema nista, ne zivi se od stare slave.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ko je u Junajtedu u top 10? De Hea u top 3, Pogba u top 10 i možda Lukaku. Pogba nije u top 5. To što on može odigrati to me baš boli uvo, mogu i ja jebati Claudiu Galanti da imam dva tri miliona, da imam stila, i da sam malo stariji.
                        I da imas sve to - opet ne mozes.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Dobro objektivno, koji je Junajted po igračima? Je l ispred Čelzija??? Hahahahah. Čelzi i Siti imaju jače timove pa i LFC i Totenhem.

                          Ovde ne pravdam sad Murinja ovo stvarno objektivno. Bilo koji trener da vodi, sve i da je Murinjova greška, meni taj UTD najslabiji.
                          Bez desnog beka koji daje golove kao Walker u zoni ispadanja. Primaju po 3 gola za poluvrijeme. Jbg cijena ultra ofanzivnog trenera na klupi

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Miki28; 01-09-18, 20:11.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            https://youtu.be/mTYmYLVAoPI

                            Ljubi brat. Nemoj se blamirat vise

                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Ne blamira se on. On je simpatican u drskosti i ako ne zna. Samo kada bi malo vise vremena proveo gledajuci siguran sam da bi skontao. Urosev najveci problem je sto voli da pise o stvarima u koje nije bas upucen. Nije glup, nije bezobrazan, drzak jeste ali zato sto je mlad.
                            Za razliku od nekih ovde i u odnosu na njih Uros je zlato.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Uros je brat, peckamo se malo.

                              Malo malo pa na svakoj temi pljucne malo Utd[emoji3]

                              Ocekujem da na gostovanju Liverpula u Bg ode na sjever i istakne transparent u cast Portugalca. Sve ispod toga totalno razocarenje

                              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Niko Gvardiolu ne velica zbog PL. Velicaju ga zbog nacina na koji je osvojio i zbog toga kako mu tim igra.
                                A Murinjo od kada je u Junajtedu konstantno spominje svoje stare uspehe i sta je sve radio u proslosti. A od toga trenutno nema nista, ne zivi se od stare slave.
                                Miki uzivaj,nadam se da ces uzivati u Shipu sa Edom i Glejzerima,kad jednom a,nadam se vec posle Barnlija da ce Mou da ode

                                Pazi sta je proslost sta,a sta malo dalja proslost,Mou uzeo PL sa CFC pre 4 godine,Pep prosle,sve je proslost

                                A nacin na koji je uzeo meni iskreno svejedno,kao sto je Wenger uzeo bez poraza sto je mozda i veci uspeh,al opet meni je mnogo lepsa PL Sitija 2012 i gol Aguera
                                a to kako mu tim igra po meni ruzno dosadno,al opet to je do ukusa ko misli da ove sezone Siti igra prelepo,super nek uziva u lepoti

                                Comment

                                Working...
                                X