Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo nama ostaje.

    A idu govna Vudvord i Glejzerovi.

    Comment


    • A gde idu?
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Otisla je prica u drugom smeru, onom koji ne volim, ovde je prica o relaciji Sane i Pep vs Marsijal i Murinjo i razlozi na osnovu kojih se (ne) napada odluka trenera
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Fora je u tome sto je Valensija krilo,od koga je Mou napravio beka, jer uprava nema para da mu kupi ,makar jednog ,vec 3 sezone
          A kao krilo ovakvi golovi su ok

          Ista stvar i DL gde mu desno krilo Jang izvukao proslu sezonu na levom beku
          Last edited by 61563; 01-09-18, 18:46.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Fora je u tome sto je Valensija krilo,od koga je mou napravio bek jer uprava nema para da mu kupi ,makr jednog vec 3 sezone
            A kao krilo ovakvi golovi su ok
            Ziv ti meni bio, batica vec dugo pegla desnog beka. I kod Fergija i kod Mojesa i kod LVG ali nastavite dalje sa tim pricama. Zabavne su

            I da dodam, vec jedno 6-7 godina je u samon vrhu sto se tice te pozicije

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Last edited by Miki28; 01-09-18, 18:48.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Dobro Valensija je otac ove igre, tu nema dileme. Ja bih dao Karvahala za Valensiju.
              Sitiju je isto ko udje ko izadje, u pola slučajeva udje u igru bolji igrač. Kako igra Siti jbt, ovo je lepota za oči. Dok kažeš tika igrači Njukasla na jednoj strani, a onda čuješ taka, i lopta je magično prebačena na drugu stranu.

              Tika taka tika taka tika taka.



              Daj Pepu Liverpul neki od prošlih godina da se raspadne. Klop ga odučio prošle godine nego nije imao tu klupu.
              Last edited by Cassius Clay; 01-09-18, 18:49.

              Comment


              • Jadni Murinjo napravio od Valensije beka jer zla uprava nece da mu kupi boljeg.

                Fiks, hajde procitaj ovo i reci koliko ima dodira sa realnoscu?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  A gde idu?
                  Bliži se vreme da se pregledju poslovne knjige malo detaljnije, da se ne "žmiri".

                  Comment


                  • A koga je Murinjo trazio za poziciju desnog beka a nije dobio?
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Os ti da pregledas?
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kako ja ubacim ovde raspravu, započnem, pa se sklonim. Ako ispadne pizdarija neka znaju moderatori, ja kuvam čorbu, ja sam mastermind.

                        Valensija je meni odličan bez zezanja. Ne znam je l bi mogao 7 u Realu da igra levo krilo umesto Ronalda, tu su negde fizički, brzinski, samo Valensija ima bolji centaršut.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Kako igra Siti jbt, ovo je lepota za oči. Dok kažeš tika igrači Njukasla na jednoj strani, a onda čuješ taka, i lopta je magično prebačena na drugu stranu.

                          Tika taka tika taka tika taka.



                          .
                          E ali bukvalno je ovako bilo sada. Steta sto nije bio gol.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Osvaja li to LŠ? Sem sa drugim najboljim timom svih vremena onom Barsom, a najboljim za taj stil igre? Ne osvaja? Ok.

                            Zidan i Karlo su tate i dalje, pa i Murinjo je iznad Gvardiole.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Os ti da pregledas?
                              Bolje da ti ne odgovaram.
                              Vidim da stvari voliš da svodiš na lični nivo.
                              Mlad si dečko očigledno, ima vrema da naučiš šta je diskusija.

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                A koga je Murinjo trazio za poziciju desnog beka a nije dobio?
                                Kako ja sad da objašnjavam da je tražo 5 igrača.

                                Na kraju je rekao, samo 1. Jedan igrač. Štoper. Da ne budemo gaženi.

                                Celo leto je trajala saga.

                                Comment

                                Working...
                                X