Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gvardiola je majstor, nemojte tako. Osvojio je titulu sa Sitijem u ligi. To nije nikome pošlo za ru...A, da, jeste. Jbg.


    PSG spremi se.

    Comment


    • Zanimljiv neki forum...misljenja od utakmice do utakmice

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Gde su sad ovi Junajtedovci, vidite li kako je završio Sane? A vi branite Marsijala, dečko nije pola Sanea. Jaooo Murinjo mu ubio samopouzdanje. Gledajte kako Gvardiola gazi, pun pameti.
        Tu smo. Izvoli?

        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Kad te najbolji non stop traze i daju ti ogromna sredstva za gradjenje tima, nije sreca

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Tu smo. Izvoli?

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Što se radi? Dje Marsijal, je l plače? Što ne izgrdi niko Gvardiolu šta radi Saneu. Ubi mu samopouzdanje, jadan Sane. Samo za razliku od Marsijala Sane je igračina.

            Comment


            • Sto se radi? Dje je Portugalac? Jel i dalje kuka? Po 3 komada za poluvrijeme je norma sad?

              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Pogrešne Junajtedovce tražiš

                P.S.
                Zna se da je Pep govno od čoveka. Karakterno.
                Izvini Pep.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Što se radi? Dje Marsijal, je l plače? Što ne izgrdi niko Gvardiolu šta radi Saneu. Ubi mu samopouzdanje, jadan Sane. Samo za razliku od Marsijala Sane je igračina.
                  Pepa drze rezultati, tj proslogodisnji uspeh i igra. Igraci koje bira igraju dobro. Da Murinjo ima rezultat i igru igracima koje je izabrao na terenu niko ne bi Marsijala pomenuo.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Žoze ima 2. mesto sa timom... gde su bekovi, ex krila.

                    Pojačanja Uniteda - Dete Dalo, 3. golman Grant i Fred iz Ukrajinske lige.

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Pepa drze rezultati, tj proslogodisnji uspeh i igra. Igraci koje bira igraju dobro. Da Murinjo ima rezultat i igru igracima koje je izabrao na terenu niko ne bi Marsijala pomenuo.
                      Tako je, bice kritika i za Pepa ako pocne ispustat bodove a uostalom ne znam sto bih ja kritikovao Pepa kad me zabolje ona stvar za Siti i Pepa a i Sanea? Rad mene nek se posvadja sa Aguerom i Silvom.

                      Niko ove sezone ni A nije rekao za Marsijala, ima Portugalac preca posla. Gori mu pod guzicom

                      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Sam Marez je veće pojačanje, da ne pričamo kakav tim ima Pep. Jači je na svakoj poziciji. Evo. Dje vam desni bek da ovako da gol Junajtedovci? A, da, nemate. Jbmt život. Murinja od blata ima da pravite.

                        Comment


                        • Kakav sut jujuju

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Sam Marez je veće pojačanje, da ne pričamo kakav tim ima Pep. Jači je na svakoj poziciji. Evo. Dje vam desni bek da ovako da gol Junajtedovci? A, da, nemate. Jbmt život. Murinja od blata ima da pravite.
                            https://youtu.be/mTYmYLVAoPI

                            Ljubi brat. Nemoj se blamirat vise

                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Sam Marez je veće pojačanje, da ne pričamo kakav tim ima Pep. Jači je na svakoj poziciji. Evo. Dje vam desni bek da ovako da gol Junajtedovci? A, da, nemate. Jbmt život. Murinja od blata ima da pravite.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ipak je Pep BogOtac.
                                Siti najjaci, Rafa kokicar najslabiji.
                                Sterling i Walker najbolji, Yedlin isto nije los, golmani slabi na obe strane. Videcemo do kraja kakva ce situacija biti.

                                Comment

                                Working...
                                X