Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Licno mislim da je Ramos ocekivao da mu Salah pruzi ruku kada je ovaj prilazio jer je dobio nagradu i obicno se svi oni tu rukuju kada neko od njih dobije nagradu. Prije bih rekao da ga je Salah ignorisao i to ono bas nego da je Ramos napravio neki pokusaj provokacije.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Mozda su vec razgovarali, caskali pre toga, nemoguce da su se tek tu videli. Mozda su drugari postali -.-
      I sta Salah 8 meseci?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja
        Koji si ti lik
        Nije ti lako, samo treba to razumeti, ali ne zanima me iskreno.
        Trudan?

        Salu nastranu, ja sam ukrapidao da se Uros zeza i da je na pitanje Tarantule "koliko ce Salah pauzirati?" nakon sto ga je Ramos pipnuo odgovorio "8 meseci pauze"

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Licno mislim da je Ramos ocekivao da mu Salah pruzi ruku kada je ovaj prilazio jer je dobio nagradu i obicno se svi oni tu rukuju kada neko od njih dobije nagradu. Prije bih rekao da ga je Salah ignorisao i to ono bas nego da je Ramos napravio neki pokusaj provokacije.

          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
          Normalno da je to bilo i svaka normalna osoba vidi da je tako, pogledajte snimak pa onda zakljuciti. Ovako novinari samo dizu masu i pompu bez razloga.

          Comment


          • Pistolj uperen u Salahovo rame, jasno se vidi Ramosova poruka

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Normalno da je to bilo i svaka normalna osoba vidi da je tako, pogledajte snimak pa onda zakljuciti. Ovako novinari samo dizu masu i pompu bez razloga.
              Ma naravno uhvatili momenat. I onda ispada i da se Salah duri, i da ramos to radi smisleno i jos se smeska ...
              U sustini mozda mu je sasvim slucajno spustio ruku na rame Mada ja ne verujem u to, ali mogucnost postoji.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dva pojacanja za Sove, mislim da je hectoru ovo 15. pozajminca, jedan iz cuvene Chealsea Loan Army, klinac iz Tottenhama je iznenadjenje

                Comment


                • IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • @owl
                    Džoš Onoma je pretprošle sezone dobijao baš priliku da igra, u rangu Dele Alija maltene.
                    Tretiran je i planiran za izdanka škole kome je mesto u prvom timu, baš mu je davano na značaju.

                    Možda se malo izgubio, ali ovo liči i na pozajmicu na kojoj je bio i Hari Kejn, dok nije uverio sve da mu je mesto u Tottenhamu.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      RedTube Star... insinuacija da ce zvezdu trpati ko stigne?

                      Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      @owl
                      Džoš Onoma je pretprošle sezone dobijao baš priliku da igra, u rangu Dele Alija maltene.
                      Tretiran je i planiran za izdanka škole kome je mesto u prvom timu, baš mu je davano na značaju.

                      Možda se malo izgubio, ali ovo liči i na pozajmicu na kojoj je bio i Hari Kejn, dok nije uverio sve da mu je mesto u Tottenhamu.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      Vidim da je proslu sezonu proveo igrajuci za Villu, videcemo kako ce se ukopiti u viziju Josa, u svakom slucaju veliko iznenadjenje je da smo uopste doveli nekoga a da niko nije otisao.

                      Comment


                      • Loads of People are saying ‘who the fuck are Red Star Belgrade?’ They have more European Trophies than Arsenal, Man City and Spurs put together

                        Al dobro sta drugo ocekivato od Engleza ,opste poznato koliko nista ne znaju.

                        Comment


                        • Znaju Englezi vrlo dobro ko je Zvezda...ali oni stariji...ne mozes od klinaca rodjenih posle 90-te ocekivati da znaju...nije nas nigde bilo...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Kad bi Šaćiri igrao protiv nas... ne da bi ih odvalili...
                            Ipak mislim da će Klop izvesti najjaču postavu.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Kad bi Šaćiri igrao protiv nas... ne da bi ih odvalili...
                              Ipak mislim da će Klop izvesti najjaču postavu.
                              Ja pak mislim da Klop voli napetiju atmosferu, a igranje doticnog bi doprinelo tome.

                              Comment


                              • Maloumni kepec je desno krilo, a tu je Salah, tako da neće ni prismrdeti prvom timu.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X