Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odličmo je Žoze ovo postavio samo još Pogbu napolje.

    Comment


    • Slažem se za Matića s tim da je bio i dobrano naložen u onoj situaciji, klasičan vruć krompir mu je uvaljen.
      Originally posted by mark it zer0 View Post
      Matic je bruka bitan za Mancester, mozda i najbitniji. Na stranu ona greska, gde je previse opusten i samouveren bio sto ne bi smelo da se desava, igra vrlo dobar mec za sada.
      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • U svlačionici ostaviti Lingarda.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Gledaj što Poke kopira Simeonea. Crno odelce...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Bas mi nije jasno kako ne napadnu vise Ereru, lik je toliko pogubljen, cini mi se kada bi vise napali tu, stvorli bi nesto sigurno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Lucas pravi haos Mančesteru, remeti ih maksimalno. Moj pik za igrača utakmice.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Morao je Lukaku ono da resi, ovako ce biti krvavo do kraja da se postigne jedan gol. So definitivno najbolji u prvom poluvremenu.

                Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                Comment


                • Greota sto ne vodimo.



                  Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Interesantno poluvreme.
                    Totenhem opasniji iako imaju manje suteva. Ozbiljnije sanse prave, ali su previse konfuzni u zavrsetku akcije.

                    Dele Ali mi ide na zivce.

                    Comment


                    • Junajted izdominirao ovo poluvreme.
                      Sreca pa nemaju Costu umesto Lukakua inace bi ovde bilo lagano 3:0. Spursi ove sezone nema teorije da udju u top4.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ahh Rome zasto tako iz prve -.-
                        Dobra igra, mada pred kraj opustila se malo zadnja linija.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ahh Rome zasto tako iz prve -.-
                          Mislis na onu sansu posle greske Rose-a. Pa da nije sutirao odmah, izasao bi van terena sa loptom. Bila je teska situacija, jos je sutirao desnom nogom.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Sve je Mančester bacio u napad, sve je pokušao, čak su i slomili Roza, Lukaku je imao jedan na jedan, pa onda i otvorenu mrežu i sve to je bilo nedovoljno.
                            Očekujem kontraudar Tottenhama u drugom poluvremenu, očekujem trijumf na Old Traffordu.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Pomozite mi sa ovom matematikom, malo mi slabije ide. Za koliko je klasa Fred jaci od Pogbe veceras?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Interesantno poluvreme.
                                Totenhem opasniji iako imaju manje suteva. Ozbiljnije sanse prave, ali su previse konfuzni u zavrsetku akcije.

                                Dele Ali mi ide na zivce.
                                I ozbiljne greske. Pa najbolja prilika na mecu je dosla nakon katastrofalne greske.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X