Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra ova Gokuova tabela, zbilja je ovako sada. LaLiga prva, PL malo ispred Seria A, sve u milimetar.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Greska ravna poprecnom pasu na sredini terena
      Uhh, nije baš tolika greška. Od poprečnog pasa je jedino gore kad dodaš direktno protivniku do tebe.

      Ovde je igrač primio loptu. E sad, ima do toga da je kriv ovaj što mu je uvalio uslovno rečeno "kosku", ali ima i do toga da ovaj što je primio nije imao pojma gde su protivnici oko njega. Pa ja na terminu kad mi neko baca loptu, okrećem se oko sebe i gledam gde su mi protivnici i da li će da me pritisnu. Morao je igrač da bude svestan toga. Samo da je digao glavu, mogao je lagano da vrati loptu nazad istom igraču koji mu je dobacio, i katastrofa sprečena.

      Milner je uradio ono što mu je Klopp rekao i uradio je to odlično. Jer je ono lako mogao da bude i faul da je bio žešći start. Odmeren start, u pravom trenutku i eto ga gol.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ova tabela fino pokazuje ono sto sam i pricao i vrlo je objektivna,sad druga stvar je sto mislim da su ovi na dnu isto gori od Spanaca ,a tu negde sa Iitalijanima

        A sto se tice rasporeda ,umora i svega jbg i od 2005 pa do 2009 isto je sve bilo pa smo imali konstantno Engleze u zavrsnicama i po sva 4 Engleza u SF LS pa i Finale 2008
        2005 osvajaca CFC polufinale,i uvek u zavrsnici tada, 2006 finale,2007 slicno

        Comment


        • Ili sto bi rekao Klop, presing u prvoj trecini terena, tacnije oduzet posed je bolji od bilo kog kreativca na svetu. Mada iskreno, ne verujem da im je trener rekao da iznose loptu pas igrom, morao je da razmislja ovaj sto je izvodio jer je Liverpool u tim trenucima vrsio jak pritisak.
          Last edited by mark !t zer0; 27-08-18, 15:30.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • U PL se sigurno povuče najviše sprinteva, ali ko kaže da se ne umaraš kratkim pokrivanjem, nekad braniti se i pokrivati sve dobro oduzme više energije, nego "sa gola na gol" što se često viđa u Engleskoj, kada lopta menja posed non stop, pa sevne kontra a ono poljana ispred tebe.

            To sam video sad kada je Fulam igrao, par puta toliko rupa ostalo, oni iz Barnlija da znaju fudbala iskažnjavali bi to samo tako. Srećom, dobri su trkači, sa tehnikom se druže malo ređe.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Uhh, nije baš tolika greška. Od poprečnog pasa je jedino gore kad dodaš direktno protivniku do tebe.

              Ovde je igrač primio loptu. E sad, ima do toga da je kriv ovaj što mu je uvalio uslovno rečeno "kosku", ali ima i do toga da ovaj što je primio nije imao pojma gde su protivnici oko njega. Pa ja na terminu kad mi neko baca loptu, okrećem se oko sebe i gledam gde su mi protivnici i da li će da me pritisnu. Morao je igrač da bude svestan toga. Samo da je digao glavu, mogao je lagano da vrati loptu nazad istom igraču koji mu je dobacio, i katastrofa sprečena.

              Milner je uradio ono što mu je Klopp rekao i uradio je to odlično. Jer je ono lako mogao da bude i faul da je bio žešći start. Odmeren start, u pravom trenutku i eto ga gol.
              Dobro, slazem se poprecni pas je najgori,malo sam preterao,al pokusao da objasnim,koliko je ono za mene propust,jbg protiv LFC, tim koji ono radi sto je Milner uradio non stop i najbolje mozda na svetu,jbg onda ne radi to protiv njih.Mogao je i onaj da odreaguje bolje da je cusne i vrati,al jbg Milner na 2 metra ko voz,pre svega nikako nije moralo da dodje do toga,svakako greska Brajtonova,nije bukvalno u noge al ovo je veoma blizu toga,jos da krenu u noge da im dodaju e onda jbg

              Comment


              • Originally posted by Дејан View Post
                Daj čoveče dozovi se pameti i prestani da ponižavaš svakoga ko ne misli kao ti. Očigledno da patiš od kompleksa više vrednosti, a nemaš razloga za tako nešto jer nemaš ni jedan kvalitet kojim se izdvajaš.

                Nisi ni pametan, ni duhovit, niti se preterano razumeš u stvari o kojima pišeš. Jedino što dobro zamaskiraš svoje neznanje ispraznim filozofiranjem pa nekima se učini da si jako pametan i potkovan mada ni njima nije jasno što si zapravo napisao.

                Nije ti prvi put da se prema drugima ophodiš sa neke visine, a gore sam objasnio koliko je pogrešno to što radiš.

                Ako vas zanima lista najboljih liga ne znam što vodite raspravu, pogledajte koeficijente u evro takmičenjima. Naravno, ovde se može videti kvalitet samo prve trećine timova po ligama, a ostatak od dve trećine se može samo nagađati jer se ne može uporediti.

                Ako mene pitate španci imaju najbolje timove iz gornje trećine tabele, s tim što Real, Barsa i Atletiko vuku lavovski deo toga, dok englezi imaju najbolji ostatak lige, a u toj činjenici leži i uzrok zašto njihove najbolje ekipe lošije prolaze u Evropi, zbog velike potrošnje, ali i kalendara takmičenja koji im ne ide na ruku jer kad se drugi odmaraju, oni se iscrpljuju između dva Božića i tako fizički, ali više psihički iscrpljeni dočekuju prolećne dvomeče sa španskim alama, Juveom, Bajernom i PSŽom.
                Opusti se bre Gokara, popij pivo. Ili u tvom slucaju, mozda je bolje 10 piva. Svako jutro.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Opusti se bre Gokara, popij pivo. Ili u tvom slucaju, mozda je bolje 10 piva. Svako jutro.
                  Da sam u tvojoj koži verovatno bih to radio jer ne znam kako bih podneo sam sebe.

                  Comment


                  • Mislim da bi sad valjalo prekinuti i oladiti malo.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Svakako su ove rasprave besmislene, i vec je na pocetku receno da jedino po Uefinoj rang listi moze da se poredi jer je sve ostalo subjektivni osecaj i stvar ukusa. Ko sta voli neka gleda (i usput pljuje najgore moguce ), ali nikada necu razumeti ljude kojima je bolje(zanimljivije, lepse kako god) da gledaju bilo koji mec koji se zavrsi 0:0 nego primera radi 2:1, pa makar akteri drugog bili Milicevo Selo i Gornje Dobrinje.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ajde jeste off, samo mi nije jasno kako je Ukrajina ispred Belgije i Holandije, zar im se nije liga raspala malo od vraćanja Krima u Rusiju i ratova u Donjecku, Lugansku itd

                        Comment


                        • Španija je bila daleko ispred svih, ali ćemo tek da vidimo kako stvari stoje ove sezone.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment




                          • Ovaj drugi gol opisuje to što pričam. Ovo nikada ne bi dali ni Zvezdi ni Partizanu ni Dinamu niti bilo kome.

                            Comment


                            • Sad gledam kakvi amaterski potezi Mek Donalda ispred svog gola pre kontre Fulama za drugi Mitrov gol. Ne kapiram kako se opet našao u timu ispred Anguize ili Johansona.

                              Jokan polako sklapa mozaik, čeka se tandem štopera Moson-Rim, Odoi bi onda mogao i na beka, zatim uklapanje Anguize i eksplozija Sesenjona. Tu su još Vieto i Šurle. Ne zna se još ni ko će biti prvi golman od njih trojice.

                              Recite da sam lud, ali Fulam očekujem u top 8 i Mitrovih 15 plus golova.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ajde jeste off, samo mi nije jasno kako je Ukrajina ispred Belgije i Holandije, zar im se nije liga raspala malo od vraćanja Krima u Rusiju i ratova u Donjecku, Lugansku itd
                                Pa to je UEFA lista, bazirana na rezultatima u UEFA takmicenjima... Shakhtar i Dinamo redovno igraju Ligu Sampiona, neretko i prodju u drugi krug dok holandske i belgijske timove ne mozes ni da vidis u Ligi Sampiona poslednjih nekoliko godina. Koliko se secam Dnipropetrovsk je pre par godina igrao i finale Lige Evrope?

                                Ta slika ti je ustvari ista ova tabela https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...crank2019.html sto definitivno nije indikator kvaliteta lige.

                                U svakom slucaju svaka liga ima svoje drazi, osim Serie A, EPL nije za svakoga.. mnogo je zahtevniji od LA Lige mogu cak kao primer za to da se koriste i Darko Kovacevic i Savo Milosevic koji u Engleskoj nisu mogli nista a u Spaniji i Italiji su napravili zavidne karijere.

                                Interesantno je da mnogi vide La Ligu kao tehnicki kvalitetniju a procenat uspesnih pasova u EPL je prosle sezone bio veci nego u La Liga, naravno to nije jedni parametar po kojem bi trebalo gledati "tehnicki" kvalitet lige, ali je meni interesantan podatak.

                                Comment

                                Working...
                                X