Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Sta ja to treba da ukapiram? Mislim ocito sam neuk pa pored zdravih ociju ne kapiram? Daj me prosvjetli, Buda...

    Normalno da je takav tempo jer pored najboljih, e al najboljih, stopera u PL, svaki nabacaj je opasnost i svaki izbacaj iz 16m je kontra, lol.
    Broj gresaka je srazmeran tempu fudbala. Ne diktiraju stoperi tempo btw.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Prvo nije Verona, nego Kijevo. A drugo, baš glupa priča, svakako da bi ih u velikom procentu slučajeva lagano odradili. Ja svakako ne mislim da je PL najbolja liga na svetu, samo ne kontam da vecina pljuje ligu (glupi netalentovani Englezi, takticki nula, samo snaga), a u Spaniji med i mleko, svi igraju fudbal, sve prsti od talenta, tehnike, takticke potkovanosti, i svi tu uživaju, a svi gledaju Engleze. Sve stručnjak do stručnjaka.
      I meni je engleska najzanimljivija, nisam ni rekao da nije. Al price o kvalitetu su nesto skroz drugo.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Zatvorite temu dok se ovi ne o'lade
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Nego da kazem ja nesto o liverpulu



          Comment


          • Da stavimo tacku:

            Tehnicki i takticki bolja - LaLiga
            Fizicki jaca, zahtevnija i atraktivnija - EPL

            Sport postoji zbog publike, klubovi postoje zbog novca, u oba slucaja pobedjuju Englezi.

            Comment


            • Zaha ne igra, ne igra ni CP. Na ivici je crvenog kartona. Gubi lopte, loši pasovi, ništa ne ide za sad. Benteke mučeni, žao mi ga, ne može da ga da nikako. Propao je nenormalno.

              Foster odlično pojačanje za Votford. Dve lepe odbrane.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Najveca laz je da najbolji igraci igraju u PL, a kao sto znamo ne igraju. Cak i po pozicijama ako pogledamo ni na jednoj sem eto mozda golman je najbolji iz PL, mada je i to veliko pitanje jer je Nojer kompletniji od De Hee, a imamo i Oblaka, Bufona, Navasa i Kurtou kao golmanw najvece klase, u PL je to trenutno jos samo Alison i eto mozda Ceh i dalje. PL nema stopera koji je na nivou Ramosa, Boatenga, Silve, Umtitija, Godina, Varana, Pikea, Markinjosa, Kjelinija, Humelsa, Bonucija, Benatije, a pitanje je jesu li najbolji stoperi iz PL Van Dajk, Aspiliketa, Fertongen i Aldevereld bolji od Romanjolija, Skrinijara, Himeneza, Savica, Kimpembea, De Lita? Sto se zadnjeg veznog tice Kante je strogi vrh uz Kazemira ali PL vise nema DLPova, dok oni postoje u ostalim ligama i igraju na najvecem nivou, Verati, Buskec, Kros, a sto se tice klasicnih veznjaka i desetki na nivou Pjanica, Modrica, Alkantare, Naingolana, Iska, Grizmana, Dibale, Milera je De Brujne i mozda Pogba ponekad, David Silva isto, sto se krila tice PL ima elitna krila, Azara, Salaha, Sanceza i Manea prije svih ali opet jesu li oni na nivou Mesija, Ronalda, Mbapea, Robena, Nejmara, Bejla je bas veliko pitanje, Azar sigurno jeste, proslosezonski Salah sigurno jeste ali evo vidimo na pocetku ove sezone nije to ni blizu proslosezonskog nivoa i ja svakako ne ocekujem da on vise odigra onakvu sezonu, o napadacima je suludo i diskutovati, tu imas Suareza, Kostu, Levandovskog, Benzemu, Kavanija, Ikardija, Iguaina, pa i Vernera i Mertensa koji su bas zgazili proslu sezonu, PL ima Kejna, Agera, Firmina i Lukakua koji su odlicni napadaci ali u PL nije najveca koncetracija kvaliteta i to je fakat. Imali smo godinama izbore dje nijedan igrac iz PL ne upaane ni u 22, kamoli u 11. Davno su prosli najbolji dani PL kad su imali i igrace i bili strah i trepet u Evropi, prosla je decenija i jace.
                sigpic

                Comment


                • Prvo sakupis najbolje igrace iz svih 5 najjacih liga i onda nabrojis par iz PL[emoji23]

                  A i niko nije uporedjivao iskljucivo nabolje igrace iz top klubova, nego se uporedjivao kvalitet cele lige.

                  Comment


                  • E da dodje Bilbao i posprda se sa Junajtedom u dvomecu i to sa SAFovim Junajtedom, izgledaju kao jebeni vanzemaljci s loptom u nogama, dodje Sevilja i osvoji trofej preko Liverpula, ne izgubi u tri utakmice od Liverpula, izbaci Junajted u LS. Od 24 susreta u nokaut fazi koliko su odigrali spanski i engleski klubovi u poslednjih deset godina, od toga su engleski klubovi prosli cetiri. Ej bijedna cetiri puta su prosli, Celsi Barsu u polufinalu LS, Liverpul Viljareala u polufinalu LE, Lester Sevilju u osmini LS i Junajted Seltu u polufinalu LE. Jad i bijeda. Koja bolja liga, neka se pokriju usima s obzirom s kakvim resursima raspolazu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      E da dodje Bilbao i posprda se sa Junajtedom u dvomecu i to sa SAFovim Junajtedom, izgledaju kao jebeni vanzemaljci s loptom u nogama, dodje Sevilja i osvoji trofej preko Liverpula, ne izgubi u tri utakmice od Liverpula, izbaci Junajted u LS. Od 24 susreta u nokaut fazi koliko su odigrali spanski i engleski klubovi u poslednjih deset godina, od toga su engleski klubovi prosli cetiri. Ej bijedna cetiri puta su prosli, Celsi Barsu u polufinalu LS, Liverpul Viljareala u polufinalu LE, Lester Sevilju u osmini LS i Junajted Seltu u polufinalu LE. Jad i bijeda. Koja bolja liga, neka se pokriju usima s obzirom s kakvim resursima raspolazu.
                      Ne racunaju se medjusobni susreti...vaznije je necije misljenje

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Zaha ne igra, ne igra ni CP. Na ivici je crvenog kartona. Gubi lopte, loši pasovi, ništa ne ide za sad. Benteke mučeni, žao mi ga, ne može da ga da nikako. Propao je nenormalno.

                        Foster odlično pojačanje za Votford. Dve lepe odbrane.
                        A i nema puno prilika, ali i u ono malo sto se nade uvijek nade nacin da ga zukne, i jos ga uvalim u fantazi

                        Comment


                        • Ne znam zasto uopste poredite lige? Nezahvalno je raditi tako nesto.
                          Najvise para se obrce u PL, i najkonkutentnija je. Koncentracija kvaliteta je svakako na ogromnom nivou upravo zbog finansijske moci.
                          Ali to nista ne mora da znaci. Ne zaci da je najjaca. Opet po meni je najteza za osvojiti. Zbog mnogih faktora.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da imaju VAR sad bi bio diretkan crveni i 3 meca suspenzija, ocigledna namera da se povredi igrac.

                            Comment


                            • Od čitave vaše rasprave meni je najzanimljivija činjenica da Rašford po transfermarktu vrijedi 65 miliona evra baš suludo

                              Comment


                              • Ma sta ce im VAR u ovoj situaciji, sudija udaljen jedva metar ili dva.

                                Comment

                                Working...
                                X