Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ali je i pored toga najbolje krilo u PLu.
    Hazard i salah nisu krila?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Jebi se Aguero. I tvoja sreca.
      Stativa, precka, sam na 5m od gola i dodas loptu...
      Dobar mec, sve u svemu. Na sudjenje bi trebalo da su navikli i pored toga sto je gol bio neregularan nisu smeli da dozvole Vukovima uopste priliku da do njega dodju.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • City i Liverpool rotiraju mesto na luck index tabeli ove sezone, ali sto je najvaznije - i u oficijelnoj.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ma koju foru dijete iz druge francuske lige dodje i postane prvotimac u top 6 klubu iz PL, to nisu normalne stvari.
          Dijete koje nije ni u drugoj francuskoj igralo konstantno u prvoj ovo je bas lom

          Comment


          • Dok se neko ne povuce protiv Sitija eto galame, Kompani bivsi igrac, Mendi rupa svaki napad treba ici preko njega. Ali nije Siti imo ni srece, Aguero danas sve za stotinku radio prekasno. Steta

            Comment


            • Ovo je kiks bez obzira na suđenje. City je danas u napadu nešto manje bio aktivan nego inače, ali bi Pepa više trebalo da brine labilnost u odbrani Kompanija i Mendya.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Odličan meč. Nisam očekivao ovako dobru utakmicu.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Bernardo me je nervirao u prvom. Previse zadrzavao loptu, drkao na sredini, vrteo se oko svoje ose sa njom.
                  Ovo mu je najlosija partija od starta sezone.

                  Kada se pogleda sta su sve promasili, jasno je da ovako nesto treba da se desi da bi Siti izgubio bodove. Na stranu primljen pogodak. Na stranu i nesviran penal. Previse promasenih, tacnije nerealizovanih odlicnih prilika, previse slabog reagovanja u samoj zavrsnici napada.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Daj da vidim neku ekipu koja je dosla iz Segunde da igra ovako zreo fudbal kao Wolves...

                    Siromasni su, raspadaju se. Njima je boom pojacanje igrac od 1m. Kakva crna taktika.

                    PL je krem de la krem.
                    Tako oni rade. Kupe za milion pa opelješe neke idiote po Engleskoj za igrača, tog istog što su kupili za milion. Njihovi timovi se bore uz Juventus i Bajern svake godine za završnicu, a LE osvajaju i smenjuju se.

                    Oni i dalje smatraju fudbal za ozbiljnu sportsku igru, ne za cirkuzantsku marketinšku atrakciju.

                    Comment


                    • Comment


                      • 1 Alex McCarthy
                        6 Wesley Hoedt
                        4 Jannik Vestergaard
                        21 Ryan Bertrand
                        2 Cédric Soares
                        18 Mario Lemina
                        23 Pierre-Emile Højbjerg
                        11 Mohammed Elyounoussi
                        22 Nathan Redmond
                        9 Danny Ings
                        7 Shane Long
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma koju foru dijete iz druge francuske lige dodje i postane prvotimac u top 6 klubu iz PL, to nisu normalne stvari.
                          Eh da samo to nisu normalne stvari ,klinac je i ok,ima vise nenormalnih stvari pocevsi od promaje u odbrani,tj. Dzake i Mustafija,po neki put i Ceh i Belarina itd,aj da ih vidimo od danas kad krece i malo laksi raspored
                          sigpic

                          Comment


                          • Tek je pocetak,rano je jos govoriti,al sumnjam da ce iko ugroziti Siti bar sto se druge pozicije tice....

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Bernardo me je nervirao u prvom. Previse zadrzavao loptu, drkao na sredini, vrteo se oko svoje ose sa njom.
                              Ovo mu je najlosija partija od starta sezone.

                              Kada se pogleda sta su sve promasili, jasno je da ovako nesto treba da se desi da bi Siti izgubio bodove. Na stranu primljen pogodak. Na stranu i nesviran penal. Previse promasenih, tacnije nerealizovanih odlicnih prilika, previse slabog reagovanja u samoj zavrsnici napada.
                              Kad god je primio loptu stao je i onda polako navlacio u dribling, nijedan centarsut niti jedan brzi pas, bas je slabo odigrao

                              Comment


                              • Svaka čast Vulvsima. Lepo skockana ekipa.

                                Ne pamtim kad je neko ovako namučio i napao Siti od manjih ekipa. Jedino mi CP pada na pamet prošle sezone.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X