Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva odbrana sunce ti...
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Ovo išlo u rašlje jbteee. Ne verujem šta skinu Patrisio.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kakva odbrana Patricia, ludilo. Kompany dvaput kardinalna greška, za sada ih to nije koštalo s obzirom da su Wolvesi baš zaebani napred.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Auhh, šta radi Kompani. 2-3 greške u roku od 20 minuta, zamalo gol.

          Kakav šut Sterlinga, i još bolja odbrana jbteeee Patrisija...
          Ako udje Stones umesto njega i ostane clean sheet jel mu se racunaju 4 poena?
          Znam da nije tema ali ovo se prati sad.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Ako udje Stones umesto njega i ostane clean sheet jel mu se racunaju 4 poena?
            Znam da nije tema ali ovo se prati sad.
            Mora da ostane na terenu do 60og minuta da bi dobio CS. Ispod toga ne dobija ništa.A ako izađe u 62. minutu, a Siti primi u 80om, svakako dobija CS.

            Ne smeju Volvsi da uđu u ovu standardnu mašineriju Sitija. Moraju malo da napadaju. Na početku je to išlo super, ali su malo stali u poslednje vreme.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • A da li je moguće da Himenez ispade ovoliko sebičan. Sama 3 saigrača na 5 metara, on šuta slabijom nogom iz ugla...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jel ima neki drugi komentator???

                Ne mogu svaku utakmicu bez zvuka da gledam zbog njega..

                Comment


                • Budi srecan sto Tubic ne radi EPL cesto

                  Comment


                  • Mendi i aut
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Fali Vulvsima završni pas. Morali su dati bar jedan u prvom pol iz kontre. 4 lopte su im poklonjene na Sitijevoj polovini, ali završni pas je prilično falio.

                      Costa namučio Mendija par puta po strani.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Mendi je propuh u glavi, bas je defenzivno los, nije ni blizu na razini najboljih bocnih.

                        Comment


                        • MIslim da je Patriciu trebaodaobjasni kojom rukom se ide na loptu..

                          Comment


                          • Odlično poluvreme. Samo da Siti ne povede, onda će verovatno napakovati još 2-3 komada..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Svim uz Wolves

                              Comment


                              • Man Siti bi bio 4,5 u LaLiga.

                                Kakva prevara od tima ovo nisam video skoro, oni pobedjuju sve u svlačionici, da ima ko da igra protiv njih sanjali bi prvo mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X