Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocigledno nisi shvatio koliko je smesno kad navijaci liverpula zezaju nekoga kada su u pitanju trofeji EPL. Da ne pominjemo cinjenicu da je liverpul samo jednom u poslednjih 10 godina sezonu zavrsio isped totenhema.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Kao i prethodnih 28 godina..
      Koji si ti trol [emoji3]

      Comment


      • Last edited by MarkoNFL; 24-08-18, 16:27.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Ocigledno nisi shvatio koliko je smesno kad navijaci liverpula zezaju nekoga kada su u pitanju trofeji EPL. Da ne pominjemo cinjenicu da je liverpul samo jednom u poslednjih 10 godina sezonu zavrsio isped totenhema.
          Liverpul ne mora jos 30god da osvoji nista, idalje ce biti uz Junajted najveci Engleski klub.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            ....
            sigpic

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Sova i dalje nastavlja da piše samo o Liverpulu.

                Tačno je to neki naš prikriveni navijač, čim su mu svi postovi o nama.

                Pišeš više od mene o Liverpulu, samo tako nastavi.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Liverpul ne mora jos 30god da osvoji nista, idalje ce biti uz Junajted najveci Engleski klub.
                  Sad zavisi sta to jedan klub cini velikim, nije bogata istorija sve... trenutno stanje kao i novija istorija igraju svoju ulogu. Zamisli koliko bi glupo bilo da ja kazem kako su Wednesday ili Nott Forest veci od West Hama samo zato sto smo pre xx godina osvojili trofeje? Mi 20 godina van Premier Lige a oni skoro pa redovni ucesnici, uz to su uspeli da nateraju Sheff U da podnese tuzbu sto je neprocenjivo

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Sova i dalje nastavlja da piše samo o Liverpulu.

                    Tačno je to neki naš prikriveni navijač, čim su mu svi postovi o nama.

                    Pišeš više od mene o Liverpulu, samo tako nastavi.
                    Sigurno ste mi dragi koliko i titovi blizanci sa topciderskog brda. Ja da sam navijac liverpula pokrio bi usima i nikoga ne bi zezao za broj osvojenih titula od kako je osnovan EPL, pa i Blekburn ima jednu

                    Comment


                    • Ehh, nismo ti dragi, a opet samo o nama pišeš. Čak ni najveći rivali ne pišu toliko o nama. Ima tu nečega.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ovo je zanimljivo, ni jedan junajtedovac ne hejtuje ovoliko Liverpool
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Sad zavisi sta to jedan klub cini velikim, nije bogata istorija sve... trenutno stanje kao i novija istorija igraju svoju ulogu. Zamisli koliko bi glupo bilo da ja kazem kako su Wednesday ili Nott Forest veci od West Hama samo zato sto smo pre xx godina osvojili trofeje? Mi 20 godina van Premier Lige a oni skoro pa redovni ucesnici, uz to su uspeli da nateraju Sheff U da podnese tuzbu sto je neprocenjivo
                          Pa evo na primer, gostovanje negde posle 25 godina posta što se trofeja tiče, kad ono međutim.....



                          Mislim ono, da li si ikad čuo da je neko nekad čuo da je nekom nekad 95000 navijača na gostovanju pevalo himnu...., pa naravno nisi sigurno
                          Pa ako ne pukneš od muke, pogledaj video sve će ti se samo reči....
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Ma voli nas samo se pravi [emoji3]

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Ovo je zanimljivo, ni jedan junajtedovac ne hejtuje ovoliko Liverpool
                                Ja ih ne hejtujem, samo mislim da su arogantni bez prava na tu aroganciju... zive od stare slave, a i volim da gledam kako engleski mediji pate dok njihovi miljenici trose milione i ne uzimaju nista iz godine u godinu. U poslednjih 10 godina su jednom bili drugi, i to je jedini put da su zavrsili ispred Totenhema a ismevaju se Totenhemu. Mozda moje misljenje nije ispravno, ali u poslednjih 10 godina Totenhem je u poredjenju sa Liverpulom bio daleko ozbiljniji klub, Arsenal ne zelim ni da poredim sa njima posto su se pokazali kao institucija za vreme Vengera.

                                Kazu to sto je Man. City uradio prosle godine nije nista, pa oni da su uradili to sje Man. City uradio prsle godine imali bi 200 strana o rekordima Liverpula. Ostavili ih 25 bodova i to je njima "nista"...

                                @Somborac, Navijaci cine jedan klub velikim, ali na vasem mestu i tu bi se pokrio usima.. da se ne podsecamo
                                Mislis da United ili Arsenal ne bi skupili 95.000 u Australiji? Pa dobro imas pravo da se nadas.
                                Last edited by belgrade_owl; 24-08-18, 19:20.

                                Comment

                                Working...
                                X