Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    Za mene je najvece iznenadjenje sto nema Bobija i sto je pre njega sansu dobio Gagic kao i to sto je pozvan Katic (iako sam jos od pocetka bio za tu opciju, jer covek igra izvanredno).
    Ne znam ciji je Gagic igrac, ali vidi se da su iz aviona on i Musli pogurani.Za centarsku poziciju bismo trebali najmanje da se brinemo, misljenja sam da ni za jednog ni za drugog nece biti mesta.

    A i ovaj spisak nije sortiran kako valja, tek sam kasnije skontao da je i Nedovic na spisku.Ostaje nam samo da se molimo da nas povrede zaobidju, barem kada su bitniji igraci u pitanju.

    Comment


    • Е још да је позвао Милосављевића било би перфектно, овако сам се мало сморио.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Sto nema Gagija?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Milosav umesto Dange i Bobi umesto Muslija. Samo su to greske.

          Comment


          • Bobi je beskoristan u reprezentaciji, nigde nece imati slobodu kod sudija kao sto je bilo u nasoj pasteta ligi..Trebao je zvati Savovica pre Bircevica, nije mi jasno ni zasto je Bircevic uopste na spisku. Nemamo skakaca u reprezentaciji. Dangubic zalutao, ali eto, kada je pozvao Vasu, neka je i njega.

            Miloš Teodosić, Stefan Marković, Vasilije Micić, Bogdan Bogdanović, Danilo Anđušić, Nemanja Bjelica, Nemanja Dangubić, Vladimir Lučić, Vladimir Micov, Novica Veličković, Duško Savanović, Milan Mačvan, Zoran Erceg, Stefan Birčević, Nemanja Nedović, Nenad Krstić, Raško Katić, Vladimir Štimac, Đorđe Gagić, Dejan Musli.
            Najbolje sto imamo, barem ako se gleda spisak.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ne moze Savovic da igra za Srbiju, to je resena prica.
              Slazem se da za Bircevica nema mesta, ali dobro.

              Comment


              • Ne znam kako je Andjusic igrao ove sezone, cudno da nema Milosavljevica barem na sirem spisku.

                Ma znam Ljubasine da ne moze da igra, ali je mogao sredinom sezone Duda da kaze da ga ima u planovima. Koliko ja znam, nece ni za Bosnu igrati, to iz vrlo pouzdanog izvora. Barem u ovom momentu ne razmislja o Bosni.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Gagic,Musli,Bircevic..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Gagic da ga ne uzmu Bosanci, Musli da ga Misko na neko cudo uvalja preko, Bircevic stvarno zasluzuje, odlican igrac.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Najbolje sto imamo, barem ako se gleda spisak.
                      Ovaj sastav uopste nije los, cak naprotiv, mislim da bi mogao daleko da dogura pod uslovom da svi budu zdravi i fizicki potpuno spremni.

                      Comment


                      • Originally posted by Batman View Post
                        Ovaj sastav uopste nije los, cak naprotiv, mislim da bi mogao daleko da dogura pod uslovom da svi budu zdravi i fizicki potpuno spremni.
                        Slazem se. Valjda nas nece spopasti povrede kao na poslednjem Eurobasketu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Steta sto Marko Keselj ne igra u poslednje vreme i nije u nekoj formi,vrlo dobar igrac.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • micic i teodosic moraju biti plejmejkerski par na ep pa makr imali kombinovano 10 izgubljenih lopti po mecu, bogdanovic nek cuva protivnicke plejmejkere jer nam on svakako mora uci u 12...ovo ostalo ok. lucic je korisniji od keselja iako je keselj nominalno bolji suter a takvih nam manjka...krstic i katic, najjaci centarski tandem u evropi

                            Comment


                            • Katic ce biti prvi centar do kraja grupne faze. On bi i Howarda poslao na klupu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Katic ce biti prvi centar do kraja grupne faze. On bi i Howarda poslao na klupu.
                                ko djuro ostojic prije deset godina...

                                Comment

                                Working...
                                X