Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ja sam pre zainteresovan kako ce se sa njima raditi u klubovima i da ne odu prerano. Mada je dobro sto je Vlada Jovanovic sada selektor juniora, pa ce ih on uvoditi u reprezentaciju.
    Sta je tu dobro?

    Comment


    • Kad ste vec kod toga, kako se zove centar Mege, msm da sam cuo da je '95 godiste?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Sta je tu dobro?
        Kako sta je dobro jbt, pa covek mnogo dobro radi sa visokim igracima. Sto je operisan od smisla za glavnog trenera to je druga stvar, ali u tom uzrastu svakako nisu presudni rezultati.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Kako sta je dobro jbt, pa covek mnogo dobro radi sa visokim igracima. Sto je operisan od smisla za glavnog trenera to je druga stvar, ali u tom uzrastu svakako nisu presudni rezultati.
          Kakav mit. Dule dobro radi sa visokim, Vlada je samo dobar covek.
          Jedino sto valja kod njega.

          Comment


          • Originally posted by chofy88 View Post
            Kad ste vec kod toga, kako se zove centar Mege, msm da sam cuo da je '95 godiste?
            Nikola Jokic

            @Ljuba

            Ja to nisam tako razumeo ali ajde.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Kad ste vec kod toga, kako se zove centar Mege, msm da sam cuo da je '95 godiste?
              Na Jokica mislis ? 15-ka ?

              Inace nadam se da ce Bobi biti na Dudinu spisku , dobro bi nam dosao takav centar kao backup Krsticu.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Na Jokica mislis ? 15-ka ?

                Inace nadam se da ce Bobi biti na Dudinu spisku , dobro bi nam dosao takav centar kao backup Krsticu.
                Posle ovakve sezone, pa kakav god kvalitet lige bio, zvace ga 100%
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Nikola Jokic

                  @Ljuba

                  Ja to nisam tako razumeo ali ajde.
                  Nemam ja nikakav info da se razumemo, ali sam ubedjen da je Dule stvorio sve one silne centre. Mislim niko me ne moze ubediti da je Jovanovic od Vranesa stvorio korisnog igraca.

                  Comment


                  • A i valja Bobija uvaljati preko. Again.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Bobbi je vec ovakvom sezonom zaradio negde solidan ugovor, ne verujem da ce cekati septembar da se naplati...

                      Comment


                      • Miloš Teodosić, Stefan Marković, Vasilije Micić, Bogdan Bogdanović, Danilo Anđušić, Nemanja Bjelica, Nemanja Dangubić, Vladimir Lučić, Vladimir Micov, Novica Veličković, Duško Savanović, Milan Mačvan, Zoran Erceg, Stefan Birčević, Nemanja Nedović, Nenad Krstić, Raško Katić, Vladimir Štimac, Đorđe Gagić, Dejan Musli.

                        Bogu hvala, nema vise Milenka Tepića, Aleksandra Rašića, Marka Kešelja, Koste Perovića, Uroša Tripkovića i Ivana Paunića. Za Keselja mi je mozda malo krivo, ali za ove ostale izuzetno drago sto nisu na spisku.
                        Last edited by Batman; 06-06-13, 11:25.

                        Comment


                        • Da, Keselj jeste rupa, ne koristi ono sto ima. Ali covek je uvek sipao trojke u reprezentaciji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Misko progurao Andjusica, Dangubica i Muslija.

                            Ljubi ce se najverovatnije ostvariti zelja, Bogdanovic ce ici na EP.
                            Cudno mi je sto nema na spisku Milosavljevica, Tripkovica i Marjanovica.I ne samo to, zar Erceg, Savanovic i Macvan nisu otkazali?

                            Ladno sam se utripovao da na spisku nema Micova.
                            Last edited by Ricma; 06-06-13, 11:33.

                            Comment


                            • Zadovoljan, veoma zadovoljan. Sada jos samo da vidimo ko ce biti na skracenom spisku.

                              Maricu, Micov je na spisku.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Misko progurao Andjusica, Dangubica i Muslija.

                                Ljubi ce se najverovatnije ostvariti zelja, Bogdanovic ce ici na EP.
                                Cudno mi je sto nema na spisku Milosavljevica, Tripkovica i Marjanovica.I ne samo to, zar Erceg, Savanovic i Macvan nisu otkazali?
                                Za mene je najvece iznenadjenje sto nema Bobija i sto je pre njega sansu dobio Gagic kao i to sto je pozvan Katic (iako sam jos od pocetka bio za tu opciju, jer covek igra izvanredno).

                                Comment

                                Working...
                                X