Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Brate mili on u mladjim kategorijama imao nevidjeno samopouzdanje, sada jedva zavrsava kada je sam. Boji se kao da ce da ga biju. Tu je problem psihicke prirode, nije zaboravio da igra majka mu stara.
    Ocigledno ga nisi gledao u poslednje vreme. Jeste da je slabija konkurencija nego u ABI ili EL (mada je u EL bio sasvim dobar) ali se vidi napredak.
    Opet kazem, ne bi ih poredio jer Raduljica je retard, smrad itd, a ovaj ima neke druge probleme. Mislim da za Muslija jos nije kasno.

    Comment


    • Gledao ga ja uzivo pre neki dan. Smesno izgleda.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Jes' ti siguran Ljubasine da mu je ovo pravi tviter profil , cisto sumnjam da pravog Raduljicu samo 100 ljudi prati.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Vidis da ima idiotski nick tamo. Malo ko ga je nasao, samo oni koji znaju.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Jes' ti siguran Ljubasine da mu je ovo pravi tviter profil , cisto sumnjam da pravog Raduljicu samo 100 ljudi prati.
            A Mikula, zivota ti, da nije bilo ove slike sto je Ljuba okacio, jel bi ikad nasao Raduljicu na Twitteru?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Gledao ga ja uzivo pre neki dan. Smesno izgleda.
              Gledao si kada je uvalio 15ak ili koliko vec poena na Klisi?
              Salim se...ono je bilo smesno kako su ga cuvali.
              Da se ogradim, ja nesto ne verujem u njega, ali mislim da moze da bude dobar za rotaciju. Druga je stvar sto se od njega ocekivalo da postane novi Gasol ili sta ti ja znam

              Mikac, neam pojma...ali mislim da jeste.

              Comment


              • Ja kazem licni utisak. Onakvom Marojevicu, Zekovicu i Ilicu bih ja dao 5, 6, a Bobi 36 sa danasnjim kriterijumom. Neverovatno koliko tromo i smotano izgleda, pogubljen u vremenu i prostoru uplasio se lopte 2, 3 puta.

                A od njega se ocekivalo da bude Gasol jer su se skauti zgledali u neverici sta sve moze da uradi. Kada je sa 14 trebalo da predje u neki jaci klub trazili su ga svi sa ovog prostora a i sire.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ja kazem licni utisak. Onakvom Marojevicu, Zekovicu i Ilicu bih ja dao 5, 6, a Bobi 36 sa danasnjim kriterijumom. Neverovatno koliko tromo i smotano izgleda, pogubljen u vremenu i prostoru uplasio se lopte 2, 3 puta.
                  Bobi bio dao kad svaku drugu akciju idu na njega, Partizan i kada spusta na centre cesto spusta na Jo-a
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ma sve je to tacno, ali napredak je ocigledan.
                    U ostalom, ko ga jebe. Imamo Milutinova i nadam se Djoku

                    Comment


                    • @Chofy

                      Partizan je isao na Joa na visokom postu i na centra na niskom. Govorim pre svega o toj utakmici. Imao je sasvim dovoljno lopti. I odjednom je poceo da se glupira i da se ne odvaja od parketa kako treba, on bre bio skocan, jedino ako se nije bas jako sjebao sa kilazom.

                      @Ljuba

                      Tema je reprezentacija, imamo i Ristica
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Partizan je isao na Joa na visokom postu i na centra na niskom. Govorim pre svega o toj utakmici. Imao je sasvim dovoljno lopti. I odjednom je poceo da se glupira i da se ne odvaja od parketa kako treba, on bre bio skocan, jedino ako se nije bas jako sjebao sa kilazom.
                        Uostalom, ja se donekle slazem sa tobom, nego konstatujem samo Za mene je Gagic najbolji Partizanov centar ove sezone.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          @Chofy

                          Partizan je isao na Joa na visokom postu i na centra na niskom. Govorim pre svega o toj utakmici. Imao je sasvim dovoljno lopti. I odjednom je poceo da se glupira i da se ne odvaja od parketa kako treba, on bre bio skocan, jedino ako se nije bas jako sjebao sa kilazom.

                          @Ljuba

                          Tema je reprezentacija, imamo i Ristica
                          Tema je uvek Partizan, ne brukaj se tu

                          Salim se...Milutin, Dzole i Rista.
                          Lepe godine su pred nama, a nismo ni svesni toga.

                          Comment


                          • Samo da ih ne upropastimo kako umemo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Samo da ih ne upropastimo kako umemo.
                              Samo normalan trener da zameni Dudu i ja sam miran.
                              Sve bih dao za Karija. Ali jbg...

                              Comment


                              • Ja sam pre zainteresovan kako ce se sa njima raditi u klubovima i da ne odu prerano. Mada je dobro sto je Vlada Jovanovic sada selektor juniora, pa ce ih on uvoditi u reprezentaciju.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X