Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teo odradio preglede, ne treba operacija, nece stici na okupljanje reprezentacije ali bice spreman za EP. Zvanicna informacija.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Neka bude 10 gori na ovom EP od proslog, istrpecu ga kada znam u kakvom stanju dolazi i kada uzmem u obzir da je mogao da otkaze nastup zbog te povrede.Verovatno ce u pocetku imati poseban program koji ce mu odrediti Duda nesto slicno kao Novica pre 2 godine, da bi se kasnije prikljucio saigracima iz reprezentacije.

      Comment


      • Ne volim Tea (po stoti put), ali covek je jedan od retkih koji bi igrao za repku i bez jedne noge.

        Rispekt

        Comment


        • http://kapiten.rs/kosarka/%CB%9Dteod...oj-nozi%CB%9D/

          Ne trudi se i igra samo u klubu za pare, boli ga kada igra za Srbiju
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • http://www.zurnal.rs/2013/05/30/dila...ozi/index.html
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Kad se samo setim , da je Suput trazio zagarantogano mesto u startnoj petorci da bi igrao za reprezentaciju

              Comment


              • Djilas prati moj rad na forumu

                Comment


                • Isto pomislih.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • To je to. Bicu bogat covek

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      To je to. Bicu bogat covek
                      You wish, Djilas cita forum pa prepisao. Pozdrav gingeru.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Tegi pustio podsecanje na Teodosicev mec protiv Slovenaca na EP 2009 , daleko njegov najbolji mec za reprezentaciju , upola onakav Teo na svakom mecu bi nam bio od izuzetnog znacaja.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Tegi pustio podsecanje na Teodosicev mec protiv Slovenaca na EP 2009 , daleko njegov najbolji mec za reprezentaciju , upola onakav Teo na svakom mecu bi nam bio od izuzetnog znacaja.
                          Vidis, tu ne vidis njegovu losu stranu jer smo pobedili, a kenjao si pre dan-dva.
                          Na tom mecu glavni covek je bio Kosta Perovic, verovali mi ili ne...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam ga zavoleo kada je dao onu trojku protiv Spanaca sa 9 metara



                            Last edited by Lord Aleksoni; 30-05-13, 22:48.

                            Comment


                            • Originally posted by Crna Zmija View Post
                              Vidis, tu ne vidis njegovu losu stranu jer smo pobedili, a kenjao si pre dan-dva.
                              Na tom mecu glavni covek je bio Kosta Perovic, verovali mi ili ne...
                              Ma nije bitna pobeda/poraz , cenim i sa njegovim izjavama sada da ima srce da igra za reprezentaciju ali brate moras priznati kad ga gledas na parketu lici na nekog boema koji ne vodi brigu o sebi , koji igra non-salantno uglavnom sve meceve pa ako krene na nekom da ulazi onda je heroj , jbg tako deluje , ne mora da znaci da je tako(tj zakljucili smo da nije) , mora biti malo zivahniji , steta je da ne bude konstantno najbolji i da uzima trofeje jer ima itekakve predispozicije za to.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • @3.30 cao,dovidjenja.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X