Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Miko

    To je tacno, ali je to prvenstvo odigrao potpuno van forme, bio je ocajan i za 3, realno na tom prvenstvu nista zivo nije islo. Ali je opet imao vise asistencija nego Toni Parker za 10 minuta manje. Jbt, samo ljudi koji ga nisu gledali mogu pisati ovakve gluposti, ne prihvatam da covek koji razume pravila kosarke moze da kaze da je dobro sto Teo ne igra, samo nenormalna bolesna mrznja prema svemu sto ima veze sa Zvezdom moze tako da zamraci um.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post


      3,8 izgubljenih po mecu na EuroBasket 2011. Malcice previse.
      Ne moze se samo statistika gledati, jer ona ne moze da sve obuhvati.Tako ne moze ni Teov ucinak na terenu.Ovo prvenstvo meni i nije bas puno bitno i zeleo bih da vidim kako cemo funkcionisati bez Tea.

      I tu bas gde je gubio broj izgubljenih lopti je bas u utakmicama kada smo prvo ostali bez Rasica, pa i bez Tepica i imali smo manji broj opcija u napadu sto je dovelo do toga da Teodosic preuzima odgovornost.Da ne spominjem da je Savanovic imao problema sa ledjima i da je Novica propustio to prvenstvo.U utakmicama protiv Turske, Rusije i Grcke smo bili bas oslabljeni, a bas te utakmice mu znatno dizu prosek po pitanju broja izgubljenih lopti.

      Comment


      • Cinjenica je da je daleko nas najbolji plej i to se ne dovodi u pitanje ali treba videti jedno prvenstvo bez njega dokle mozemo. U dosta situacija kad je neizvesno on sam uzima loptu i gadja pa sta bude , to mi se nikako ne svidja , nama je problem sto mi trenutno nemamo pleja koji ga upola moze zameniti.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • @ Sone

          To onda jednostavno ignorises. Bez Tea ne moze, ako moze neka mi neko kaze koje to ozbiljne plejmejkere Srbija ima u ovom trenutku. Ako je to Markovic ili mozda Tepic kombo bek koji se nije sastavio otkad je otisao iz Partizana, onda smo sto bi Tegeltija rekao, potpisali kapitulaciju srpske kosarke.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            @Miko

            To je tacno, ali je to prvenstvo odigrao potpuno van forme, bio je ocajan i za 3, realno na tom prvenstvu nista zivo nije islo. Ali je opet imao vise asistencija nego Toni Parker za 10 minuta manje. Jbt, samo ljudi koji ga nisu gledali mogu pisati ovakve gluposti, ne prihvatam da covek koji razume pravila kosarke moze da kaze da je dobro sto Teo ne igra, samo nenormalna bolesna mrznja prema svemu sto ima veze sa Zvezdom moze tako da zamraci um.
            Jel mogu ja da kazem da ga ne podnosim samo zato sto me nervira kao licnost, a da mi poverujes?
            Nikada nisam mrzeo igraca zato sto ima veze sa Zvezdom, sta vise jedini koji su me ikad nervirali iz FK-a recimo su Koroman, Lazetic, Bajko, Pantela i takvi majmuni

            Mogu i da ti navodim igrace koje bas gotivim, a nas su usrali par puta...poput Zigare i Vidare.
            Ima ljudi koji ne podnose Tea zbog Zvezde, ali mnogo manji broj nego sto se misli.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              I meni je draze sto ne igra koliko god to ludo zvucalo , mi imamo sasvim korektan tim ali uvek se tu pored 10-ak njegovih poena napise u statistici i 5-6 prodatih lopti. Videcemo , ajde da odigramo jedno prvenstvo bez njega pa da sudimo samo je problem sto ima krstenog pleja kao rezervu nemamo.
              Miko nisi glup, mislim verujem da nisi glup.
              Zar ti je potrebno jedno celo prvenstvo da zakljucis da ne mozemo bez njega ? Dovoljna je jedna utakmica, jedna cetvrtina.

              Nego, ne mogu sad sve da listam i citam, recite mi samo koliko je ozbiljna ta povreda i koliko su sanse da zaista propusti EP ? Sto se mene tice ne mora odraditi ni 20% priprema on mora ici na EP.
              sigpic

              Comment


              • Ja se uzdam u Vasu, vrlo slican tip pleja i ista luda glava. Pogotovo sto bi mu saigraci iz reprezentacije bili neuporedivo bolji igraci nego ovi u Megi. Koliko puta covek ostavi saigraca samog na trojci i on promasi, meni je to ponekad fascinantno. Protiv Zvezde dva puta bukvalno ostavljao Avramovica ako se ne varam sa cuvarem na 5 metara, nema boga da neko predvidi takve pasove, reakcija kasni sekund. Takodje u kontri kad je nasao Novicu za onu trojku u finisu, i dalje mi nije jasno kako ga je video, posto mu je dolazio iza ledja. Decko je pravi plej i sa njim ne bismo morali mnogo da menjamo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Jel mogu ja da kazem da ga ne podnosim samo zato sto me nervira kao licnost, a da mi poverujes?
                  Nikada nisam mrzeo igraca zato sto ima veze sa Zvezdom, sta vise jedini koji su me ikad nervirali iz FK-a recimo su Koroman, Lazetic, Bajko, Pantela i takvi majmuni

                  Mogu i da ti navodim igrace koje bas gotivim, a nas su usrali par puta...poput Zigare i Vidare.
                  Ima ljudi koji ne podnose Tea zbog Zvezde, ali mnogo manji broj nego sto se misli.
                  Ma ti nisi referentan ni za sta Jako sam popizdeo sto se javljaju ljudi na vestima gde im je bukvalno drago sto se covek povredio.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ma ti nisi referentan ni za sta Jako sam popizdeo sto se javljaju ljudi na vestima gde im je bukvalno drago sto se covek povredio.
                    Ma to je bolesno, jbg.

                    Mozda izadje nesto pozitivno iz ove situacije. Kao sto si i sam rekao, ovo prvenstvo nije toliko bitno. Vasa je stvarno NBA potencijal i ja bih ga gurnuo u vatru.
                    Meni je samo krivo sto Obradovic nije vec sada trener, mislim da je savrsen trenutak da zameni Dudu.

                    Comment


                    • Mozda je bolje ovako, ako Duda bar malo postigne nesto, tipa sesto mesto, nece ljudi dici ruke od reprezentacije kao onomad pred EP 2009.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Crna Zmija View Post
                        Miko nisi glup, mislim verujem da nisi glup.
                        Zar ti je potrebno jedno celo prvenstvo da zakljucis da ne mozemo bez njega ? Dovoljna je jedna utakmica, jedna cetvrtina.

                        Nego, ne mogu sad sve da listam i citam, recite mi samo koliko je ozbiljna ta povreda i koliko su sanse da zaista propusti EP ? Sto se mene tice ne mora odraditi ni 20% priprema on mora ici na EP.
                        Ako ce Teo da igra sa svim srcem i dadne sve od sebe za reprezentaciju onda sam bez dileme da igra ali ako ce da deluje non salantno na terenu i da deluje kao da ga nista ne zanima onda je bolje pokusati jednom bez njega.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kada sam rekao da mrzim Teodosica, mislio sam na njegov lik, njegovo ponasanje itd, ali se zato njegovi igracki kvaliteti ne smeju dovoditi u pitanje. Nekoliko vas je pomenulo da je previse forsirao na proslim prvenstvima...po meni to nije njegova greska vec greska trenera. Zasto tako ne forsira kod Mesine? Mada opet, sa druge strane, da on ne uzima suteve u repki, ne znam ko bi drugi, jer realno su najvece sanse da se dobije i pogodi kada sutira upravo Teodosic.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Ako ce Teo da igra sa svim srcem i dadne sve od sebe za reprezentaciju onda sam bez dileme da igra ali ako ce da deluje non salantno na terenu i da deluje kao da ga nista ne zanima onda je bolje pokusati jednom bez njega.
                            Bilo bi dosadno da nema njega i Suareza.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Ako ce Teo da igra sa svim srcem i dadne sve od sebe za reprezentaciju onda sam bez dileme da igra ali ako ce da deluje non salantno na terenu i da deluje kao da ga nista ne zanima onda je bolje pokusati jednom bez njega.
                              Prvo, nonsalantno se pise zajedno. Drugo, tu je njegov smek, sto nije promenio facu ni kada je onom trojkom sahranio Spaniju ni kada je bombardovao Sloveniju ni kada je protiv Rusije bacao lopte u treci red tribina. Takav je lik i to je deo njegovog smeka. Meni se place sto je sve manje takvih igraca koji izgledaju kao basketasi koji su upravo izleteli iz kafane, nego je sve vise robota koji igraju odbranu, dodaju prvom so sebe ako i samo ako nema nikog u krugu od tri metra a sutiraju samo kada su sami kao duhovi. Ima nesto i u lepoti kosarke majku mu,ne samo u rezultatu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Koji baksuzluk. Nas nikada povrede ne zaobilaze. Ajde da se neki tuljan povredi, nego najbolji igrac.

                                Ako Markovic odbije da igra, znaci da nemamo krstenog pleja pored Micica.

                                Ne razumem kako neko moze reci da nam je bolje bez Tea. On kakav god da je, nas je najbolji igrac i bez njega nam napad nikako ne funkcionise. Tako da smo u kanalu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X