Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za SP imas kvalifikacije. Ima i za Olimpijadu, ali je 60 puta teze. Uvek je prvo EP u olimpijskom ciklusu ocajno, mi smo proslo takvo iskoristili do maksimuma, nadam se da ce Duda to ponovo uraditi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • E ovo nam bas nije trebalo, izgubismo najboljeg igraca.

      Sada ce biti zanimljivo videti koga ce Duda da pozove. Nikad se ne zna, mozda neki klinac iskoci pa nam ovo bude ekstra uspesno prvenstvo. Ko bi rekao na pocetku sezone da ce Partizan osvojiti jadransku ligu i da ce se onako suprotstaviti timovima poput CSKA ili Barselone koji su ove godine dogurali do final foura.

      Markovic sigurno ne moze da igra prvog pleja, a sa druge strane svi ovi na koje se racuna u buducnosti su izuzetno mladi (Micic, Cvetkovic, Miljenovic). Mozda Nedovic popuni tu prazninu, nekako me najvise potseca na Bogdanovica, zivotinja u odbrani, a u napadu moze da poludi pa da ubaci mnogo poena.

      Ovo je ujedno prilika i da vidimo Ivkovicev odgovor na novonastalu situaciju. Sada treba pokazati znanje i umece, kada ne mozes racunati na najboljeg.

      Comment


      • Ma ja sam se sprdao kada sam rekao za Nedovica, nema on percepciju igre, slabo vidi na terenu, on ti je najbolji na dvojci da siluje protivnika svojim bolesnim fizickim predispozicijama. A i nije toliko dobar u odbrani, malo je lenj po tom pitanju, ali naravno ne u meri kao sto je Teo lenj.

        Klinac ce neki igrati, ili ne daj boze Markovic, a mozda i Milenko bude bio na pleju, u svakom slucaju, bas smo oslabljeni sada na toj poziciji.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Mozda se i ispostavi da je bolje da igramo bez Tea i barem cu biti postedjen zivaca kada su u pitanju njegovi nerezonski sutevi i situacije kada on stavlja sebe ispred ekipe.Ovako njegovim izostankom ce jos vise splasnuti ocekivanja kada je naredno EP u pitanju i nasi nece biti pod pritiskom javnosti.Uspeh bi u ovoj situaciji predstavljao cetvrtfinale, sve preko toga je podvig.

          Fresh, ne dao Bog da Milenko igra pleju.Njega sto dalje od reprezentacije, imamo bolja resenja od njega kada je pozicija trojka i jedan bek iz Partizana svakako treba da dobije sansu pre njega.Vasu neka prvo Duda pozove na pripreme, ako bude ispunio Dudina ocekivanja sigurno ce se naci na spisku putnika za Sloveniju.Ko god bude bio u staretnoj petorki kada je plej u pitanju ne verujem da ce on uvek dobijati od Dude vecu minutazu u svakoj utakmici i da ce njegova minutaza zavisiti od toga sa kim budu igrali kao i od drugih faktora.

          Comment


          • I meni je draze sto ne igra koliko god to ludo zvucalo , mi imamo sasvim korektan tim ali uvek se tu pored 10-ak njegovih poena napise u statistici i 5-6 prodatih lopti. Videcemo , ajde da odigramo jedno prvenstvo bez njega pa da sudimo samo je problem sto ima krstenog pleja kao rezervu nemamo.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ja ne mogu da verujem koliko se omalovazava najbolji plej Evrope. On da 10 (mada ce Slovenci posvedociti da moze i 40) ali zato napravi bar 15 iz nicega. Kada je on u reprezentaciji imao 5, 6 izgubljinh lopti, ne serite s oprostenjem sada.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ni ja ne podnosim Teodosica, ali hteli da priznamo ili ne, boljeg od njega nemamo. On je svakako jedan od najzasluznijih za ostvarene rezultate na evropskom 2009-te i svetskom 2010-te godine.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ja ne mogu da verujem koliko se omalovazava najbolji plej Evrope. On da 10 (mada ce Slovenci posvedociti da moze i 40) ali zato napravi bar 15 iz nicega. Kada je on u reprezentaciji imao 5, 6 izgubljinh lopti, ne serite s oprostenjem sada.
                  Imao je cesto ali svejedno nam je prekopotreban. Nismo ono sto smo bili da imamo 3 dobra igraca na svakoj poziciji. Nekada jedan Divac otkaze SP i opet uzmemo zlato jer ima ko da uskoci. Ti osim Tea sad nemas ozbiljnog naseg pleja u evropskim okvirima. Bez njega ce biti jebeno, jedino da neko od ovih mladjih talentovanih plejmejkera eksplodira kao Teo 2009.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ja ne mogu da verujem koliko se omalovazava najbolji plej Evrope. On da 10 (mada ce Slovenci posvedociti da moze i 40) ali zato napravi bar 15 iz nicega. Kada je on u reprezentaciji imao 5, 6 izgubljinh lopti, ne serite s oprostenjem sada.
                    Стара бољка нашег народа "увек је туђе боље него оно наше". Тако човек чује да је Видић просек штопер, Теодосић није најбољи плеј Европе итд. бољи неки тамо странци само зато што нису наши.

                    Comment


                    • Jel Nedovic stvarno postao zver u odbrani? U Zvezdi nije bio bas dobar u tom segmentu.

                      Ne volim ja Tea, ali on je nas ubedljivo najbolji igrac.

                      Comment


                      • Tokom karijere u reprezentaciji ima nesto preko 3 izgubljene ako se ne varam, ali zato i preko 6 asistencija. Sasvim je normalno da takav lucidan plej ponekad pretera, da to ne radi ne bi bilo ni nekih lakih poena koje on izmisli. Koliko puta je samo centre spojio sa obrucom, otvorio trojku u uglu, najbolji pas sa preskakanjem u Evropi itede. Pobogu, ali pobogu, ovde se neki raduju sto cemo gledati Stefana fakin Markovica.

                        Edit: Ljubo, ma kakva zver, samo je postao prihvatljiv. Zali boze onolikih ruku.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Vasa mora biti u 12 (ili 13, koliko je dozvoljeno?). On i Stefan neka dele minutazu, a moze i Nedovic da uleti na par minuta ako bude potrebno.
                          Sto se mene tice Bogdan bi morao da ima solidnu minutazu, ubedjen sam da moze da eksplodira. Mislim da je u ovom trenutku nas najtalentovaniji igrac (ako izuzmemo centre Milutinova i Ristica koji su ipak jos zeleni).

                          Comment


                          • Ima li nade da nam plejevi budu Micic i Nedovic? Citaj: Da ne igra Markovic, posto ce Tepic sigurno igrati.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment




                            • 3,8 izgubljenih po mecu na EuroBasket 2011. Malcice previse.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Tokom karijere u reprezentaciji ima nesto preko 3 izgubljene ako se ne varam, ali zato i preko 6 asistencija. Sasvim je normalno da takav lucidan plej ponekad pretera, da to ne radi ne bi bilo ni nekih lakih poena koje on izmisli. Koliko puta je samo centre spojio sa obrucom, otvorio trojku u uglu, najbolji pas sa preskakanjem u Evropi itede. Pobogu, ali pobogu, ovde se neki raduju sto cemo gledati Stefana fakin Markovica.

                                Edit: Ljubo, ma kakva zver, samo je postao prihvatljiv.
                                Na proslom EP je bas iritirao i od tada ga ljudi pljuju. Do tada je svima bio bog. Normalno je da pretera jedan takav igrac i da mu se tolerise ali na SP i EP u Poljskoj je to donekle kontrolisao. Ako bi sada isto uspeo i ako je ono bilo samo jedna losa epizoda, opet bi bio bog svima a bilo bi mnogo dobro za reprezentaciju. Mozemo mi prakticno bez svih da napravimo solidan rezultat osim njega i Krleta. Ako bez njega prodjemo grupu koja nije uopste laka, bice dobro.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X