Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vasa Micic ne bi meni ni igrao ako ce Markovic pristati da igra. Mislim, Vasa je ogroman talenat ali ako Markovic igra, ne moze on. Sto se tice igraca koji ne bi trebali da igraju, svakako Paunic, Rasic, Tepic, Perovic nemaju sta da traze. Mada, kao sto je Mac rekao, Tepic 300% igra, iako ne moze da se izbori za minutazu u Cajasol-u. Ja se samo nadam da nece biti ispala oko Micova, posto ga Duda nije ni zvao nikako, osim kada je bio povredjen. Uvodjenja u reprezentaciju ne treba da bude za sada, osim Bogdanovica, sto se mene tice. Micic moze da igra samo ako Markovic nece da igra. Decko ima 19 godina, neka ga jos u mladjim selekcijama, nema on teskih utakmica niti dovoljno iskustva, a i Nedovic u krajnjem slucaju ima prednost.

    Postepeno podmladjivanje je u slucaju da je ekipa stara, nemamo mi sta da podmladjujemo tim koji je mlad jbg tamo. Kod nas je Krle sa 29 godina najstariji, ostali su mladji od njega. Jedino jos Savan moze u tu kategoriju starijih igraca.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Mislim da je prerano za Vasu, bar je prerano za to da bude u 12, za siri spisak nikako jer treba polako da upoznaje ekipu i odradi pripreme. Znam da smo svi odusevljeni njegovim potencijalom, ja posebno nakon sto sam ga gledao i uzivo, ali nije isto igrati u Megi KLS i otici na EP i biti rezervni plej sa 10-15 minuta. U svakom slucaju, sve mlade igrace koje valjaju pozvati na siri spisak i onda u pripremnim utakmicama videti ko bi mogao da bude bitan faktor. Meni i dalje nije jasno cemu pozivanje Gagija, pun mi je kurac defanzivnih specijalista/sutera, daj bre Bogdana da se kali, kao da on ne ume da igra odbranu i da se bori.


      Javljajte ovde kakvo je stanje sto se tice pozivanja/nepozivanja, slabo pratim nase medije. Nas startni centar ne moze da odigra 1 na 1 na niskom postu sa detetom.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Bogdan je vrhunski defanzivac. Nije kao Dragan, ali dobro. U napadu je zver koja moze da eksplodira.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Bogdan je vrhunski defanzivac. Nije kao Dragan, ali dobro. U napadu je zver koja moze da eksplodira.
          My point exactly, kakav kurac Gagi.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Savan nece igrati za reprezentaciju.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Savan nece igrati za reprezentaciju.
              Odakle ti to?


              Rekao je da ce pricati sa Dudom na kraju sezone i da ce videti u kakvom je stanju.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • "Zdravstveno stanje mi je očajno. Imam dosta problema sa leđima i konstantno primam injekcije da bih 'izvukao' sezonu do kraja. Selektor Ivković je to shvatio i razumeo"
                Mekinjo, nije on blesav da rizikuje toliko..ako je sada povredjen, nema smisla maltretirati ga.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Dosta medija je objavilo, a i ja sam cuo nesto slicno, posle EP selektor reprezentacije ce biti Sasa Obradovic. Meni najdrazi celavac
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Odlicno. Samo njega i Djordjevica prihvatam. Naravno i Pesica i Obradovica, ali oni nisu realni.

                    Comment


                    • Izgubismo Tea za EP pauza od 2 do 4 meseca ko ce sada da nam organizuje napad jedan jedini neponovljivi milenko?
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Vasilije.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mlad je brate on kod nas u ligi ima prosek 4,5 izgubljene lopte po mecu pa ti zamisli kako bi to igledalo na jacem takmicenju
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by jevta1992 View Post
                            Mlad je brate on kod nas u ligi ima prosek 4,5 izgubljene lopte po mecu pa ti zamisli kako bi to igledalo na jacem takmicenju
                            A sta nam znaci neki poseban uspeh na EP koje nije kvalifikaciono za Olimpijadu? Vecina timova ce doci bez NBA igraca, najbolji ce na kraju ispasti Mark Gasol i Jonas Jerebko. Ovo je najbolje prvenstvo da se ubace mlade igrace i da nas njihove greske ne kostaju, te greske ce doci pre ili kasnije. Ja sam veoma ozbiljan, pozvati 8 debitanata i nekoliko mladjih iskusnih igraca i ne ici na rezultat, vec na stvaranje tima za dalje. Nama svi da igraju nismo za medalju najverovatnije, i zato je bolje gledati na sve ovo opusteno i praviti igrace. Ne razapinjati ih, vec podrzati.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • A dobro, valjda cemo proci grupe...

                              Cepaj Nedovica na keca, sta ce ti organizacija, samo izolacija i 1 na 1 igra...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • ALi je kvalifikaciono za SP znaci moramo uci ja mislim medju 6...
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X