Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Teodosić, Micić
    2. Bogdanović, Nedović
    3. Bjelica, Lučić
    4. Veličković, Savanović
    5. Krstić, Katić

    (Marijanović, Tripković/Anđušić/)

    Da vidim šta misle ljudi o mom timu ovde, pošto me lik razapinje na krst zbog Novice na drugom forumu.
    sigpic

    Comment


    • Micov brate umesto Lucica, nemoj da se zajebavamo.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Micov mora biti u reprezentaciji, mada bi ja i Lucica zvao.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Мене Рашко нервира, али немам бољег другог центра тренутно (нерачунајући Миличића).
          Уместо Трипковића и Ђуше бих ставио Ракочевића. А уместо Бобија бих Кешеља. Он је та будала која треба да има свака репрезентација, као Гуровић некад, може да муне тројку кад је најпотребније.

          Мада распада се тренутно, реално. Лучић и Мицов су бољи.
          Last edited by Урош94; 12-05-13, 14:06.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Kes je svakako pouzdaniji od mrtvog Tripkovica, on je covek odigrao dve sezone kako treba i to mu je vrhunac karijere. Novica u formi je svakako nesto sto bi nam odlicno leglo, nadam se da ce Dangubic biti bar na sirem spisku.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Mekinjo, je l racunas Covmija kao beka ili trojku? Mogla bi prva petorka biti i ovako, Teo-Covmi-Bjelica-Novica-Krle. Covmi moze podjednako dobro pokrivati pozicije dva i tri jbg, ja bi ga koristio na beku, da Nemanja bude startna trojka.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Moze Covmi da pokrije i 2 i 3 jebi ga, koliko se secam nema problema da brani bekove, a i zasto bi realno. Ta petorka je onako sto se tice visina bas mocna, tesko da bi ko mogao da nam pokupi ofanzivni skok.



                Sad kad malo bolje razmislim, to bi nam verovatno i bila najjaca petorka, jer mi pravog beka nemamo vec x godina.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Micov je trebalo da bude posle anđuše na onoj crtici, izostavih ga. Ali Lučić je prošle godine fenomenalno igrao u reprezentaciji, krenuo odlično u Partizanu i onda ga je Vujošević podredio timu. Sem toga, svi su otkazali, pa nisam ni mogao da se setim druge trojke.

                  Bitno mi je da Micić bude pozvan, jer Teo kad počne da divlja, može da ga odmori (vremenom nadam se i potpuno zameni), i voleo bih da Bogdanović igra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos je do jaja sto 4/5 igraca cepa trojke veoma dobro. Atletske sposobnosti ako gledamo, Covmi bi se sprdao na dvojci. Novica danas pocepao Radnicki, samo da tako nastavi, pa da cepamo na EP-u sa ovom petorkom. Jos kada bi Duda poslusao i ne zvao Tepica i kompaniju, a da zove napokon Micova i ostatak ekipe koji mora igrati za reprezentaciju. Valjda je cilj da najbolji igraju.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Polako sto se tice Vase, a i Teo tek ima da pokaze jos neke stvari kad je reprezentacija u pitanju, nece on jos neko vreme prepustiti dirigentsku palicu. Proslog leta je bio u najgoroj formi zivota verovatno, ali ga je Ettore preporodio i ne sumnjam da ce biti na visini zadatka za Eurobasket. Zna li neko nesto o Djordju Drenovcu? Vidim da se prijavio za draft i da igra u Italiji, ja ga licno nikad nisam gledao, mozda ne bi bilo lose da ga Duda pozove da vidimo ima li sta od njega.



                      EDIT: Tepic ce biti u rosteru 300%, nema sanse da on izvisi.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ja Tea ne volim ni da spomenem, a kamoli da ga gledam na čelu tima. Miljenović ima strašan osećaj za igru u svojih, nažalost, 46 kila. Tako da mi je Vasa glavna uzdanica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da ce Bobi sigurno uleteti, Nedovic bi morao da bude u timu i mislim da ce jedan od dvojca Bogdan/Gagi Budala uleteti na spisak. Licno bih voleo ovog drugog da vidim, ali to je onda vec previse dvojki pored sigurnih koji se ocekuju...
                          Duda ce se sigurno voditi onom 7+5 (7 niskih, 5 visokih), pa prema tome treba praviti prognoze...

                          Comment


                          • 1 : Teodosic,Micic
                            2 : Micov,Nedovic,Milosavljevic
                            3 : Bjelica,Keselj
                            4 : Velickovic,Savanovic,Erceg
                            5 : Krstic,Marjanovic

                            Po brojevima
                            4. Teodosic
                            5. Micov
                            6. Milosavljevic
                            7. Erceg
                            8. Bjelica
                            9. Micic
                            10. Savanovic
                            11. Keselj
                            12. Krstic
                            13. Nedovic
                            14. Velickovic
                            15. Marjanovic

                            Poznavajuci Dudu vrlo lako mozemo videti opet Tepica,Rasica,Paunica i ekipu.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ma Teo nam je glavni igrac, mora on biti lider tima. Ja njega toliko i ne krivim kada se pogleda da mi nemamo beka u reprezentaciji, vec Milenka Tepica. Teo je igrao odlicno za CSKA ove sezone, ocekuje se dosta od njega. Vasa je jos zelen da bude prvi plej reprezentacije, a i nema dovoljno jakih utakmica iza sebe za tako nesto. Kao back-up odlican, da odmeni Tea 15-ak minuta.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Imba View Post
                                Ja Tea ne volim ni da spomenem, a kamoli da ga gledam na čelu tima. Miljenović ima strašan osećaj za igru u svojih, nažalost, 46 kila. Tako da mi je Vasa glavna uzdanica.
                                Kad je u pitanju reprezentacija, to ne sme da ti pada na pamet. Ja Krstica recimo tako gledam, al' covek je najbolji centar kojeg imamo, jebi ga.



                                P.S. Znam da volite Gagija, al' nemojte njega da gledamo u reprezentaciji k'o Boga vas molim.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X