Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebamo mi gledati sebe, a ne druge. Ne zna se ni ko ce za nas igrati. Ako bude nasa najjaca reprezentacija u ovom momentu imacemo i visoke ambicije, a ako budu igrali kojekakvi raspadi, ne treba se nicemu nadati.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Trebamo mi gledati sebe, a ne druge. Ne zna se ni ko ce za nas igrati. Ako bude nasa najjaca reprezentacija u ovom momentu imacemo i visoke ambicije, a ako budu igrali kojekakvi raspadi, ne treba se nicemu nadati.
      Svakako da treba gledati samo sebe , ali ako budemo u najjacem sastavu i ako svi igraci budu u pravoj formi
      treba da nas se pribojavaju svi , i tako bi napravili dobar rezultat na EuroBasketu

      Comment


      • Originally posted by aleksaVP View Post
        Svakako da treba gledati samo sebe , ali ako budemo u najjacem sastavu i ako svi igraci budu u pravoj formi
        treba da nas se pribojavaju svi , i tako bi napravili dobar rezultat na EuroBasketu
        U potpunosti se slazem sa tobom
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
          U potpunosti se slazem sa tobom
          Pa tako bi uvek trebal oda bude , a ove Kvalifikacije sto smo odigrali to je bio pravi uzas
          nadam se da nece biti isto i na Euro Basketu

          Comment


          • Originally posted by aleksaVP View Post
            Pa tako bi uvek trebal oda bude , a ove Kvalifikacije sto smo odigrali to je bio pravi uzas
            nadam se da nece biti isto i na Euro Basketu
            Ne da je bio uzas nego strasno
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • Kvalifikacije su odigrali psihicki preko one stvari, a fizicki u minus fazi posle dugih i teskih sezona. Drugacije je kada igras veliko takmicenje, i zbog pristupa i sto imas malo pauzu i drugacije tempiras formu. That being said, ne dajem nam neke velike sanse za medalju.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Moramo nesto uciniti sa centarskom linijom. Ne mozemo ponovo dozvoliti da nam samo jedan od pet igraca igra. Sanse za medalju su nam vece jer nije prvenstvo pred OI.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Moramo nesto uciniti sa centarskom linijom. Ne mozemo ponovo dozvoliti da nam samo jedan od pet igraca igra. Sanse za medalju su nam vece jer nije prvenstvo pred OI.
                  Majke mi,ja mislim da mozemo do medalje.
                  "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                  Legends never die. Mamba will be back!
                  sigpic
                  HOUSE ALL NIGHT LONG

                  Comment


                  • Srbija prvi mec igra 4.Septembra protiv Litvanije od 21h, u Jasenicama.


                    2. KOLO (5. septembra):

                    Crna Gora - Letonija (14.30)
                    Srbija - BiH (17.45)
                    Litvanija - Makedonija (21)

                    3. KOLO (6. septembra):

                    Crna Gora - BiH (14.30)
                    Letonija - Litvanija (17.45)
                    Srbija - Makedonija (21)

                    4. KOLO (8. septembra):

                    BiH - Makedonija (14.30)
                    Srbija - Letonija (17.45)
                    Litvanija - Crna Gora (21)

                    5. KOLO (9. septembra):

                    Letonija - Makedonija (14.30)
                    Litvanija - BiH (17.45)
                    Srbija - Crna Gora (21)
                    Last edited by BLBL; 25-02-13, 23:51.

                    Comment


                    • Mislim da se ovdje moze bez problema otvoriti sampionat s pobjedom. Brace Lavrinovic nema vise, Javtokas citave sezone povrijedjen i tesko da ce igrati, Jasikevicius, Songaila i Kaukenas takodje pred zavrsetkom karijere...

                      Ostatak tima im je onako tra-la-la...

                      Solidni i sposobni svakog da iznenade, ali iskreno daleko je to od impresivnog. Kvalitetna petorka, gdje bi Kleiza, Pocius, Maciulis i Valaniciunas trebali biti nosioci igre. Medjutim, bar se meni cini da nema tu dovoljno kvaliteta u rotaciji da se odrzi visok nivo prve petorke tokom svih 40 minuta, a treba se igrati skoro svaki dan i to protiv nezgodnih rivala. Po meni prva petorka Srbije ipak jaca od Litvanije, a i generalno mislim da imaju vise kvaliteta na klupi, tako da ocekujem da se otvori sampionat s pobjedom. Iskreno, mislim da bi Litvanija mogla biti i razocarenje, jer ono sto su odigrali 2010. ce se tesko ponoviti, jer su zaista prevazisli realne mogucnosti ovog tima. A i Kleiza je odigrao u zivotnoj formi. Sad jos najvjerovatnije i bez Javtokasa pod kosem...
                      Last edited by BLBL; 26-02-13, 00:14.

                      Comment


                      • Dobro je sto sa Crnogorcima igramo zadnje kolo, jer mislim da su nam oni najtezi protivnik u grupi, pod uslovom da Pekovic igra.

                        Ako nam budu igrali najbolji igraci iz ove sezone, mozemo visoko ciljati, ako budu igrali Tepic i kompanija, propali smo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • http://www.mondo.rs/s289638/Sport/Ko...vic_mozda.html

                          Milinica, bar da se ne nerviramo. Udri sa klincima pa da jurimo plasman na sledece prvenstvo i to je to.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ako Savovića ne pozove sad onda nemam reči stvarno...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Jedino mi nije krivo sto je Kole otkazao, jer ionako mesta za njega ne bi bilo.Dok ova trojica bi svakako dobrodosla u rotaciji, sada mi je nekako izvesno da ce Novica uleteti na cetvorci.Kakve su sanse da Savovic zaigra za nas?Bas me interesuje razlog zasto su ova trojica otkazali.A i time sto nece igrati Markovic puno cemo gubiti na odbrani, sada cemo imati dva pleja koja su dobri samo na jednoj strani terena(napad), a rupe su u odbrani.Bilo bi previse i ako Savanovic ode.

                              Comment


                              • Sada je prilika da se mozda Micic ili Cvetkovic pozovu u reprezentaciju. Nadam se samo da Savanovic nece otkazati, jer nam je on veoma bitan igrac, za ovu cetvoricu mi i nije nesto posebno krivo. Novica ce doci do svoje forme, a mislim da je ovo prilika i da se oproba Aleksandrov. Mislim da je i Milosavljevic iz Partizana zasluzio poziv i da bi bio mnogo bolje resenje od kilavog Tepica. Nadam se da se Duda nece i ovoga puta proseravati i da ce pozvati Rakocevica, jer covek ima iskustva i igra bolje nego ikad. Za centre se ne brinem, tu je Krle, tu Bobi Marjanovic, tu je iskusni Katic, imamo i dvojac iz Partizana (Gagic i Musli) itd, ko god da dodje umesto Perovica bice bolje. Jedina pozicija za koju se ne moramo brinuti je krilna, jer tu imamo bas bas dobar izbor (Bjelica, Keselj, Lucic, Micov, Simonovic).
                                Last edited by Batman; 12-05-13, 10:27.

                                Comment

                                Working...
                                X