Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio je pozvan Bodiroga, ali nije mogao da dodje. Bio je Rasa.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Bio je pozvan Bodiroga, ali nije mogao da dodje. Bio je Rasa.
      Mogli su naci zamenu,ako nesto imamo onda to su legendarni kosarkasi.
      Rasa je Slovenac.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
        Ma generalno ova evropska prvenstva koja slede u godini posle Igara najjaci timovi koriste da odmore zvezde jer takmicenje nije kvalifikaciono za sledecu Olimpijadu.
        To je tacno. Ali mislim da je nama dobar rezultat (polufinale minimum) neophodan. Moramo da se vratimo na pravi put

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          To je tacno. Ali mislim da je nama dobar rezultat (polufinale minimum) neophodan. Moramo da se vratimo na pravi put
          Ma naravno. To je upravo i bila moja poenta- iskoristiti to sto velikani kalkulisu i onda udariti svom snagom, kao sto smo to uradili u Poljskoj.

          Comment


          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
            Ma naravno. To je upravo i bila moja poenta- iskoristiti to sto velikani kalkulisu i onda udariti svom snagom, kao sto smo to uradili u Poljskoj.
            Nemoj tako, i mi smo velikani,najveci.
            Reci ostale jake reprezentacije.
            sigpic

            Comment


            • Jugoslavija je bila velikan. Srbija je, nazalost, prosek. Kao i ostale ex-Yu reprezentacije.

              Comment


              • Pošto nemam gdje da prokomentarišem ovu našu grupu moram ovdje - najadekvatnija mi je tema.

                Za nas bi ovaj žrijeb bio dosta povoljan, da ne kažem odličan da ne dobismo Srbiju sa kojom realno i nemamo velike šanse. Onako da je to bila recimo Švedska ili Češka, autsajderi koje bi vjerujem mogli lagano dobiti. Crna Gora je tu, koja se prošetala kroz kvale i koja je definitivno ekipa koja ima glavu i rep. Sa Makedoncima bi se možda i mogli nositi nekako, iako su i oni super jaka reprenzentacija. O velesili Litavniji ne treba mnogo trošiti riječi. Latvija naravno u ovoj grupi djeluje kao najlošija ekipa, ali je činjenica da smo ih u Sarajevu uzeli 3 razlike u dosta teškoj i neizvjesnoj utakmici, dok smo u Latviji poraženi sa velikom razlikom. Smatram da imamo neke male šanse za prolazak dalje, iako je do prvenstva ostalo još dosta po trenutnom stanju bit će jako teško za nas.

                Prvu utakmicu igramo sa Latvijcima i tu ako ne dobijemo onda je sasvim sigurno da nemamo nikakve šanse, zatim slijedi meč sa Srbijom, Crnom Gorom, Makedonijom i na kraju sa Litvanijom.

                Spoiler

                Dvorana u Jesenicama u kojoj se igra grupa B. Nakon renoviranja bi trebala imati 5.500 sjedećih mjesta. Inače je ledena dvorana za hokejaški klub Jesenice.



                Last edited by Merlin; 18-11-12, 18:13.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                  Jugoslavija je bila velikan. Srbija je, nazalost, prosek. Kao i ostale ex-Yu reprezentacije.
                  Bila je i SRJ velikan.A to je ipak Srbija,hteli to CG priznati ili ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zarku Paspalju i Vladu Scepanovicu se ne dopada ovo
                    edit: Ni Drobnjaku
                    Last edited by Vladan; 18-11-12, 18:27. Reason: ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Raspored:

                      SRB- Litvanija
                      SRB - BiH
                      SRB - Makedonija
                      SRB- Letonija
                      SRB - Crna Gora

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Ali nije dobro za cetvrtfinale.
                        Mada,ako budemo igrali kao pre 2 i 3 godine,svejedno je s kim se ukrstamo.
                        I Makedonci su imali laksu cetvrtfinalnu grupu prosle godine, pa su igrali polufinale.;)
                        A i ne bih ja potcenio Nemce u sledecoj fazi jer ih Kari vodi, a znamo koliko su nam oni nezgodni.Jos ako prodje u toj grupi Izrael.Naravno pod uslovom da prodjemo grupu.

                        Samo da nam svi igraci budu zdravi(pod tim najvise mislim da Novica bude spreman) i da izadjemo u najjacem mogucem sastavu.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          I Makedonci su imali laksu cetvrtfinalnu grupu prosle godine, pa su igrali polufinale.;)
                          A i ne bih ja potcenio Nemce u sledecoj fazi jer ih Kari vodi, a znamo koliko su nam oni nezgodni.Jos ako prodje u toj grupi Izrael.Naravno pod uslovom da prodjemo grupu.

                          Samo da nam svi igraci budu zdravi(pod tim najvise mislim da Novica bude spreman) i da izadjemo u najjacem mogucem sastavu.
                          Ne postoji cetvrtfinalna grupa.
                          Ako Dirk ne bude igrao,ne mogu nista,ne moze ih ni Kari spasiti. Jednom su nas dobili kad smo bili bez Tea i Krstica,a onaj Jagla nije nista mogao promasiti,ne samo on. Na proslom su usli mozda i kao favoriti,tu Nowitzki,Kaman,odlicno odigrali prvu utakmicu i od pocetka do kraja bili su u solidnom zaostatku.
                          Novica,Bjelica i Krle da budu 100% spremni i mislim da smo u polufinalu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Grupa nam je realno slaba, moramo prvi biti. Ako budemo normalni, npr kao iz poslednjeg meca u kvalifikacijama, prvi bez problema. Mladi igraci nam igraju dobro ove sezone, kao i Bjelica i ostala kompanija. Bicemo valjda pravi za Eurobasket. Sa Litvancima bi trebalo biti najteze..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Ne postoji cetvrtfinalna grupa.
                              Ako Dirk ne bude igrao,ne mogu nista,ne moze ih ni Kari spasiti. Jednom su nas dobili kad smo bili bez Tea i Krstica,a onaj Jagla nije nista mogao promasiti,ne samo on. Na proslom su usli mozda i kao favoriti,tu Nowitzki,Kaman,odlicno odigrali prvu utakmicu i od pocetka do kraja bili su u solidnom zaostatku.
                              Novica,Bjelica i Krle da budu 100% spremni i mislim da smo u polufinalu.
                              J*** me rukomet.
                              Svaka reprezentacija koja ima skor u kvalifikacijam 8-0 zasluzuje respekt od strane nasih kosarkasa.Ako se budemo mucili u grupi sa Makedoncima i Crnogorcima sigurno cemo i se i sa njima muciti.Ako njih dvojica se odazovu pozivu bice nam problem bas zbog Pesica zato sto nas odlicno poznaje, a i ruku na srce on spada u TOP 10 najboljih trenera u Evropi.Baurman je druga liga za njega.Sa igracima koji su igrali letos necemo nista bitno uraditi, Novica nam je dobrodosao zbog odbrane pod reketom koja je jedna od slabijih segmenata u nasoj igri.Gledajuci proslo EP puno su nam protivnici davali poene pod kosem zato sto Savanovic nije taj koji se gura, a i lak je ko pero u odnosu na njegove protivnike koji nisu imali problema da ga uguraju pod kosem i postigu lake poene.Za Krleta se iskreno ne brinem.Cak i ako Bjelica bude spreman, pitanje je koliko ce on igrati pored Raznatovicevih pulena.A i da li ce on zbog njih da ispadne sa spiska?

                              Comment


                              • Maricu sta pises to covece, Bjelica nam je najbolji igrac u ovom trenutku, kako on leba ti da ispadne?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X