Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Teo 29 poena, 11 asistencija i 5 skokova..

    Imao je i odlican sut, jos je jedino Savan bio na nivou.
    Gledao malo nesto, kada je dao trojku Teo, 23 p, tad sam prebacio, ali nisam znao da je ovako izdominirao...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Protiv Bosne u kvalifikacijama, smeker -.- Zato protiv Rusa zmaj 10 izgubljenih lopti. Najveci krivac sto nismo na OI uz Dudu.

      Comment


      • Ne bacaj hate na Tea..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nije to hate na Tea to je realnost. Velika je tuga sto nismo tamo.

          Comment


          • A jbg, ne moze i on sam da igra. Podbacila je cela reprezentacija na Eurobasketu, ali isto tako je on bio nas najjaci igrac na SP-u u Turskoj gde bi igrali finale da nije bilo kradje...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Da nije u glavi bio ubedjen da je najjaci na svetu bilo bi drugacije. Ne moze plej da ima toliko izgubljenih lopti i da bude suter pre nego asistent, zapravo moze ali onda te Rusi poseru po glavi i ides kuci.

              Comment


              • BRUKA!

                Dok traju olimpijske igre, bivsa Jugoslavija igra prijateljske turnire.
                Sramota za sve nas zajedno!
                Zemlja(e) profesora Petrovica, Koraca, Drazena, zemlja(e) Novosela, Slavnica, Kicanovica, zemlja(e) Djordjevica, Divca, Bodiroge, Kukoca, Radje, zemlja(e) gde je kosarka nacionalni sport i vise od toga!
                Mi danas komentarisemo kako su Litvanci namucili Amerikance, umesto da je bar jedna zemlja bivse Jugoslavije u Londonu.
                Radujemo se uspesima u tenisu, a do pre 4 godine 80% ljudi kod nas nije ni znalo da je tenis olimpijski sport!
                Radujemo se uspesima Cavica i Kim Pavlin, kojoj nedostaje "ekspiriens" za ovakvo takmicenje, a nekada smo jedva cekali olimpijadu samo zbog duela sa Amerima...

                E moja Jugoslavijo!

                Comment


                • Kako igra Nedovic, prosto za ne poverovati da nije dobijao nikakvu sansu kod Karija...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Da nije u glavi bio ubedjen da je najjaci na svetu bilo bi drugacije. Ne moze plej da ima toliko izgubljenih lopti i da bude suter pre nego asistent, zapravo moze ali onda te Rusi poseru po glavi i ides kuci.
                    Sa svim reprezentacijama protiv kojih smo igrali probijali su nas na Teodosicu koji je mrcina, covek nije odigrao postenu odbranu u zivotu, forsira onaj sut nerealno, hiljadu puta sam se pokajao sto je dao protiv Spanije jer je posle sutao 1000 puta za 3 sa 8 metara. Dzaba mu sve asistencije kad nas stalno preko njega buse naravno jace reprezentacije..Ali nije on jedini krivac..Duda je trebao lepo da ga posalje na klupu.

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Sa svim reprezentacijama protiv kojih smo igrali probijali su nas na Teodosicu koji je mrcina, covek nije odigrao postenu odbranu u zivotu, forsira onaj sut nerealno, hiljadu puta sam se pokajao sto je dao protiv Spanije jer je posle sutao 1000 puta za 3 sa 8 metara. Dzaba mu sve asistencije kad nas stalno preko njega buse naravno jace reprezentacije..Ali nije on jedini krivac..Duda je trebao lepo da ga posalje na klupu.
                      Pa da nam Markovic kreira napad.
                      Realno,on je odlican,mnogo je napredovao,pogotovo prosle godine za vreme EP,ali ne moze on izgurati veci deo utakmice.Nema dovoljno kreativnosti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bravo Nemanja...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Samo sam ovu utakmicu gledao. Nemanja pokidao

                          Comment


                          • Dobili smo Turke danas 89-79.

                            Stimac 19 poena, Teo 14, Rasic 13 i Nedovic 11.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Drago mi je zbog Stimca, moze on biti i vise nego back-up za Krleta u pojedinim utakmicama.Svakako moze biti samo korisniji od Koste, mada ko da je to tesko.
                              Samo neka ovako nastavi, brzo ce pasti u zaborav Rakovic i Raduljica za koje su vrata reprezentacije nadam se zauvek zatvorena.

                              Comment


                              • Jel gledao neko ove nase pripremne meceve,ja stigao jedan da uvatim

                                Da li Stimac stvarno zna da igra kosarke?

                                Comment

                                Working...
                                X