Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je jedan Andjusic,jedno 6,7 trojki jos nam treba u nizu. Andjusicu kapa dole,strasan suter,jako potcenjen kod nas,prvi se Vujosevic ogresio o njega.

    Comment


    • Onaj Bogdan Karaicic je baksuz. Zabraniti mu da udje na kosarkaski teren kod nas.

      I gde igra ovaj njihov Albino?

      Comment


      • Pajola u zivotu nije ovako odigrao u Virtusu. Ali na ovakvim utakmicama se postaje igrac.

        Comment


        • Polonara raspolozen posle potpisa za Fenerbahce.

          Comment


          • Polonara ponizio,cestitke Italijanima
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Zaslepiše ih crnobelimeleoni.

              Comment


              • Sale bi vec protiv Dominikane poslao nekog u svlacionicu. Ovaj samo sto im jos ne skine gace i sagne se. Totalna kurcobolja se uvukla jos od kada su se pojavili Vasa, Teo i Kalina, ali on to nije prepoznao i pustio je da narasta. Valjda sad Vaso ima dobar odnos sa trenerom.

                Comment


                • SRAMOTA

                  Comment


                  • Za ovo nema opravdanja.

                    Bruka i sramota poput one sa Obradovićem u Beogradu.

                    Kokoškov je sve ovo vodio kao da je prijateljski turnir.

                    Kasno mu došlo iz dupeta u glavu da ne može ništa korisno uraditi sa Bobijem.

                    Bar da je pokušao sa Milosavljevićem da unese agresivnost, da je pokušao sa Davidovcem umesto Bjelice, al jok, ništa, amatersko vođenje.

                    A i mnogi igrači su delovali nezainteresovano, kao da im je mučno otići na OI.

                    SRAMOTA!

                    Comment


                    • Sad će da uslede ostavke.
                      Kakva se samo skupila kamarila po tribinama, ništa od slikanja i kićenja.

                      Comment


                      • Ja ne razumem ako je Micic povredjen pa sta igras sa njim,covek se bukvalno sklanjao u odbrani, uzasan je u reprezentaciji, bolje da igra Uskokovic iz Zvezde ako nema boljeg, serem mu se u tu MVP titulu,i njemu i Jokicu,i ovom u titulu NBA trenera posmatraca.

                        Comment


                        • Džaba Vučić dao onoliku lovu za ogranizaciju ovog turnira.

                          Comment


                          • Dosta ste toga rekli, ja bih ipak pomenuo voljni momenat, hvala im što su se odazvali pozivu reprezentacije. Ono što ne valja jeste da je jedan tim igrao Akropolis kup a drugi kvalifikacije. Odbranu osim voljnog momenta koji je bio vrlo slab smo igralči i kao da smo prvi put zajedno na parketu u ovoj utakmici. Dok se ispuca Bjelica, Vasa, dok šutne svoju kvotu tamo neki uz boli me kurac da se trudim odoše italijani na 14 razlike. Tek u drugom poluvremenu smo počeli malo energičnije da igramo odbranu ali zato u napadu horor. Prikazanom igrom i nismo zaslužili da pobedimo. Što se tiče Kokoškova, očekivao sam bolje vođenje, ali šta je tu je, svakako je bolji od ćelavog.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Bjelica - Ne znam da ili ima smisla da se više odazivam jer očigledno ne mogu da pomognem ekipi.

                              E jebo ga ja Nemanja, to si trebao reći pre turnira i priznati da nisi u stanju pomoći.

                              Comment


                              • Dobro bre Ganac ne zajebavaj,ovako mogu i ja da vodim reprezentaciju,zasto omalovazavas Djordjevica,tri srebra u pet takmicenja a ovaj duduk ni Italiju ne moze da pobedi,dzabe mu kosarkasko znanje kad ne zna da vodi utakmicu,da motivise ekipu,lepo se videlo i u Finiksu i u Fenerbahceu kakav je kao prvi trener,odlican pomocnik i nista vise.
                                Last edited by Mihajlo10; 04-07-21, 21:46.

                                Comment

                                Working...
                                X