Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raduljica je već 10 godina bivši igrač, koji je probao da igra u NBA pa su ga išutirali odande.
    A kroz celu svoju karijeru je ne rupčaga nego provalija u odbrani.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • https://i.makeagif.com/media/8-13-2016/qMukk2.gif
      Attached Files
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Taj voljni momenat Raduljiice da se odazove reprezentativnim aktivnostima je za svako poštovanje a na njega treba da se ugledaju mlađi i samo zbog toga ga cenim a od trenutka kada je otišao u Kinu to više nije ozbiljna košarka.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Radulj nikad nije otkazao ucesce u Reprezentaciji, a i Rasko Katic je tu, ako zatreba.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Radulj nikad nije otkazao ucesce u Reprezentaciji, a i Rasko Katic je tu, ako zatreba.
            Može i Štiimac, vojnik Zvezde i reprezentacije... ali ako mislimo ozbiljno, ipak ne.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kad smo kod Raduljice mora se reći da je s neverovatnom lakoćom namlatio pare.

              Jedino je znojio dupe u reprezentaciji.

              Odigra dobro u reprezentaciji pa potpiše ugovor za golemu lovu sa nekim klubom gde cele sezone lezilebuje.

              Pa opet odigra dobro u reprezentaciji i opet potpiše odličan ugovor sa klubom gde naravno luftiguzuje.

              Majstor!

              Comment


              • Tako se to radi, a ne kao Jokic odere dupe za klub a reprezentacija ga ne interesuje, sta sad mi imamo od njegove MVP nagrade kad nam nece pomoci da uzmemo medalju, moze da bude sto puta MVP kad je Raduljica korisniji od njega za reprezentaciju.

                Comment


                • Šta bi imao ti ili bilo ko drugi osim Jokića sa njegovom MVP nagradom? To je rezultat njegovog znoja, truda i talenta.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Onda vise ne treba komentarisati njegovu mvp nagradu. Nek je sam glanca i gleda i bude ponosan na nju, a nas ne treba da bude briga.

                    Comment


                    • To i kazem,nemam apsolutno nista od njegove MVP nagrade, radujem se uspesima nase reprezentacije a ne njegovim licnim uspesima u NBA ligi.

                      Comment


                      • Možda je i bolje što nije u sastavu,čak je i poželjno ako želiš neki uspeh ekipe u kojoj on igra.
                        Nažalost naziru se još neki takvi MVP evi.

                        Comment


                        • Ako malo proširimo, ni sa jednim uspehom bilo kog sportskog tima ili pojedinca, klupskog ili reprezentativnog nema niko veze osim neposrednih učesnika u tom uspehu, a to su igrač(i) i stručni štab.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • U 20č sa Meksikom.

                            Prenos na AS1.

                            Meksikancima se pridružio Ajon.

                            Comment


                            • Lučić i Gudurić neće igrati kvalifikacioni turnir.

                              Comment


                              • Teodosić direktno uticao na comeback Meksikanaca nakon što su gubili 15 razlike lošim protokom lopte u napadu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X