Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Opaki smo.

    Bobi najpopularniji igrač na turniru.

    Posle svake utakmice svi njega jure za slikanje.

    Ne samo navijači nego i protivnički igrači.

    Pre dva dana Meksikansi su tražili slikanje.
    Bobi je cirkuzant.

    Comment


    • Kao pojava je interesantan ljudima i žele imati sliku sa njim.

      Amerikanci su videli u njemu mašinu za pravljenje para.

      Čak je i glumio u filmovima.

      I meni je nekada bilo bljutavo ono što su radili sa njim i na šta je on pristajao, al vidim da njega boli stojko.

      Lepo se zabavlja i mlati pare.

      Comment


      • Dok je igrao ozbiljnu kosarku pred prosle OI ga je Misko slikao sa longetom.

        Sada kada se realno zajebava i uzeleo ozbiljne kosarke, jedva ceka reprezentaciju.

        Comment


        • Šta sve trpi tastatura.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Ovo su ipak samo prijateljske utakmice, ako se sećam mi smo i pred svetsko bili na Akropolj kupu. Istina je da bih Šegija voleo gledati u dresu reprezentacije na nekom takmičenju ali mislim da Kokoškov već ima u glavi 12 igrača a tu nije Dobrić.
            Nemoj da si tako siguran.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • I Bobi je siguran. Slobodno me kvotujte.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kako da ne bude siguran kad smo utanjili sa centrima.

                Comment


                • Išao bi Bobi sve i da je Jokić tu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jokic, Milutinov, Petrusev je prva petorka.

                    Jokic out, Bobi In.

                    Comment


                    • Milutinov i zdrav nije ispred Bobija. U ovom trenutku i Petrušev ima prednost nad Milutinovim.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nije imao prednost dok je bio rezerva u Partizanu a Bobi igrao ozbiljnu kosarku. Od kad je postao zabavljac, zdrav Milutinov je za dva koplja ispred njega jer je koristan na obe strane terena. Naravno da je u ovom trenutku Petrusev No. 1.

                        Comment


                        • Bobi je ozbiljan igrač u NBA, Milutinov jedan od dobrih centara u EL, ali ne i u top 5 centara EL. Kad je bio zdrav.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bobi ozbiljan igrac u NBA? Covek koji celu karijeru tamo igra kad je sve reseno i evo sada protiv Klipersa dobio je po 15-20 minuta jer je Dalas uzasan sa centrima. Opasno mi je tezak za gledanje u reprezentaciji, sutevi jednom rukom,s jedne noge, ledjna tehnika nema je, jedino moze da bude koristan ako dobije loptu da zakuca,u odbrani prespor, bilo koji drugi centar samo ne Bobi,Kuzmic i onaj Jankovic iz Partizana. Nece mi se ispuniti zelja. vodice Bobija da me nervira.

                            Comment


                            • Pa da je i Raduljica zdrav bilo bi cupavo.

                              Comment


                              • Ja ne znam tog centra koji je vise uradio za reprezentaciju u vreme dok je Djordjevic bio selektor od Raduljice,njegov talenat je nesporan, pitanje je samo njegove forme,povrede,volje,da li moze da ponovi te partije u reprezentaciji.

                                Comment

                                Working...
                                X