Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda bude neka korist i od Jokica ako utrenira nekog konja tamo na hipodromu da preskace prepreke pa za cetiri godine uzmemo medalju u konjickom sportu na olimpijadi,samo da on ne bude dzokej, tesko konju skociti s tim teretom.

    Comment


    • ajde ajde, opet si usao u danger zone.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Izvini, sta mu je Srbija dala?
        Za reprezentaciju se igra iz casti, prestiza i zadovoljstva. Nije to dugovno/potrazni odnos. Kome je prece nesto drugo, nece biti cenjen i to je to. Fer odnos.

        Comment


        • Lazes Suzi, lazes vestice...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment




          • Originally posted by miloolja View Post
            Izvini, sta mu je Srbija dala?
            Ne zelim da ti solim pamet, ali kao neko ko je igrao 2/3 god profesionalno kosarku u Srbiji cu ti objasniti kako je njemu Srbija dala. Prvo rodjen si u zemlji u kojoj je kosarka broj jedan, a to znaci da se o tome prica da ljudi znaju, da su treneri na svim nivoima dosta dobri i strucni, konkurencija u svim uzrastima fantasticna, basket tereni bili uvek puni, cela atmosfera u kojoj odrasta jedan kosarkas u Srbiji je drugacija nego u ostalim zemljama. Svi treneri, saigraci, protivnici svi oni imaju dobar udeo u njegovom stvaranju, tako da reci da mu Srbija nista nije dala je neozbiljno, mislim za nekog laika i ocekivano da tako razmislja. Nije davanje samo finansijska podrska, i ulaganje u sport, ima nesto i pored toga. Drugacije je trenirati kosarku i bilo koji drugi sport u Srbiji.

            Nije mu dala drzava/vlada nista, dao mu je kosarkaski sistem rada koji u Srbiji postoji dugi niz godina.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk


            Last edited by Brian McShtull; 17-06-21, 23:11.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ti si meni rekao da sam laik???

              Sto volim ljude koji tako pausalno donose sud o drugima, a veze blage nemaju o njima Ne znam da sam ikada razgovarala ovde sa neistomesljenikom a da nije pokusao da me diskvalifikuje kao sagovornika, na svakakve nacine, pogotovu muskarci, koji se dave u sopstvenom egu.
              Kraj diskusije.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dovoljno je reci da se rodio nekih 30km severnije kod Szegedina, verovatno nikada ne bi uzeo kosarkasku loptu u ruke i ostao bi anonimus.

                Comment


                • Tuzno sto covek ne gori da obuce dres reprezentacije. Ne radi ga, okej, cao, zdravo.

                  Podrska na max za ostale momke, da izjebemo sve na OI
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • A kada sam ja ovde pisao da je Milutinov naš prvi centar niste mi verovali....
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Tu je i Boban.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Za razliku od Doncica, igrao je mesec dana duze u prethodnom PO i sada rundu duze u PO. Ne sporim da je Doncicu vise stalo do Slovenije nego Jokicu do Srbije.


                            Realno nema Jokica do 2023 tj do SP. Ne znam kako ce izvesti kvalifikacije za SP dok je EP skroz marginalizovano u celoj prici. Ne treba ocekivati ni Bogdana na EP sem ako Atlanta ne prodje dalje i na taj nacin propusti OI. Onda tada verujem da nece preskociti EP.

                            Mi smo odradili svoj deo posla, na Jokicu je nakon ova dva dana da pokida kad se vrati u repku.

                            Comment


                            • Link za utakmicu sa Portorikom, pocela pre 6 minuta
                              https://www.ertflix.gr/ert3-live/

                              Comment


                              • Jovic i Marinkovic totalno van forme, Jovic sad uopste ne gleda u kos, razbili smo Portoriko u reketu.

                                Comment

                                Working...
                                X