Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako ima pravo na svoje mišljenje. Utoliko bolje ako je ono potkrepljeno argumentima kao u mom slučaju.
    Sale Đorđević je trenerska neznalica i to se stalno pokazuje, ponovo i ponovo.
    S druge strane nisi ni ti banovan jer pozivaš na banovanje drugih što je strogo zabranjeno. A ja ni ovog puta ne tražim bilo čije banovanje.
    Za stav koji je čisto košarkaški nema razloga da se bilo ko banuje.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ovde ne pricamo o treneru nego selektoru Djordjevicu koji je osvojio tri srebra sa reprezentacijom sto je maksimum maksimuma bilo, dva puta nije uzeo medalju,nije nikakva katastrofa biti cetvrti i peti u Evropi i svetu, ne igramo samo mi kosarku. Pre nego sto je on postao selektor imali smo jedno srebro kao Srbija za osam godina.
      Znaci tvoji argumenti su obicno sranje,mrznja,jer je covek doneo titulu sampiona Evrope Partizanu.
      Ja to ne razumem, kao sto ne bih razumeo ni nekog Partizanovca da napise Piksi nema veze sa fudbalom, to su takve gluposti da veze sa zdravim razumom nemaju,a sto se tice banovanja to ne trazim nikad, samo malo pristojnosti kad su u pitanju legende naseg sporta koje nicim ne zasluzuju pljuvanje po forumu, a ti konstantno godinama to radis i niko to ne sankcionise ni upozorenjem jer je ovo ciganski, zvezdaski forum.

      Comment


      • Moje je mišljenje da nije maksimum maksimuma, ozbiljno je fejlovao na EP, a i na poslednjem SP.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ovo je stvarno do jaja prejak sastav koji je izašao danas, mislim da bolje nemamo.

          Comment


          • To je samo lista nije sastav. Sastav ce biti 12 igraca koji ce da igraju kvalifikacije pa ako bog da i olimpijadu, a tu da se prekrstimo kada krenu otkazi.

            Comment


            • Da li ce milutinov igrati na olimpijski igrama ako se kvalifikujemo ( ne znam kakvo je stanje sa njegovom povredom)?

              Comment


              • Mislim da je suviše rano za Milutinova i gotovo sigurno propušta Olimpijadu.

                Ne znam hoće li biti spreman i fit za početak sledeće sezone.

                Comment


                • Kakva je sisica Jokic, poslednja 3/4 meca regularne sezone je mogao da odmara, ali nije jos je izjavljivao kako nema poente da odmara ako je zdrav. A sad je umorna sisica, jebes ti tvoj mvp i statistiku kad si sisica.
                  Jos ako Bogdan dodje koji ce ostati duze, onda vise nikada ne treba zvati ovu sisicu, a Bogdan ce doci u to sam siguran.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk

                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kod mene su stvari jednostavne što se tiče igranja za reprezentaciju.

                    Može jedan razgovor ali nikakva moljakanja ne dolaze u obzir.

                    Kod Jokića jeste umor jedan od razloga neigranja, al glavni razlog je nedostatak volje.

                    Treba samo da bude iskren da to i kaže i da ne mrsomudi.

                    Ne treba ga zbog toga pljuvati, svako je slobodan da radi onako kako misli da je najbolje za njega i da naravno pritom nikoga ne ugrožava.

                    Najbolje ignorisati, ne želi da igra za reprezentaciju ajd ćao, široko mu polje. Postaje nebitan što se reprezentacije tiče i ne treba svoje vreme rasipati na njega.

                    Podržati momke koji će igrati i to je to.

                    Comment


                    • Meni je bitno samo da je Teodosic tu,bez njega smo bar 50 posto slabiji,to se videlo na svakom takmicenju gde ga nije bilo pa i na poslednjem SP.
                      Nekako mi od pocetka s Jokicem kao da ga neko siba da igra za reprezentaciju,sem na onoj olimpijadi 2016. sve ostalo odigrao je bez volje,takav ne treba reprezentaciji.

                      Comment


                      • Neko je Luka a neko Nikola.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Surovi ste prema Jokicu, a nemaju svi isti odnos i emocije prema drzavnom grbu. Razocarana jesam kao i ranijih godina, ali ga ne pljujem, kao ni ranijih godina, i to sto pre prihvatimo, bolje za nas. Ko ide, ide i da zatvaramo pricu, a ne ove pretnje i kletve po netu prema njemu, bozemesacuvaj
                          Od junaka i bozanstva, do izdajnika i svakakvih bljuvotina, sve u 5 dana pustite coveka da timari konje i da se revitalizuje, takav nam i ne treba u reprezentaciji, ako mu dusa i zelja u nosu.

                          Inace

                          https://kss.rs/eng_new/denver-head-c...eam-of-serbia/
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment




                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Surovi ste prema Jokicu, a nemaju svi isti odnos i emocije prema drzavnom grbu. Razocarana jesam kao i ranijih godina, ali ga ne pljujem, kao ni ranijih godina, i to sto pre prihvatimo, bolje za nas. Ko ide, ide i da zatvaramo pricu, a ne ove pretnje i kletve po netu prema njemu, bozemesacuvaj
                            Od junaka i bozanstva, do izdajnika i svakakvih bljuvotina, sve u 5 dana pustite coveka da timari konje i da se revitalizuje, takav nam i ne treba u reprezentaciji, ako mu dusa i zelja u nosu.

                            Inace

                            https://kss.rs/eng_new/denver-head-c...eam-of-serbia/
                            Slazem se, samo treba reci da je mali covek i to je to. Prosto mi nije fer prema ostalim igracima. Mene bi bilo sramota da Bogdan koji ce ostati duze u plejofu igra, a ja sam umoran.
                            Na kraju krajeva moralna je obaveza igrati za reprezentaciju, koliko god nekima cudno zvucalo, njemu je Srbija mnogo dala. Dovoljno sto je odrastao uz sve te generacije koje su dominirale pocetkom ovog veka, sto je igrao u domacoj ligi i razvijao se, sto je mogao da igra i trenira sa kvalitetnim igracima i radi sa najboljim trenerima.
                            Pritom njemu je kosarka sve donela, kako ces vratiti kosarci, tako sto ces igrati za svoju reprezentaciju.


                            Sent from my motorola one action using Tapatalk

                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Izvini, sta mu je Srbija dala?

                              Kakva moralna obaveza, kakvi bakraci, u najnemoralnijem dobu, prosto nema taj osecaj, taj gen, i cao. Neko se lozi, nekog boli uvo, nemo ima preca posla, jbg tako je.
                              i sto nije fer prema drugima? Pa ne igra on sa tom ostalom ekipom, pa ih sad ostavio na cedilu. On cestito nije ni igrao u reprezentaciji.
                              Nije ni Bogdan igrao vise od njega, ima neka tabela gde je Jokic nesto ubedljivo igrao i bio na terenu od onog bubble prosle, pa ova sezona plus play off.
                              Koga nema bez njega se moze i mora, oduvek bilo.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jokic pizdica.
                                Last edited by Mr. Wolf; 17-06-21, 20:54.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X