Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keselj ima sjajne fizicke predispozicije koje ne koristi.Covek ulaz levi-desni nema i to mu je najveca mana,mora da poradi na sebi i bice jedan od najboljih na svojoj poziciji.Bjelica trenutno bolji igrac sigurno.

    Comment


    • Bjelica je veliki talenat ali muda su mu ko u kolibrija.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by n.aleksa View Post
        kako bwe bolji od bjelice, pa covek skoro donese finale kahi laboral u spaniji, ove sezone je eksplodirao
        Diskvalifikacija mikula.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Diskvalifikacija mikula.
          Kako si samo duhowit

          hehe lol xD
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • A micaaaaaaa. Basx je meden i swadak, a posebno wickast. Dusxa moja mawa, mnogo ga wolim. :**** <3 <3 Ljtp, wtp, itd.

            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Diskvalifikacija mikula.
              pa pogresio sam slovo, sta sad odmah

              Comment


              • Originally posted by n.aleksa View Post
                pa pogresio sam slovo, sta sad odmah
                Zato sto su r i w jedno do drugog na tastaturi.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Zato sto su r i w jedno do drugog na tastaturi.
                  nije, razdvaja ih E

                  Comment


                  • Originally posted by n.aleksa View Post
                    nije, razdvaja ih E
                    Minimum requirements not accomplished.

                    Comment


                    • [QUOTE=LBJmvpFORlife;799179]Minimum requirements not accomplished.[/QUOTE

                      hehehehh

                      Comment


                      • Pozvan je Micov u reprezentaciju naknadno.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Da, da....

                          http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=620285

                          “Potkrala se greška na širem spisku, imao sam ozbiljne informacije da je Micov teže povređen i da su u pitanju ligamenti. Razgovarao sam sa njim, on bi u četvrtak trebalo da dođe u Beograd i napravićemo jedan sastanak. To je moj propust, verovatno sam bio opterećen obavezama u Olimpijakosu u završnici sezone”, rekao je Ivković novinarima u “Kući košarke” u Beogradu.
                          Ajde da mu verujemo...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Hvala kurcu da se Golubar smilovao, malo je falilo da kazem mami da mi kupi top. Covmi klasa!
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Btw, u svakom ugovoru Golubara koji potpise, stoji klauzula da moraju da mu obezbede posebno mesto za golubove, vuce ih svuda sa sobom. Kad je potpisivao ugovor sa Oly morali su da renoviraju ceo poslednji sprat zgrade kako bi smestili smrdljive pticurine. Prokleo sam ih ovih dana zbog Covmija legende, nece oni jos dugo.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X