Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment




    • Najbitnije jeste da igra na trojci pošto smo deficitarni na toj poziciji kad su mlađi igrači u pitanju. Nek se Lučić i Kalinić kolju za mesto druge trojke.

      Comment


      • Sledece godine posle olimpijade moze,trenutno nema kilazu,sut ga ne sluzi,ali talenta svakako ima,bice odlican igrac,za olimpijadu je rano za njega.

        Comment


        • Ja verujem da će Pokuševski igrati na Olimpijskim Igrama ako se kvalifikujemo.

          Comment


          • Originally posted by serbianhoops View Post


            Najbitnije jeste da igra na trojci pošto smo deficitarni na toj poziciji kad su mlađi igrači u pitanju. Nek se Lučić i Kalinić kolju za mesto druge trojke.
            Ali zaista za svoju visinu ima neverovatnu tehniku vođenja lopte i veliku pokretljivost, čini mi se da mu je šut malo sporiji ali veruem da će to vrmenom da poboljša.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by serbianhoops View Post
              Ja verujem da će Pokuševski igrati na Olimpijskim Igrama ako se kvalifikujemo.
              Na trojci bi to bila slicna uloga koju je imao Veseli u Partizanu. Ali nema mesta... ne moze jos uvek da igra pre Kaline i Lucica. Mada s obzirom na sve cesce otkaze ne bi me cudilo da igraju i rezervne petorke. Neverovatno mi je da i dalje ima ovakvo telo, ne verujem da nije radio na tome nego je valjda genetski takav, sto je i najveci problem. Videcemo kad nabaci masu dal ce izgubiti tu brzinu u nogama... ne bi me cudilo da se to desi.

              Comment


              • Davidovac pre Pokuševskog
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Pokusevski je egal sa Simanićem,nista bolji,ali igra dobio je šansu,takva šansa Simani i odigraće isto
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Grešiš iz prostog razloga što je Pokuševski plej koji je prerastao poziciju i koji je uvek imao izvanredno vođenje i prodor što nije slučaj sa Simanić koga su forcirali pod košem i tako mu ozbiljno unazadili vođenje. Simanić je mogao biti nisko krilo tipa Kirilenka sa šutem, a od njega je napravljen igrač tipa Glintića, to jeste spot up šuter na četvorci koji ne preuzima odgovornost.

                    Comment


                    • Originally posted by serbianhoops View Post
                      Grešiš iz prostog razloga što je Pokuševski plej koji je prerastao poziciju i koji je uvek imao izvanredno vođenje i prodor što nije slučaj sa Simanić koga su forcirali pod košem i tako mu ozbiljno unazadili vođenje. Simanić je mogao biti nisko krilo tipa Kirilenka sa šutem, a od njega je napravljen igrač tipa Glintića, to jeste spot up šuter na četvorci koji ne preuzima odgovornost.
                      Simana je uvek bezao od igre pod kosem,problem je za njega ovaj stil u Evropi,da je na vreme počeo u Nba da igra već bi pokazao sta može. . . .ali sada je dzabe pričati
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Teško da Simanić može sa 211 da igra na poziciji 3, pre svega zbog slabijeg ball handlinga. Mi smo u poslednjih 10 godina naštancovali tih 3&D igrača baš zato što ne umeju da vode loptu.
                        Takvi su i Milosavljević i Lučić, pored Dobrića i Lazića.
                        Jedine punokrvne trojke su Kalinić i Micov.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Cek... ovaj jedan dobija priliku u Oklahomi, ovaj drugi oteran iz Zvezde i neko kaze da su isti... ne kapiram?

                          Na stranu sto prvi vodi loptu kao plej a drugi ne moz da se sastavi, ali ono prvo je sasvim dovoljno.

                          Comment


                          • Simanić i Pokuševski nisu konkurencija jedan drugom, to su dva različita tipa igrača, niti igraju na istoj poziciji.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Simanic ako ne nauci nesto "moderno" bogami slaba vajda od njega. Ona izvlacenja na 3 poena treba da forsira, al za to mu jbg treba konstantan sut, nesto kao Danilo N. Ali iz boljih dana [emoji16]. Takodje mnogo bolji ballhandling da bi mogao licem napasti kos, jer ledjima tesko da moze ista u napad.
                              Takodje sa onom gradjom je u odbrani hodajuci mismec.
                              Fali mu malo celicnosti u odbrani i konstantnost u napad, ali za to je potrebna minutaza, tako da prvi sledeci klub koji odabere mora da mu bude nedje dje ce stvarno da igra, ako misli da bude bar ok EC igrac.

                              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                              Last edited by StefanPG; 17-03-21, 23:18.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Cek... ovaj jedan dobija priliku u Oklahomi, ovaj drugi oteran iz Zvezde i neko kaze da su isti... ne kapiram?

                                Na stranu sto prvi vodi loptu kao plej a drugi ne moz da se sastavi, ali ono prvo je sasvim dovoljno.
                                I taj ćelavi sa tvog profila je oteran iz Zvezde. . .
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X