Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sprdamo Finsku bez Melouna..

    E, ali šta je Danilović izboksovao na klupi..

    Milojević, Jovanović, Kokoškov, Meloun..

    Comment


    • Rebić

      Borba

      Kokoškov

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Dobija Finska.

        Uigraniji su, kompletniji i igraju pred domacom publikom. Nama Reba jedini plej...mozda bude i ubedljiv poraz.
        Originally posted by LosmiSK View Post
        Nek ostane upisano da se slazem sa mmmajstorom i da sam igrao patriotski na Finsku


        Navuče te mmajstor Lošmi.

        Comment


        • U jednačinu treba ubaciti da konačno imamo Selektora kod koga bi i Raduljica izgledao kao Pleiss, a kamoli najbolji evropski plej Vasilije Micić, on će biti bolji nego što je u ubedljivo prvoplasiranom Efesu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Lošmi je Gazda-kockar..

            Comment


            • Raduljica puca iz svih pozicija.

              Izrešeta gi.

              Comment


              • A kako je Raduljica izgledao kod Djordjevica? Bio je uz Teodosica najbolji nas igrac na SP i OI kad smo uzeli medalje.

                Comment


                • Je l' ovo Jokić ili Raduljica?

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    U jednačinu treba ubaciti da konačno imamo Selektora kod koga bi i Raduljica izgledao kao Pleiss, a kamoli najbolji evropski plej Vasilije Micić, on će biti bolji nego što je u ubedljivo prvoplasiranom Efesu.
                    U jednačinu treba ubaciti da nemamo Bobija koji sad kad bi ušao do kraja bi se došlo do egal meča.

                    Comment


                    • Ja nikada nisam ni imao dilemu da je Raduljica posle Jokica nas najtalentovaniji centar,Milutinov je tu da pokriva slabosti Jokica i Raduljice u odbrani,nedostatak volje da skace,ali evo danas je i u tome dobar.

                      Comment


                      • Trifunović

                        Comment


                        • Za ozbiljna takmičenja samo ozbiljni igrači. Znači, Jokara, pa Bobi, pa Milutinov. Ovu FIBA stolariju može da igra i Slavko Vranješ, u ovim godinama.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bobi ne može.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post


                              Navuče te mmajstor Lošmi.
                              Ocigledno si mnogo bolje procenio situaciju.

                              Ja ne znam sta mi bi pa da me uhvati onaj pesimisticki Losmititis.

                              Comment


                              • Ja mislim da Bobija sada ni Radonjic ne bi drzao u igri,covek tamo peva po NBA ligi,snima filmove,odavno on nije ozbiljan kosarkas,to je bio samo jednu sezonu u Zvezdi i nikad vise.

                                Comment

                                Working...
                                X