Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce li reprezentacija igrati bar jednu kvalifikacionu utakmicu u Beogradu ili sve u Nisu?
    Je l' uopste odluceno do sada?
    sigpic

    Comment


    • http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...mID_96799.html

      Najbolje i jedine meceve vredne paznje ostavili za Beograd.
      Ako me ne isprece obaveze pogledacu Estonce, a moracu i da se iscimam do Bg da gledam Srbija-Crna Gora.

      Comment


      • To!

        Ako ti se gledaju Pekmen i Lior iscimaj se.
        sigpic

        Comment


        • Mamba, nikad nije ni prica bilo da ce sve u Nisu da se igraju. Ja cu morati da gledam kako cemo 50 razlike da unistavamo Isladnjane.

          Comment


          • Mislim da se nece igrati u Nisu..
            Super Mario Igrice

            Comment


            • Dudin spisak:
              http://www.mondo.rs/s248153/Sport/Sp...io_spisak.html

              Miloš Teodosić, Stefan Marković, Milenko Tepić, Aleksandar Rašić, Danilo Anđušić, Nemanja Jaramaz, Nemanja Nedović, Ivan Paunić, Mladen Jeremić, Marko Kešelj, Andreja Milutinović, Nemanja Bjelica, Vladimir Lučić, Novica Veličković, Duško Savanović, Zoran Erceg, Milan Mačvan, Dragan Labović, Nenad Krstić, Kosta Perović, Milovan Raković, Miroslav Raduljica, Dejan Musli i Mile Ilić.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Evo da okacim ovako, da bude preglednije po pozicijama

                bekovi:
                Miloš Teodosić
                Stefan Marković
                Milenko Tepić
                Aleksandar Rašić
                Danilo Anđušić
                Nemanja Jaramaz
                Nemanja Nedović
                Ivan Paunić
                Mladen Jeremić

                krila:
                Marko Kešelj
                Andreja Milutinović
                Nemanja Bjelica
                Vladimir Lučić
                Novica Veličković
                Duško Savanović
                Zoran Erceg
                Milan Mačvan
                Dragan Labović

                centri:
                Nenad Krstić
                Kosta Perović
                Milovan Raković
                Miroslav Raduljica
                Dejan Musli
                Mile Ilić
                Valjda ce biti dovoljno majku mu, necemo ispasti u kvalifikacijama.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ima tu dosta nepotrebnih iza kojih ima vec par losih sezona.Kvalifikacije bi trebali da odradimo,za nesto vise tesko,jedino ako Duda napravi jos jedno cudo

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Ima tu dosta nepotrebnih iza kojih ima vec par losih sezona.Kvalifikacije bi trebali da odradimo,za nesto vise tesko,jedino ako Duda napravi jos jedno cudo
                    A koga drugog da pozove, odnosno ko bi tu jos po tebi mogao na spisak? Ono sto je kriticno je pozicija 2, tu smo nikada losiji, dobro bi dosao Pavlovic, ali je sa njim situacija nejasna. Na svim pozicijama smo u rangu drugih reprezentacija ili bolji. Imamo najboljeg trenera u Evropi. Nemoj da si uvek tako pesimistican covece, nije zdravo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Samo je Miljen trebao umesto Jaramaza. Ali kapiram da je Zalizani ovog ubacio.

                      Ja sam veliki optimista i ici cu na obe tekme koje se budu igrale u areni

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Samo je Miljen trebao umesto Jaramaza. Ali kapiram da je Zalizani ovog ubacio.
                        Precenjujes brate Miljenovica, mnogo. Nema zbora dobar je, ali nedokazan. Veci talenti od njega su se izgubili.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Precenjujes brate Miljenovica, mnogo, Veci talenti od njega su se izgubili.
                          Ne precenjujem. Samo sam rekao da treba umesto Dzaramaza. Malo da trenira pod Dudinom palicom,nije on jos za prvih 15

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ne precenjujem. Samo sam rekao da treba umesto Dzaramaza. Malo da trenira pod Dudinom palicom,nije on jos za prvih 15
                            Jbg, mozda, ali Miljenovic mora da nabije kilograma da bi bio za ozbiljnu kosarku. Sacekajmo sledecu sezonu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Jbg, mozda, ali Miljenovic mora da nabije kilograma da bi bio za ozbiljnu kosarku. Sacekajmo sledecu sezonu.
                              Ma naravno,ali on i ovakav je bio jedan od najboljih igraca Agroziv lige,bar kada je index u pitanju. Jeste da Mega sluzi za nabijanje statistike,al' opet. Jaramaz je teska kanta.

                              Steta samo sto Micov nije u stanju da igra.

                              Comment


                              • znaci duda treba da skrati 6 imena za pripreme. ja mogu da mu pomognem sa 4 : paunic, jaramaz, milutinovic i mile ilic.

                                Comment

                                Working...
                                X