Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Da bi pokazao kako se stvara tim oko najboljeg centra na svetu, a ne oko prosecnog nba beka.
    A Igor je inace sisao vesla? Ne moze se stvoriti tim za 7 dana ako uopste toliko budu imali pred kvalifikacioni turnir.
    Pre bih rekao da je to bio uslov da bi Nikola uopste dosao.

    Neka im.....

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      A Igor je inace sisao vesla? Ne moze se stvoriti tim za 7 dana ako uopste toliko budu imali pred kvalifikacioni turnir.
      Pre bih rekao da je to bio uslov da bi Nikola uopste dosao.

      Neka im.....
      Kapriam da ipak malo vise zna od Antonica i Mute. A i od bivseg selektora.
      Ovo je pravi primer ljudi koji nemaju komplekse. Igor zove NBA trenera ciji je tim u vrhu zapada. Maloun prihvata poziv da bude pomocnik pomocnom treneru Sakramenta. Razmena iskustava, druzenje. Citao sam da Maloun gotivi Srbe. Mozda i uzme neku kintu (nije za baciti), ode na OI...
      Ako nista drugo, vecina igraca koja ne igra NBA ce videti / nauciti nesto novo od obojice... kao uostalom i druga dva domaca trenera u stabu.

      Comment


      • Ajd ako ga je stvarno zvao sa razlogom, a ovaj prihvatio da vidimo sta ce od toga biti....samo da ne bude da dolazi iskljucivo radi kontrole da mu se slucajno ne preforsira pulen.

        Comment


        • Zavrsice se i ova diskusija kao i ona tamo, Zvezda, Budućnost,Covic,ABA.
          Inače,sta ti je disciplina,nema se stav i mišljenje dok se tegiguru ne oglasi.

          Comment


          • Mmajstor teorija zavere. Umesto da nam bude čast, mi odmah gledamo sa naše perspektive. Pa nisu svi podli kao mi.

            Comment


            • Nisu...ima i podlijih.

              Comment


              • Ima, ali da ti je polazna premisa uvek negativna, čemu to?

                Oni da hoće, mogu da mu zabrane da igra, što bih ja voleo jer je narod ovaj retardiran i previše lično shvata i uspehe i neuspehe.

                Čovek dolazi da pomogne, sigurno zna da je srpska košarka br 1 u Evropi uz litvansku i špansku, možda želi da vidi kako to sve izgleda jer bi jednog dana da vodi USA.

                A možda i odmah posle Grega.

                Ne, ti samo crno gledaj od starta. Jao kontrolisaće Nikolu. Pa prvi Nikola to ne bi dozvolio jer inače ne bi ni igrao, zato što njemu ako se ne radi nešto on to neće raditi ni zbog koga.

                Previše glupe teorije. Pre bih rekao da je Meloun opčinjen Nikolom koga krasi tradicionalno srpsko ponašanje, čestitost, drugarstvo, nesebičnost, veza sa rodnim krajem, i da se Nikola kao takav apsolutno uklapa u odredjene paterne odredjenih USA zajednica, pa je stekao velike simpatije nekih ljudi.

                Comment


                • Chiwwi,slazes li se za jednu zajedničku akciju,ja cu da obezbedim cvarke i slaninicu,a ti bela luka i ajvar od moravskih paprika za druga iz Denvera.

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Ima, ali da ti je polazna premisa uvek negativna, čemu to?

                    Oni da hoće, mogu da mu zabrane da igra, što bih ja voleo jer je narod ovaj retardiran i previše lično shvata i uspehe i neuspehe.

                    Čovek dolazi da pomogne, sigurno zna da je srpska košarka br 1 u Evropi uz litvansku i špansku, možda želi da vidi kako to sve izgleda jer bi jednog dana da vodi USA.
                    Kako mislis uvek negativna, odakle ti takva nebulozna premisa? Sto se tice reprezentacije uvek su ostali mracili ukljucujuci i tebe, a ne ja.

                    Sto se tice NBA, stvar je u tome sto im nista ne verujem....postoji 185 miliona razloga za tako nesto. Oni da hoce nemaju pravo da mu zabrane da igra, shvati to vec jednom. Oni mogu da krse zakon ako to zele, a s obzirom da su to vec radili, zato im nista ne verujem i normalno je da prva pomisao bude ovakva.

                    Comment


                    • Ajde da vidimo na sta ce ovo da lici,necu da kritikujem pre nego sto vidim kako ce to da funkcionise,srebra imamo,od NBA trenera se ocekuje zlato,ako ne na OI onda na EP i SP.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Chiwwi,slazes li se za jednu zajedničku akciju,ja cu da obezbedim cvarke i slaninicu,a ti bela luka i ajvar od moravskih paprika za druga iz Denvera.
                        Naravno. Ali ljuti ajvar pa kad sedne na klonju da se opet seti našeg druženja..

                        Comment


                        • Ja imam rakiju....al nije iz Sombora, prava sumadijska.

                          Comment


                          • Ako si je davao Salou,nije cudo da mu je jedan od najboljih centara NBA bio rezerva Birči na četvorci.
                            Ipak lepo od tebe,ne znam dal se*kivi slaze?

                            Comment


                            • Ma on je strejter. Bio mu je "rezerva" protiv Angole, Filipina i Portorika....da je bilo srece pa da je Nikola malo cugnuo umesto sto je resetao svarglu i cvarkice preko leta mozda bi ispalo bolje. Al eto prilike da ispravimo, imam i sljivu i malo kajsije.

                              Comment


                              • bravo za Kokoškova!

                                Comment

                                Working...
                                X