Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Simonović (196 2005) otpao sa spiska U15 reprezentacije Francuske.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Pefi i Teo NE

      Macvxn sigurno ne

      Kuzmic ne i ostalo moze.

      Zoran iz Niznjeg uzeo U18..koji ce mu to qrac ako ima zenu i decu..
      Zasto ne Teo?
      Koliko on zaboravi kosarke u godinu dana, drugi ne nauce za ceo zivot,
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Teo će hteti da nastupi ali ako nije 100% spreman ne treba ga zvati. . .ima ko da igra umesto njega

        Comment


        • Bez Tea smo 50 posto slabiji sto se lepo videlo na SP,Bogdan je izvukao nekako EP ali na SP ni on sam nije mogao posto su ostali izgubili muda na putu do Kine.

          Comment


          • imali smo duduka na klupi!

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Zasto ne Teo?
              Koliko on zaboravi kosarke u godinu dana, drugi ne nauce za ceo zivot,
              Pa zato što je odjebao Zvezdanu. Od tad ne mogu da ga svare.

              Comment


              • Njemu je karijera u slobodnom padu, ne toliko zbog godina koliko zbog nesportskog života.
                Želeo sam da dođe u Zvezdu , ali mi je sad drago što nije došao jer imamo Lorenza, sigurno jednog od pet najboljih plejmejkera u EL.
                Na njegovoj poziciji u reprezentaciji imamo dva bolja igrača, Vasu i Jovketa.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Pa zato što je odjebao Zvezdanu. Od tad ne mogu da ga svare.
                  Ok. da znam kako da odgovaram na tvoje upise. Što se tiče Tea i Zvezde to je zatvorena knjiga jer kada završi u Virtusu on će da završi i karijeru profi sportiste.
                  Što se tiče reprezentacije, pitanje je da li će biti zdrav jer on od odlaska iz CSKA je vrlo malo igrao i prilično dugo kuburio sa povredama, sada ga hvala bogu zaobilaze ali jedan Vasa trenutno igra u životnoj formi u najjačem klupskom takmičenju van NBA i ne znam, ja bih Tea zvao da (ako hoće) malo mentoriše Vasi i da ga dodatno oplemeni kakvim cakama.
                  Last edited by nebitan; 29-12-19, 13:28.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Pa zato što je odjebao Zvezdanu. Od tad ne mogu da ga svare.
                    A i zdruzio se sa Saletom - arhineprijateljem antiPartizanovih predrasuddzija klubaskim ispiranjima mozga.

                    Comment


                    • Vasa je imao nekoliko puta sansu da se pokaze ali cojones nista. Bice da nema taj domet da se nametne u takvoj konkurenciji, pa mu onda smeta spisak sto ima toliko jakih individualaca... a javnost je kukala za jos nekima.

                      Comment


                      • Biće to sad sve u redu. Naime, na klupi imamo pravog trenera.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Vasa je imao nekoliko puta sansu da se pokaze ali cojones nista. Bice da nema taj domet da se nametne u takvoj konkurenciji, pa mu onda smeta spisak sto ima toliko jakih individualaca... a javnost je kukala za jos nekima.
                          Malo se tu preteruje jer uloga Vase i Tea u reprezentaciji nisu bile iste, tu ulogu koju je Teo imao je preuzeo Bogdan. Što se tiče muda, i ja sam mislio kada je bio u Zvezdi tako ali me je igrama u Efesu razuverio, tako da polako. Samo je bila neophodna dobra podela uloga (što je izostalo). Đorđević je od igrača oko koga se gradi igra u NBA timu pretvorio u epizodistu a epizodisti iz NBA tima dao ključeve reprezentacije. To je deo strategije tog kojeg imaš na avataru, i njegova je odgovrnost i za uspeh i za neuspeh.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Malo se tu preteruje jer uloga Vase i Tea u reprezentaciji nisu bile iste, tu ulogu koju je Teo imao je preuzeo Bogdan. Što se tiče muda, i ja sam mislio kada je bio u Zvezdi tako ali me je igrama u Efesu razuverio, tako da polako. Samo je bila neophodna dobra podela uloga (što je izostalo). Đorđević je od igrača oko koga se gradi igra u NBA timu pretvorio u epizodistu a epizodisti iz NBA tima dao ključeve reprezentacije. To je deo strategije tog kojeg imaš na avataru, i njegova je odgovrnost i za uspeh i za neuspeh.
                            Samo nznm kako Bogdan može biti epizodista? Zanimljivo poimanje i gledanje na košarku imaš. Ili je to isključivo stanje jer znamo odakle Bogdan dolazi.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Kao sto rekoh... Bogdan je dobio tu ulogu iz jednog jedinog razloga - jer Vasa niti bilo ko drugi nije uspeo da se nametne i najveci broj igraca je Bogdana dozivljavao kao prirodnog vodju. Ako tvrdite da je Vasa ispred Tea onda on mora da se namece kao lider sto on nikako nije radio, opet iz sasvim razumljivog razloga - zato sto nije lider. Nije ni u Efesu gde je to Sejn Larkin.

                              Plejmejkeri najkasnije sazrevaju pa cemo videti da li ce imati snage za taj finalni korak. Do tada, Teo je nas prvi i najbolji plej, a nije samo kada ga povrede sprece da igra. Vasa je sa Jovketom tu oko mesta drugog pleja i odlicno je da imamo tu trojku Teo, Jovke, Vasa gde Teo moze igrati i zajedno sa njima dvojicom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                . Đorđević je od igrača oko koga se gradi igra u NBA timu pretvorio u epizodistu.
                                Odakle ti ideja da ovako nesto zakljucis?

                                Comment

                                Working...
                                X