Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salo Đorđević nas je koštao pobede protiv Slovenije. Sve što je mogao pogrešno da uradi nije propustio priliku da ne uradi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Trebao je da Guduricu dodeli svoja muda,da spremi neki carobni napitak za Jovica,Micica i Lazica kako bi se oporavili od povreda,jedno cudo je vec napravio s tom ekipom ulaskom u finale,drugo nije mogao. Jedino Djordjevicu sto moze da se zameri je ovo SP u Kini sto nije vise koristio Milutinova i Jokica za pik igru,sve ostalo su gluposti.

      Comment


      • Svi oni igraju pre i posle njega vrhunsku košarku samo se kod njega svi raspadaju. Nemoguće da u jednoj ekipi svi igrači ne valjaju. Tada je uvek odgovor ko ne valja samo jedan - trener.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Micic i Jovic povredjeni bili,nagledali smo se Laziceve i Guduriceve vrhunske kosarke,isto tako i Bobijeve i Kuzmiceve,sem Bogdana i Macvana mi nismo imali igraca s poenima u rukama to prvenstvo kao i ovo u Kini. Za ovo moze da mu se prigovori sto nije zvao Nedovica,verovao je Guduricu a ovaj mu je to vratio jos jednim nevidljivim izdanjem.

          Comment


          • Pitanje šta bi Nedović krucijalno doneo.
            Jović i Micić u svakom momentu pre beka Armanija.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Nedovic bi doneo sut i muda,ono sto ovi ostali nemaju,sakrivaju se od lopte i cekaju da Bogdan sve resi.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Pitanje šta bi Nedović krucijalno doneo.
                Jović i Micić u svakom momentu pre beka Armanija.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Nisu konkurenti. Jovke i Vasa su plejevi, Nedović 2/1.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nije lako podeliti minute a nekoga ne uvrediti. Neko iz trija Jović-Micić-Nedović bi morao biti više zakucan za klupu. Nekako mi se čini da je Nedović taj izbor. Doduše baš zbog toga njegovo ime ispalo van protokola pred SP i Kinu.
                  Nije da baš drugi nisu imali muda. Druga stvar što su igra i šut bili blago rečeno katastrofalni.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Inače, kad smo već kod bednika ( i kriminalca) na funkciji u Savezu evo bestidne izjave jednog takvog

                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Nije lako podeliti minute a nekoga ne uvrediti. Neko iz trija Jović-Micić-Nedović bi morao biti više zakucan za klupu. Nekako mi se čini da je Nedović taj izbor. Doduše baš zbog toga njegovo ime ispalo van protokola pred SP i Kinu.
                      Nije da baš drugi nisu imali muda. Druga stvar što su igra i šut bili blago rečeno katastrofalni.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                      Sva trojica će biti deo reprezentacije, zaboravljaš da imamo posla sa normalnim čovekom/trenerom/selektorom.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Za mene je Sale itekako normalan. To je moje subjektivno mišljenje na koje imam pravo. Ko što ti Dekkarde s pravom se možeš ljutiti i nalaziti zamerke bivšem selektoru. Mišljenja sam da je Sale donekle vratio kult reprezentacije. Pamćenje kratko gde smo bili pre njega, u kakvoj vrsti kanala.
                        Svakako je peto mesto u Kini neuspeh ako se uzmu svi činioci u obzir. Došli smo sa izrazito kvalitetnom selekcijom, sa malo otkaza i kao takvi smo morali više.
                        Ne razumem ni ja čime je Peđa ponosan. Ne znam zašto ovakva izjava. Mene više brinu mlađe selekcije koje su letos doživele totalni krah gde god se pojavile. Oduvek smo seniorske uspehe crpili iz jakih mladalačkih kategorija. Sada kada su one izostale svako da se zapita što je tako. Menjati se nešto mora dok ne bude skroz kasno.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Pamtim partije svoj cetvorici,Jovic prvo prvenstvo bio odlican kad je iskoristio sto ga niko nije znao,posle samo solidan,bez muda da sutne,Micic ocajan na oba na koja je igrao,ovo drugo je greska Djordjevica sto ga je uopste u toj situaciji zvao,Guduric i vise nego ocajan,Nedovic kad god je igrao bio je dobar,nekad ga sut sluzio nekad nije ali je bio agresivan,isao u prodor.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Pamtim partije svoj cetvorici,Jovic prvo prvenstvo bio odlican kad je iskoristio sto ga niko nije znao,posle samo solidan,bez muda da sutne,Micic ocajan na oba na koja je igrao,ovo drugo je greska Djordjevica sto ga je uopste u toj situaciji zvao,Guduric i vise nego ocajan,Nedovic kad god je igrao bio je dobar,nekad ga sut sluzio nekad nije ali je bio agresivan,isao u prodor.
                            Kako ne zvati igrača koji je igrao košarku života. Micić je baš zbog toga po svim kriterijumima morao biti deo državnog tima. Da nije pozvan jebali bi m*ter Saletu kako se mogao odreći momka sa fantastičnom sezonom u rukama.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Da su izasli obojica i rekli takva i takva stvar,imam privatne probleme,pa ko bi mogao da zameri i Micicu i Djordjevicu,obojica su zelela najbolje ali nije ispalo tako. Vasa do sada u reprezentaciji bukvalno nista nije pokazao,za ovo u Kini nema mu se sta zameriti a i na EP je igrao povredjen,svaka mu cast,ali nama treba Micic zdrav. On treba da zameni koliko toliko Teodosica za dve,tri godine,da vodi reprezentaciju.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                . Mišljenja sam da je Sale donekle vratio kult reprezentacije.
                                Ma gde donekle... kad je preuzimao reprezentaciju bili smo 7ili8 favorit na svetskom prvenstvu sa dugogodisnjim postom , a ostavio ju je sa 3 medalje od 5 takmicenja i kao drugi favorit na svetu... odmah iza Amerike. Masa igraca je kroz reprezentaciju diglo samopouzdanje sto im je znacilo i za individualne karijere pa smo opet dobili reprezentaciju za sam vrh i medalje. Sada se posle 5 godina ta energija nesto istrosila i dobro je da je u ovom trenutku dosao novi trener.

                                Sto se tice Igora prekjuce je dao izjavu koja je pojasnjenje prethodnih, jer se u medijima ona pocela pogresno tumaciti - u reprezentaciji nece igrati stranci vec samo oni koji vec imaju pasos Srbije. Dakle nikome se zbog reprezentacije nece nalnadno dodeljivati pasos, a tu mislim da spada i Kaminski.

                                Comment

                                Working...
                                X