Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da nema nista od Kaminskog, Igor se ispravio i mocice da igraju samo oni koji imaju pasos, a mislim da Frenk tu ne spada.

    Comment


    • Kokoškov:

      - To je samo lekcija za mene da budem veoma pažljiv kada su izjave u pitanju i kako ih formulišem. Ljudi vole nacionalni tim i košarku i zato moramo da vodmo računa. Neke moje izjave su izvađene iz konteksta i to nije dobro. Nije bilo nikakve priče da se naturalizuju igrači - poručio je selektor.

      Kokoškov je otkrio i šta je zapravo želeo da kaže.

      - Ono što je odgovor, jeste da svako ko ima srpski pasoš i naš je državljanin, može da igra košarku i on je potencijalni reprezentativac – zaključio je Kokoškov.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Izgleda da nema nista od Kaminskog, Igor se ispravio i mocice da igraju samo oni koji imaju pasos, a mislim da Frenk tu ne spada.
        Piše se " moći će" i ne, nije se ispravio jer ništa nije ni pogrešio. Igraće svi oni koji su njegov, i samo njegov izbor.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ne znam o kom evroligaskom protagonizmu Simanica pricas,sutne dve trojke po mecu,ne moze nista da odbrani,za neke utakmice se ni ne skida,rano je jos za njega,prvo da nabaci snagu da moze da se nosi sa igracima na svojoj poziciji. Smailagic dugo povredjen,odigrao nekoliko utakmica u razvojnoj ligi,jedan od najboljih igraca tamo i Voriorsi ga vratili u roster,videcemo da li ce i koliko igrati tamo. O Kaminskom necu da vodim bilo kakvu polemiku,covek je Amerikanac i tu se zavrsava sva prica,ima kvalitet i Stef Kari,ja bih pre njega nego Kaminskog ali to onda nije reprezentacija.
          Najvise me je razocarao Guduric,ako opet dobije sansu i ponovo odigra kao da ne kazem sta,ne treba ga vise ni zvati.
          Odličan je Boriša ove sezone, nakon Kaminskog i Bjelice najbolja naša četvorka.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Dobr je Boriša. Potencijal vrhunski. Dokazao u nekim trenucima da poseduje onu stvar i da se ne libi preuzeti odgovornost kada se mnogi iskusniji skrivaju preuzeti ulogu na sebe.

            Nebrojeno puta bio Zvezdina pokretačka snaga i glavni egzekutor. Dolaskom Šakote kao da je malko izgubio poverenje. Mnogo puta posle jedne-dve promašene trojke, lufta u odbrani kaznu dobija u više ne ulasku na parket. Moralo bi mu se više verovati jer Boriša poseduje ono što neki Zvezdini stranci ne poseduju niti će.

            Sad dal je vreme odma za seniorski tim ostaje odluka na novom selektoru. Poziv sigurno sleduje, samo uverenja sam da je još ranio za mesto među 12 odabranih na nekom velikom takmiučenju.

            Comment


            • Bolje da igra neko ko ima srpske krvi nego neko ko ima naš pasoš. Jebeš pasoš to se završi za par dana kad se hoće.

              Mi se odričemo Srba širom sveta zbog?

              Broje se krvna zrnca, nije ovo klub. Tako da f off.

              A Kaminski ih ima.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Dobr je Boriša. Potencijal vrhunski. Dokazao u nekim trenucima da poseduje onu stvar i da se ne libi preuzeti odgovornost kada se mnogi iskusniji skrivaju preuzeti ulogu na sebe.

                Nebrojeno puta bio Zvezdina pokretačka snaga i glavni egzekutor. Dolaskom Šakote kao da je malko izgubio poverenje. Mnogo puta posle jedne-dve promašene trojke, lufta u odbrani kaznu dobija u više ne ulasku na parket. Moralo bi mu se više verovati jer Boriša poseduje ono što neki Zvezdini stranci ne poseduju niti će.

                Sad dal je vreme odma za seniorski tim ostaje odluka na novom selektoru. Poziv sigurno sleduje, samo uverenja sam da je još ranio za mesto među 12 odabranih na nekom velikom takmiučenju.
                Odličan stav, ova dvojica su svakako ispred njega, sa Kaminsky-im, Bjelicom, Jokićem, Bogdanovićem, Bobijem, Vasom, Jovićem, Micovim, Kalinićem, Lučićem i Nedovićem napadamo minimum evropsko zlato, zaboravili smo kada smo ga osvojili poslednji put.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pošto sam ih nabrojao 11 fali još jedan centar, tu mi je između Kuzmića i Milutinova pata karte. Za koga god se Igor odluči od njih dvojice neće pogrešiti.
                  Mada može i Gudura umesto obojice.
                  Last edited by dekkard; 24-12-19, 16:28.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nema nikakve pata karte. Bobi je neupotrebljiv centar, da ne kažem nepokretan. Jokić, Milutinov i Kuzmić je najbolje što Srbija ima.
                    Samo Kuzmić da ne puca odlučujuća bacanja jer nas je zadnji put to koštalo evropskog zlata.

                    Najbolji plej je i dalje Teo bez premca. Uz njega Jović i Micić ako Pefi i dalje neće da igra. Bekovi Bogdan i Nedović. Krila Kalinić i Lučić, Micov je slab u odbrani a trojka je pre svega bitna za odbranu, skoring nam ne nedostaje a i sigurno ga nećemo tražiti preko trojke.

                    Comment


                    • Ne gledaš NBA pa zato tako pričaš. Ne postoji centar na svetu sa takvim gabaritima a sa takvom prefinjenom tehnikom kao što je to Bobi. Milutinov je prilično jednodimenzionalan igrač, nit smrdi nit miriše ni u jednoj kategoriji ne oduševljava ali ni razočarava.
                      Micov je klasa za sebe što se tiče pozicije na kojoj igra, on je bez premca naša najbolja trojka ove sezone, Kalina i Lučić su šljakeri, Kalina sa većim srcem i inteligentniji i ume da uzme stvar u svoje ruke (hehe) u odlučujućim momentima.
                      Teo je svakim momentom sve dalje od ozbiljne košarke, za Italiju je takav odličan.
                      Last edited by dekkard; 24-12-19, 17:21.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Milutinov svake sezone diže nivo igre na viši kolosek tako da se razvija u jednog od moćnijih centara. Dobio je preko potrebnu mišićnu masu da se može bez problema rveti sa bilo kim. Više ga ne unosi pod koš ko stigne, ko nekada...

                        Bobi može biti od koristi ali njegova visina koliko donosi prednosti toliko i mana. Problem nastaje kada protivnik ima "peticu" finog šuta spolja, koji će srpskog džina izvlačiti i šutem ga ubijati. Da se ne lažemo današnja košarka uglavnom iznedri centre koji bez problema pucaju za tri. U takvoj igri Bobi nema šta raditi.

                        Comment


                        • Sa takvim centrima koji šutiraju za tri imaju problem svi naši centri sem Jokića.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Slažem se. Ali Bobi baš ne pliva u takvoj vodi.

                            Videćemo jer će Jokić Vaskrsnuti kod Kokoškova. Ako bude na razini iz Denvera nema zime.

                            Pokazaće se vrlo brzo gde je bio najveći problem. Dal kod njega samog ili bivšeg selektora?

                            Comment


                            • Hoće, jer će kod Kokoškova igrati na svojoj prirodnoj poziciji petice. Neće morati da se pomera na neku drugu poziciju da bi se napravilo mesta bednim izgovorima za košarkaše kao što je Raduljica.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bobi nas je kostao pobede protiv Slovenije na EP,jednostavno ne moze pik da brani,Dragic je to maksimalno iskoristio,s druge strane smo imali Kuzmica koji vola u napadu nije mogao da ubode,tako da je Milutinov tu posle Jokica sigurno druga opcija. Ako je Misko agent Kokoskova onda pretpostavljam da ce Bobi biti treci centar u suprotnom verujem da bi i Raduljica pre bio na spisku nego Bobi,vise je zaduzio srpsku kosarku a i talentovaniji je napadac. Oni sutevi jednom rukom Bobija u padu nisu kosarkaski potezi,ledjima lose igra,jedina prednost mu je visina ali ima mnogo vise slabosti u odnosu na Raduljicu.
                                Kaminskom mozete da brojite krvna zrnca ali za mene je Amerikanac,ceo zivot je tamo proveo,ne zna rec srpskog,kako se mi pozivamo na njegovu babu tako mogu Poljaci na njegovog dedu i oca,ali njemu u pasosu pise da je Amerikanac.

                                Comment

                                Working...
                                X