Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ovako, iz ove perspektive, mi deluje kao neko levo mudo. A ti ako zelis uvek mozes da postanes Stojancetova desna ruka.

    E sad momci, ne zelim da vam objasnjavam koja vrsta koleracije nastaje u izmedju levog muda I desne ruke, to mozete I sami da skapirate.

    Ali bih mogao, onako sa nepristrasne strane, ne bezeci od objektivnosti, da izrazim moje misljenje da se Urke nalazi u mnogo boljem polozaju
    Evo pitajte Stojančeta jesam li mu u životu poslao privatnu poruku i bilo šta sugerisao. Stojanče i ja se gotivimo otkako je došao na forum, prepoznala ciganštura ciganšturu, a Indigo otkako je bio sa Losmijem na kafi ili gde ste išli okrenuo se protiv mene.



    Samo sam zamolio momke da se smire ide NG. Da se ne svadjaju to Salo, Radonja, Kalina. To su tri kurčine, Micov je dobar momak.

    Comment


    • Micov je bez premca naša najbolja trojka ove sezone i tu počinje i prestaje svaka priča.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post

        Samo sam zamolio momke da se smire ide NG. Da se ne svadjaju to Salo, Radonja, Kalina. To su tri kurčine, Micov je dobar momak.
        Ujace....rodjace....daleki rodjace? Ako nisi nista od toga to znaci da si stranac, a ja ne pricam sa strancima tako da cekam naseg Stojanceta

        ....ta arapska i kineska slova nam ne govore ama bas nista, a ovaj sa oziljkom malo i scary deluje, a ovamo nemojte se svadjati na novu godinu. Da si nekog deda mrazica (ili deda mrazicu) stavio pa i ajde.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ujace....rodjace....daleki rodjace? Ako nisi nista od toga to znaci da si stranac, a ja ne pricam sa strancima tako da cekam naseg Stojanceta

          ....ta arapska i kineska slova nam ne govore ama bas nista, a ovaj sa oziljkom malo i scary deluje, a ovamo nemojte se svadjati na novu godinu. Da si nekog deda mrazica (ili deda mrazicu) stavio pa i ajde.
          Ti li ne znaeš Uroša?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Večeras neću dirati ništa, možda samo zakatančim temu. Bio sam na alkoholijadi pa sam se nacvrco.

            Pregledaću sutra bolje pa ću videti da li ima nešto za brisanje.

            Budite fini ljubi vas Stojanče.

            Comment


            • Jesi li pobedio?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Jesi li pobedio?
                Ubedljivo.

                Odbranio sam titulu.

                Na brzaka sam nešto pogledao i video da niste bili mnogo nevaljali.

                Sutra ću pažljivije pogledati.

                Ja očekujem da Kokoškov vrati Kalinića a Micova ne verujem da će zvati.
                Last edited by Karamazov; 20-12-19, 17:56.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Večeras neću dirati ništa, možda samo zakatančim temu. Bio sam na alkoholijadi pa sam se nacvrco.

                  Pregledaću sutra bolje pa ću videti da li ima nešto za brisanje.

                  Budite fini ljubi vas Stojanče.
                  Uradio neku kompenzaciju, dobio 35 litara vrhunske rakije. Nosim nešto od toga u Ljubljanu, unezveriću Slovence i Rvate. [emoji23][emoji23][emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Boga mi Slovenci dobro to suše...razočaraćeš se kada ti to popiju a ne napiju se.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Oce li i Kokoskov neki specijal sa Jokicem na neprirodnoj poziciji da spremi ,drugim recima ko ce sa Bjelicom na nezgodnoj poziciji ,opet Birca?

                      Comment


                      • Originally posted by miance189 View Post
                        Oce li i Kokoskov neki specijal sa Jokicem na neprirodnoj poziciji da spremi ,drugim recima ko ce sa Bjelicom na nezgodnoj poziciji ,opet Birca?
                        Protiv ekipa kao sto su Filipini i Angola moze specijal sa Jokicem i na mestu beka sutera....nece imati uticaja na ishod, kao sto nije ni na SP.
                        Bjelici bi trebalo da pomaze Kalina na poziciji 4, a videce se kakav ce ishod biti sa Kaminskim, kao i kako ce Smailagic igrati na dalje u razvojnoj ligi. Posle njih - Borisa.

                        Comment


                        • Bjelica, pa posle Kaminski, pa Boriša, na tri Micov, pa Kalinić, pa Lučić.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Uvek Smailagic i Pecarski pre Kaminskog i Simanica,Kaminski je Amerikanac,njega ne bih ni uzimao u obzir,Smailagic bi mogao da sve iznenadi dobrim igrama a Simanic i Pecarski imaju jos mnogo da rade da bi stigli do reprezentacije,odbrana kod njih dvojice ne postoji.

                            Comment


                            • Kaminsky je želja novog selektora, koji je normalan pa ga interesuje kvalitet pre svega. Zato i Boriša nakon njega, jer ima protagonizma itekako na najvišem evropskom nivou za razliku od Smailagića koji se suši na klupi u desetkovanim Warriorsima.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne znam o kom evroligaskom protagonizmu Simanica pricas,sutne dve trojke po mecu,ne moze nista da odbrani,za neke utakmice se ni ne skida,rano je jos za njega,prvo da nabaci snagu da moze da se nosi sa igracima na svojoj poziciji. Smailagic dugo povredjen,odigrao nekoliko utakmica u razvojnoj ligi,jedan od najboljih igraca tamo i Voriorsi ga vratili u roster,videcemo da li ce i koliko igrati tamo. O Kaminskom necu da vodim bilo kakvu polemiku,covek je Amerikanac i tu se zavrsava sva prica,ima kvalitet i Stef Kari,ja bih pre njega nego Kaminskog ali to onda nije reprezentacija.
                                Najvise me je razocarao Guduric,ako opet dobije sansu i ponovo odigra kao da ne kazem sta,ne treba ga vise ni zvati.

                                Comment

                                Working...
                                X