Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ajde ne prduckaj leba ti.....ima 'dokaza' koliko zelis ali ti odbijas da u njih poverujes jer po svaku cenu zelis da pljunes po coveku.

    evo ti po sto prvi put isecak sa sport kluba



    izjava Krstica na blicu:



    Kad ti trener pokaze put svlacionice to ne znaci da treba da napustis i halu, nego da tamo sacekas kraj utakmice...tako je u svakom timu. Bacanje peskira je tu potpuno marginalna stvar. Jedna od najboljih poteza Djordjevica jer se nakon toga tim preporodio a Kalinic odigrao na toj poziciji bolje nego dva Micova.

    Pljujes po potezu koji je ujedinio ekipu i doneo srebro na takmicenju kojem smo bili proglaseni kao 7i favorit....smesno. A kao sto kaze Stojance, s obzirom da se nije izvinio kao Jovic ili kao Bobi, nego nastavio da se opravdava i da krivicu svaljuje na druge ne bih ga vise nikada zvao. Da je to uradio odmah nakon 'incidenta' siguran sam da bi bio na spisku vec na sledecem prvenstvu, ali je izracunao da je njegova povredjena sujeta bitnija od igranja za reprezentaciju.
    Šta bi tek Micov uradio da ga je ko Bogdana Dule ščepao za gušu i pred brojnim svedocima ponizio.

    Prestao bi verovatno se baviti košarkom i držao bi neke zasade voća.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      . A znamo da se to ne odnosi na svakog trenera, jer ti sujeta ne dozvoljava da stanes na stranu Djordjevica i da priznas da si fejlnuo. Nije to uopste bio brzoplet potez, nego instiktivan....a instinkt nas je odveo do toliko medalja. Ni na jednom takmicenju nam Micov nije bio falio pa da zakljucimo da je taj potez bio stetan. Naprotiv, dato je do znanja ostalima sta je to reprezentacija, i kako treba da se ponasas ako zelis da budes njen deo. Ako ti je licna sujeta bitnija od reprezentacije - hvala lepo dovidjenja. Tu poruku su svi jako dobro razumeli i od tog trenutka poceli da igraju kosarku...a do te utakmice je bio raspad.

      Micov je imao odlincu karijeru, Dejo gaje okrio i nema sumnje da ovaj igrac zna sta radi i kao treba da se ponasa. Bila je to iskra koju je trener trebao da hendluje. Imao je rezultat posle toga, ali to ne znaci da je ispao fer prema Micovu.

      To je sustina, ako se posvadjas sa dosta funkcionera, igraca i uvek taj neko nije kriv..zapitas se onda...da li se ti zapitas?
      Last edited by LosmiSK; 20-12-19, 12:37.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • I opet se stalo na stranu kontroverznom vlasniku PAO-a, za koga se zna kako vodi buran i štetan život, pun droge i alkohola, nego čoveku koji je toliko toga lepog doneo svojim trojkama.

        Ništa. Sada kada Sale dođe u prestonicu imate prilike da ga ščepate ispred hotela i javno obesite na Terazijama. Zaslužio je takvo ugnjetavanje...

        Da se pogrešno ne rastumači. Ružni voli Micova. Ono kratko što je branio boje mog Partizana odradio je vrhunski i profesionalno. Al za potez koji je učinio sam je kriv za odstranjivanje iz reprezentacije.

        Ne ulazim zašto se sve strane nisu izmirile i zašto nije palo pomirenje. Zato mislim da je bačeni peškir samo kolateralna šteta za nešto krupnije što se verovatno desilo pre toga. Peškir je samo kap koja prelila čašu.

        Comment


        • Pogresno me razumes Prljavi Meni je Salo omiljeni PG ikada...Nikad boljeg necmeo imati,njegova mehanika suta treba da se izucava, najpravilnija, on i Dzordan, skolski....DOKTOR!!!

          Kao trener je los, ne svidja mi se...takticki,ne zna da tempira formu...moze na brzaka nesto i to je to. Iz seg srca bih voleo da postane odlican trener ili da trenira partizan bar...

          Salu na stranu, nemam ja nista protiv njega..al bukvalno nista, Salo je legenda nase kosarke.
          Last edited by LosmiSK; 20-12-19, 12:49.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post

            To je sustina, ako se posvadjas sa dosta funkcionera, igraca i uvek taj neko nije kriv..zapitas se onda...da li se ti zapitas?
            To pitanje treba da postavis kada govoris o predsedniku PAO. Ali izgleda da za takve ljude ne postavljas ista pitanja, jer oni DAJU PARE koje su njihovi tatci i stricevi LEGALNO zaradili u cuvenoj legalnoj bransi - Farmaceutskoj MAF....ovaj industriji. Odavno smo identifikovali tvoju opcinjenost kapitalistickom oligarhijom i svemu onom sto spolja sjaji.

            Sto se tice Djordjevica dovoljno je da pogledas onu emisiju o nasim reprezentativcima pred SP pa ces preko njih steci sliku da li je u pitanju neka svadjalica ili ne. A svakako da kada hoces da sledis neku svoju ideju i viziju normalno je da ponekad (namerno kazem ponekad jer ovaj tvoj pridev 'dosta' je jos jedna tvoja tendenciozna izmisljotina kao sto je 'bacanje peskira') ulazis i u konfliktne situacije, jer drugacije ne moze. Ovo o cemu ti pricas je promocija bezkicmenjastva, a sa druge strane ti to isto smeta u Zvezdi i Srbiji. Ti si potpuno nekonzistentan u svojim stavovima....sto znaci da si pristrasan i da tobom gospodare predrasude.

            Comment


            • Brale, naravno da sam pristrasan, svaki covek jeste. Meni se svidja Janakopulos..pre bh isao sa njim da se druzim nego sa Salom npr...xe xe xe...https://en.wikipedia.org/wiki/Vianex_S.A. oni su govna...slazem se,kapitalisticka..ali i mi smo uboga siromasna govna...svi smo govna na svoj nacin...Da nje tako ne bi bili ovde gde jesmo...Ne mislim bukvalno na nas, nego na siromasne-bogate...stvar je u sposbnosti,neko bi se prodao za crvenu, neko za milion...finese su u pitanju...

              Znam kako oni rade i kako posluju, ali neki dug drustvu daju...fabrike su dobre i ljudi fino zive od toga. Ne znam sta bi trebao da radi, dal nekad uzme nesto koga boli qrac...

              Bezkicmenjastvo ne volim, da volim bio bi druga sorta...imao sam sansu i za tako nesto ali idem svojim putem...

              Moj stav je jasan svima oko toga i sto pricam ovde, pricam u realnom zivotu...bukvalno je tako ne krijem nista..bas nista...nisam neki mudonja, ali nisam ni budala. obican lik, koji se bori za slobodu govora, za liberalnu demokratiju!!!



              Last edited by LosmiSK; 20-12-19, 13:00.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Liberalna demokratija? Pa o tome ti govorim....preko te liberalne price oni vladaju, a vi se lozite da je to nesto "napredno".

                Sa druge strane kada primetis neku svoju pristrasnost onda treba da se kriticki ispravis, a ne da opravdavas svoju pristrasnost time da je svaki covek pristrasan....

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Liberalna demokratija? Pa o tome ti govorim....preko te liberalne price oni vladaju, a vi se lozite da je to nesto "napredno".

                  Sa druge strane kada primetis neku svoju pristrasnost onda treba da se kriticki ispravis, a ne da opravdavas svoju pristrasnost time da je svaki covek pristrasan....
                  Ne znam sta hoces da kazes. Napisao sam ti da sa ljudske i igracke strane nemam sta zameriti Djordjevicu. Kao trener je imao gomilu losih poteza. To je cela prica. Slazem se da nam treba vise ljudi kao sto su Radonja, Salo, Miloje...aliakvi malo ostanu u Srbiji...ovde je otrov i svako normalan sem nas debila bezi odavde...

                  Pa neko mora da vlada..to je sustina i osnova svega. Pre biram neko liberalnog demokratu nego neko desnicara koji su uglavnom ultra i zive od nacionalizma i sovinizma...Generalno je problem sto covek voli vlast i cena je uvek visoka da ostane i generalno su ljudi alavi i boje se izlaska njihovih afiniteta na videlo i zbog toga su spremni da vode ljude u pakao...

                  Glupi i pametni moraju naci svoja prirodna mesta, ovde je obrnuto, zato nam i ne ide. Mene bi bilo licno sramota da mi neko da da budem na nekoj funkciji bez debelog CV za to...itd...da ne idem, otisli smo u politku...

                  Svakako se opusti i napravi temu reprezentacija ex treneri i igraci, ovako se truje topic sa stvarima koje nisu bitne za nas...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ne znam sta hoces da kazes. Napisao sam ti da sa ljudske i igracke strane nemam sta zameriti Djordjevicu. Kao trener je imao gomilu losih poteza.
                    Sve sve ali nisi rekao nista o potezima na klupi reprezentacije Srbije na kojoj si temi. PAO, Bajern.....kakve to sve veze ima sa 3 medalje od 5 takmicenja na kojoj se reprezentacija takmicila?

                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pre biram neko liberalnog demokratu nego neko desnicara koji su uglavnom ultra i zive od nacionalizma i sovinizma..

                    Glupi i pametni moraju naci svoja prirodna mesta, ovde je obrnuto, zato nam i ne ide.
                    Pre svega treba da naucis da ne postoje samo 2 krajnosti koje mozes da biras - ili si liberalal ili si desnicar - to je vestacki izbor. Liberal ti je negde vise centar iako ima vise slicnosti sa desnicarskim pogledima i stavovima nego levicarskim koje uopste ne pominjes a vidim da ih i ne podrzavas. Ovaj boldovani deo krije jednu jaku desnicu u tebi, jer desnica nije samo nacionalizam vec i zagovaranje velike klasne razlike medju ljudima, da jednima bude mnogo bolje nego drugima, pametnijima nego glupima....a ko ce da bude taj ko razvrstava pametne od glupih boga pitaj.
                    Na toj desnicarskoj osnovi i prirodnom poretku stvari koji podrzavas je i nastao nacizam - arijevska rasa je proglasena "pametnim", svi ostali a pogotovo Zidovi "glupim". U danasnjem svetu - oligarhija (gde spada i bogati, razmazeni gotovan) je proglasena "pametnim", a svi ostali "glupim". To ti je danasnja liberalna demokratija.

                    Svakako se opusti i napravi temu reprezentacija ex treneri i igraci, ovako se truje topic sa stvarima koje nisu bitne za nas...
                    Ma pazi molim te, pa ne znam ko treba da pravi novu temu - vi koji stalno trolujete i bavite se ex trenerom i igracima ili neko drugi, ko je ovde pokrenuo pricu o bivsem selektoru i izmisljao dogadjaje zbog bacenog peskira?
                    Last edited by mmajstor; 20-12-19, 14:37.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Sve sve ali nisi rekao nista o potezima na klupi reprezentacije Srbije na kojoj si temi. PAO, Bajern.....kakve to sve veze ima sa 3 medalje od 5 takmicenja na kojoj se reprezentacija takmicila?



                      Pre svega treba da naucis da ne postoje samo 2 krajnosti koje mozes da biras - ili si liberalal ili si desnicar - to je vestacki izbor. Liberal ti je negde vise centar iako ima vise slicnosti sa desnicarskim pogledima i stavovima nego levicarskim koje uopste ne pominjes a vidim da ih i ne podrzavas. Ovaj boldovani deo krije jednu jaku desnicu u tebi, jer desnica nije samo nacionalizam vec i zagovaranje velike klasne razlike medju ljudima, da jednima bude mnogo bolje nego drugima, pametnijima nego glupima....a ko ce da bude taj ko razvrstava pametne od glupih boga pitaj.
                      Na toj desnicarskoj osnovi i prirodnom poretku stvari koji podrzavas je i nastao nacizam - arijevska rasa je proglasena "pametnim", svi ostali a pogotovo Zidovi "glupim". U danasnjem svetu - oligarhija (gde spada i bogati, razmazeni gotovan) je proglasena "pametnim", a svi ostali "glupim". To ti je danasnja liberalna demokratija.



                      Ma pazi molim te, pa ne znam ko treba da pravi novu temu - vi koji stalno trolujete i bavite se ex trenerom i igracima ili neko drugi, ko je ovde pokrenuo pricu o bivsem selektoru i izmisljao dogadjaje zbog bacenog peskira?
                      Prvo, lepo si me uporedio sa nacistima. Drugo i osnovno ne pricam o klasnoj podeli na glupe i pametne, vec na to da glupi ljudi,bezznanjai obrazovanja ne mogu da vode zemlju i da im tu nije mesto i to nema veze sa klasama i podelama. Mozda s enisam dobro izrazio.

                      Patriotizam je jako lepa stvar ali ne da stoka da svi to imaju, vec samo ''odabrani'' Tj nemam sad oblik patriotizma ja licno, zato sto ne mogu da podrzim ovakvu drzavu tj da budem tacan vlast. Nisam ja za ove druge sto zelim, vec sto moram....Ako se okrene svetska prilika i krene u neku krizu..mi smo sa ovim debilima najebali...trenutna situacija im odgovara, legla m je ona kriz ko kec na deset...

                      Najveca greska je bio sps, oni su rak ran drustva..od 90te su tu i ne silaze i puni su para...jezivo puni i vec se sad spremaju da kupuju glasove i da se bore sa sns za bolje podele...


                      Neki covek mi kaze,ima li ko bolji, kakvi su ovi drugi..nek kradu al nek ostave za nas nesto..grade itd....i onda ti je jasno u kakvom bezmoralnom drustvu zivis.

                      Gde je celoj Srbji bitno sta ce uraditi cz i p a jebe im se kako zive i sta rade...vode ogavni zivot koji imje uredio neki drugi, sa sve manje odmora a sa sve vise zelje da rade da bi se dokoopali prokletog novca..koji je bezvredan...jedino vredno je vreme i zdravlje...

                      otisao sam u qrac, stavi ovo sve u pomracenje uma
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jesi Jesi...odavno.

                        Ne uporedjujem ja tebe sa nacistima - jel vidis koliko si iskljuciv? Ono sto sam ja rekao jeste da neke vrednosti koje u sebi imas vise lice desnicarskim, i da desnicare ne gledas iskljucivo kroz nacionalizam. Svi ti ljudi koji kao "vode" zemlje je u stvari ne vode....vode je ljudi kao sto je taj primitivac iz PAO - oni pisu zakone i oni postavljaju politicare.

                        Comment


                        • Deco smirite se. Kaj se svadjate bem vam kruh? Može uvik sve sa bude lipo a vi tu pravite mar dar. Pružite si ruke jedan drugom, sad će praznici a i banuće vam Stojanče pa će vam biti malo dva oka za plakanje. Ja sam iz njegove PR službe, pa čisto jedno obaveštenje.

                          Comment


                          • A koji si mi pa ti?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              A koji si mi pa ti?
                              Ovako, iz ove perspektive, mi deluje kao neko levo mudo. A ti ako zelis uvek mozes da postanes Stojancetova desna ruka.

                              E sad momci, ne zelim da vam objasnjavam koja vrsta koleracije nastaje u izmedju levog muda I desne ruke, to mozete I sami da skapirate.

                              Ali bih mogao, onako sa nepristrasne strane, ne bezeci od objektivnosti, da izrazim moje misljenje da se Urke nalazi u mnogo boljem polozaju
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                RPZ
                                Svaka cast. Pratim tvoje postove vec neko vreme i nepristrasnost me odusevljava. Uvek pravi komentar u pravo vreme. Neobicno je to, jer je ovo navijacki forum. Kada bi bilo vise takvih sa obe strane...
                                Pridružujem se pohvalama, mada je i njemu ranije znala da izleti "licna". Ali duže vreme ima odmerene i fine komentare. Više volim s njim da diskutujem često nego s nekim našim[emoji769].
                                Last edited by dekkard; 20-12-19, 15:59.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X