Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozadinu cele nemile situacije znaju jedino akteri incidenta i saigrači.

    Mi ostali možemo se baviti samo nagađanjem i držati neku stranu.

    Comment


    • RPZ
      Svaka cast. Pratim tvoje postove vec neko vreme i nepristrasnost me odusevljava. Uvek pravi komentar u pravo vreme. Neobicno je to, jer je ovo navijacki forum. Kada bi bilo vise takvih sa obe strane...

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Pozadinu cele nemile situacije znaju jedino akteri incidenta i saigrači.

        Mi ostali možemo se baviti samo nagađanjem i držati neku stranu.
        Nisam nagadjao ja, nagadjao si ti. Mi smo videli sta smo videli, drugo objasnjenje nismo dobili. RPZ voli kosarku, ali je daleko od nepristrasnog.

        Svakako se ne bavim spekulacijama, stavise..ali nisam cuo za Micova da je neko imao problema sa njim, a igrao je u top timovima. Video sam Bogdana da kaze necu da igram za repku ako mi ne sudite 20 faulova na derbiju,nek igraju Lazic i Djenka...

        Video sam Jokica koji prevrce gume, koji nece da daje izjave za novinare itd...kad bih se bavio spekulacijama, npr bih napisao da je Salo pustio Tea da ne ide na SP da bi ga odmorio za svoju sezonu, ali to bi bile spekulacije pa ih necu pisati..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          29 Decembra igraju derbi Milano i Virtus, licno bih igrao tu+Micov i da ce cela da se zacrveni

          Za bacanje peskira odstranjen iz repke...zanimljivo...
          Ovo je najobicniji Losmijev bezobrazluk. 100 puta mu je objasnjeno da nije odstranjen zbog bacanja peskira, ali ne vredi.....predrasude i losmijeva malicioznost je jaca od istine, i u tu svrhu ce se koristiti razne lazi i podmetanja.

          Comment


          • Za razliku od Micova Jović je ispao čovek, shvatio svoju grešku i izvinio se treneru i saigračima.

            Neko je Jović a neko Micov.

            Comment


            • Pa sta se desilo i gde je dokaz za to? Jovic je cak pogodio Deja mislim ali nije namerno...Micov je samo bacio peskir na pod. Nije Djordjevicu to prvi put da radi, radio je to u klubovima sa Papasom, sigurno jos negde, konfliktna je licnost..i nemam problem sa tim, ali u ovom slucaju je ocigledno preterao.

              Da ima neki dokaz za nesto drugo, licno bih stao na stranu trenera. Momcica od tad 25-26g se srucilo sve, a matori prdekan nije znao da ishendluje vec ga isterao ''zauvek'' iz reprezentacije...

              Cekam krah ove sezone, pa da vidimo kako ce izgledati..i ko ce biti kriv..malo cudno za Tea.. da se ''povredio''...

              Da dodam los razlaz sa predsednikom PAO, inace veoma uspesnim poslovnim covekom i pljuvanje na Pesica, tako se ne odlazi iz kluba. O bukvalno spali sve mostove, sad cemo videti sta ce biti u Virtusu...,jos malo ce Feb, Mart...tad je u problemu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nije Jović pogodio Deja.

                Da je Radonjić bio na mestu Đorđevića i da mu je igrač posle kritike bacio peškir isto bi uradio.

                A ako se ne bi izvinio oterao bi ga iz reprezentacije.

                Comment


                • Ajde ne prduckaj leba ti.....ima 'dokaza' koliko zelis ali ti odbijas da u njih poverujes jer po svaku cenu zelis da pljunes po coveku.

                  evo ti po sto prvi put isecak sa sport kluba

                  Selektor i igrač su razmenili nekoliko teških reči, a sve zbog nezadovoljstva Micova usled izmene u Pioniru.
                  Micov je izašao sa parketa, a potom je i napustio dvoranu Pionir. U Pioniru je u toku prijateljska utakmica Srbije i Novog Zelanda.
                  izjava Krstica na blicu:
                  Krstić: Micov je odmah posle izbacivanja napustio halu

                  Kad ti trener pokaze put svlacionice to ne znaci da treba da napustis i halu, nego da tamo sacekas kraj utakmice...tako je u svakom timu. Bacanje peskira je tu potpuno marginalna stvar. Jedna od najboljih poteza Djordjevica jer se nakon toga tim preporodio a Kalinic odigrao na toj poziciji bolje nego dva Micova.

                  Pljujes po potezu koji je ujedinio ekipu i doneo srebro na takmicenju kojem smo bili proglaseni kao 7i favorit....smesno. A kao sto kaze Stojance, s obzirom da se nije izvinio kao Jovic ili kao Bobi, nego nastavio da se opravdava i da krivicu svaljuje na druge ne bih ga vise nikada zvao. Da je to uradio odmah nakon 'incidenta' siguran sam da bi bio na spisku vec na sledecem prvenstvu, ali je izracunao da je njegova povredjena sujeta bitnija od igranja za reprezentaciju.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Da ima neki dokaz za nesto drugo, licno bih stao na stranu trenera.
                    Naravno da ne bi, znamo se.

                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Momcica od tad 25-26g se srucilo sve
                    Hihihih

                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Da dodam los razlaz sa predsednikom PAO, inace veoma uspesnim poslovnim covekom.
                    Ja bih ovde po istom principu dodao i Filipa Covica - veoma uspesnog sportskog radnika.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      RPZ
                      Svaka cast. Pratim tvoje postove vec neko vreme i nepristrasnost me odusevljava. Uvek pravi komentar u pravo vreme. Neobicno je to, jer je ovo navijacki forum. Kada bi bilo vise takvih sa obe strane...

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nisam nagadjao ja, nagadjao si ti. Mi smo videli sta smo videli, drugo objasnjenje nismo dobili. RPZ voli kosarku, ali je daleko od nepristrasnog.

                        Svakako se ne bavim spekulacijama, stavise..ali nisam cuo za Micova da je neko imao problema sa njim, a igrao je u top timovima. Video sam Bogdana da kaze necu da igram za repku ako mi ne sudite 20 faulova na derbiju,nek igraju Lazic i Djenka...

                        Video sam Jokica koji prevrce gume, koji nece da daje izjave za novinare itd...kad bih se bavio spekulacijama, npr bih napisao da je Salo pustio Tea da ne ide na SP da bi ga odmorio za svoju sezonu, ali to bi bile spekulacije pa ih necu pisati..
                        Živ sam čovek koji greši ko svaki.

                        Al znam je priznati. Nemam sramote da kažem kako lupetam ili nisam u pravu.

                        Comment


                        • Nisam video RPZ da si priznao da si lupetao,mada i nisi sto sam ja primetio.Volim ljude koji vole kosarku zbog kosarke, a ne zbog merenja patke i mrznje prema drugom klubu.

                          Sto se tice mmmmmajstora, pa on je lud, ali radi posao, nije on kriv sto se rodio u bogatoj familiji, voleo bih i ja da smo se mi ovde svi rodili takvi )) lud je, drogira se vrv....ali zna on kosarke i ima temperament da brani svoje i da prepozna prevaru na klupi...

                          Ne moze porediti njega i Hobbita, prosto Cokije ubogi siromah za ovog, Coki nista nije dao sto se tice para sem uzimao..Coki da mu nema drzave vodio bi klub u drugoj srpskoj ligi...

                          Imas nekog ko ulaze i nekog ko uzima i jase ovu napacenu drzavu 30g...stvorio je od cele drzave jedan grad da se igra kosarka..genije..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post

                            Sto se tice mmmmmajstora, pa on je lud, ali radi posao, nije on kriv sto se rodio u bogatoj familiji, voleo bih i ja da smo se mi ovde svi rodili takvi )) lud je, drogira se vrv....ali zna on kosarke i ima temperament da brani svoje i da prepozna prevaru na klupi...
                            Kako mislis radi posao? Da li je na tom mestu SAMO zbog tate? Jeste. Da li takav ludak i narkoman bi mogao da vodi jednu trafiku a ne ovakav kosarkaski klub da ima drugog tatu? Pa tesko....verovatno bi bio propalica - znaci zakljucak je jasan. I tebi je takav covek reper za neki sistem vrednosti i odluke koje donosi?

                            Sa druge strane dobio si dokaz....covek je napustio halu i otisao kuci dok utakmica jos nije bila zavrsena. Postoji li bilo koji trener koji na takav potez ne bi reagovao odstranjivanjem iz tima? Ajde sada ispuni obecanje i budi covek....iako sam pesimista da ces biti iznad svoje sujete i uraditi tako nesto.

                            Comment


                            • Cuj moje sujete. Daleko si otisao. Uvek sam za dijalog i pricu, posebno stariji i iskusniji treba da puste kocnicu i da smire situaciju. Tri puta meri, jednom seci.

                              Nije on debil kao sto mislis, covek uziva, ima i prodicu..to sto voli rejv i malo zajebancije to ga ne cini debilom, pa ni klasicnim narkomanom. Drugo, covek je radio dobre poteze,povezao se sa Pitinom, njegova porodica je stvorila imperiju, rade legalan posao, mislim farmakologija mada nisam siguran. Nema on lose poteze , daje dobar kes. Hteo je da kupi partizan isto, zna on gde je strast i sta je kosarka.

                              Porediti sa ovim ruglom od sistema i ljudi je previse. Volim drzavu Srbiju ali sve unutra nje je bolesno i zatrovano i sa tim nema pregovora...posebno porediti te dve porodice. Covek radi posao svog oca, strica sta vec...ovaj ne radi to..ovaj hoce da se igra kosarke..da je ovaj krenuo da igra kosarku, razumeo bih poredjenje ovako ne..

                              Na kraj toga sto je jedan stvorio nesto, a drugi uglavnom kraducka..skoro pa na dnevnom nivou i to sopstvenu drzavu...jbe mi se za titule..


                              Sto setice napustanje hale napisao sam ti..Djrdjevicu je to da hendluje...on cim je cuo da je on otisao, rekao je nikad vise..brzopleti potezi su ti kockanje, razmisljanje je investiranje....LosmiSK 20/12/2019..svidja mi se ovo
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Cuj moje sujete. Daleko si otisao. Uvek sam za dijalog i pricu, posebno stariji i iskusniji treba da puste kocnicu i da smire situaciju. Tri puta meri, jednom seci.

                                Nije on debil kao sto mislis, covek uziva, ima i prodicu..to sto voli rejv i malo zajebancije to ga ne cini debilom, pa ni klasicnim narkomanom. Drugo, covek je radio dobre poteze,povezao se sa Pitinom, njegova porodica je stvorila imperiju, rade legalan posao, mislim farmakologija mada nisam siguran. Nema on lose poteze , daje dobar kes. Hteo je da kupi partizan isto, zna on gde je strast i sta je kosarka.
                                Ne mislim ja da je on debil. Vec mislim da je jedna neotesana, nevaspitana i primitivna kretencina koja nema nijedan profesionalni kvalitet vec je jedan najobicniji razmazeni bogataski gotovan za koga je upitno da li ima i ljudskih kvaliteta, ali to je potpuno nebitno u ovoj prici. To sta je neko u njegovoj porodici stvorio je jedno, a potpuno je drugo kakav je njegov licni kvalitet i sistem vrednosti. Koji on to kvalitet ima....navedi jedan koji bi uzivao bilo kakvo postovanje? To sto mu je porodica bogata nije njegov kvalitet. On je sebi dozvolio i da pljuje jednog Zeljka Obradovica umesto da mu je sagradio spomenik ispred hale i klanjao mu se svaki put kada prolazi, a sa vecinom trenera je imao konfliktne situacije. O takvom coveku pricamo i ta kolicina bahatosti se uopste ne razlikuje od bahatosti koji pokazuju politicari i ljudi od moci u Srbiji....to sto ti tata ima novca ti ne daje pravo da budes bahat i primitivan.

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sto setice napustanje hale napisao sam ti..Djrdjevicu je to da hendluje...on cim je cuo da je on otisao, rekao je nikad vise..brzopleti potezi su ti kockanje, razmisljanje je investiranje....LosmiSK 20/12/2019..svidja mi se ovo
                                Nisi to napisao....napisao si da ako postoji bilo kakav dokaz da ces stati na stranu trenera. A znamo da se to ne odnosi na svakog trenera, jer ti sujeta ne dozvoljava da stanes na stranu Djordjevica i da priznas da si fejlnuo. Nije to uopste bio brzoplet potez, nego instiktivan....a instinkt nas je odveo do toliko medalja. Ni na jednom takmicenju nam Micov nije bio falio pa da zakljucimo da je taj potez bio stetan. Naprotiv, dato je do znanja ostalima sta je to reprezentacija, i kako treba da se ponasas ako zelis da budes njen deo. Ako ti je licna sujeta bitnija od reprezentacije - hvala lepo dovidjenja. Tu poruku su svi jako dobro razumeli i od tog trenutka poceli da igraju kosarku...a do te utakmice je bio raspad.

                                Comment

                                Working...
                                X