Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Nachbar se povredio,morace na operaciju,propusta EP.
    Za Slovence ce uspeh biti cetvrtfinale.Fale Lorbek i sada nahbar kako bi uradili nesto vise.

    Comment


    • Čakarević otpao sa Dudinog spiska...

      http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=528837

      Tepić pauzira zbog povrede...

      http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=528761
      sigpic

      Comment


      • Sto se mene tice Tepic ni ne mora igrati.
        Za Cakarevica vise srece sledece godine.Ipak treba da se spremi za ovu sezonu kako bi kidao Partizanove protivnike.

        Comment


        • Miloš Teodosić, Stefan Marković, Milenko Tepić, Aleksandar Rašić, Uroš Tripković, Dragan Milosavljević, Ivan Paunić, Marko Kešelj, Nemanja Bjelica, Marko Čakarević, Milan Mačvan, Duško Savanović, Novica Veličković, Milovan Raković, Ivan Radenović, Nenad Krstić, Kosta Perović, Miroslav Raduljica i Boban Marjanović.

          Ovo je bilo 19 igraca od kojih 7 treba otpasti , ako se ne varam otpali su Raduljica,Cakarevic,Rakovic,Marjanovic sto znaci da ih je jos 15 Dudi na raspolaganju od kojih ce jos 3 otpasti , po meni bi trebali otpasti Milosavljevic,Paunic i Radenovic pa bi tako na prvenstvo putovali i to verovatno sa ovim brojevima

          4. Teodosic
          5. Tepic
          6. Rasic
          7. Keselj
          8. Bjelica
          9. Markovic
          10. Savanovic
          11. Tripkovic
          12. Krstic
          13. Perovic
          14. Velickovic
          15. Macvan

          Po meni imamo jaku centarsku liniju Krstic-Perovic. Macvan ce verovatno igrati poziciju visokog krila sto je igrao i na evropskom prvenstvu i menjao Velickovica kada je trebalo a Savanovic moze igrati i nisko i visoko krilo iako je nisko prioritet u ovom slucaju... Bjelica i Keselj ce se verovatno menjati na poziciji 3 iako ce se i Tripkovic tu negde ubacivati... Kod niskih igraca imamo Tepica,Markovica,Teodosica i Rasica... Mozda ipak pametnija odluka da se uzme Milosavljevic za prvenstvo jer on moze igrati beka ili Paunic a izbaci Keselj ili mozda Bjelica jer je povredjen iako to je na Dudi da odluci
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ivan Radenovic je otkazao svoj nastup.
            Ne bih ja otpisao Pauna posto je imao odlicnu sezonu u Rusiji.A i bitan nam je igrac u defanzivi.Ne verujem da ce on da leti sa Dudinog spiska.
            A i cenim da bi Macvan mogao da bude rezerva Savanovicu, posto nemam poverenje u Novicu.Mogao bi Novica da putuje u Litvaniju, prednost bih dao Macvanu zato sto nije bio povredjen i bice spremniji u odnosu na Novicu.

            Comment


            • Mi spremnijeg igraca od Paunovica nemamo,napredovao je u ofanzivnom smislu tako da bi on morao da ide.
              Rasic ili Tepic,to bi bila mozda najveca dilema.

              Comment


              • Uzimajuci u obzir minulu Tepicevu sezonu i nacin na koji je odigrao SP, on bi trebao leteti sa spiska . Nadam se da ce Paunic ostati iz razloga sto nam je jedan od vaznijih srafova defanzive .
                Last edited by ЕлБиЏеј; 30-07-11, 20:47.

                Comment


                • Jači za Bjelicu

                  Košarkaška reprezentacija Srbije će od utorka biti jača za Nemanju Bjelicu, koji je dobio dozvolu lekara da nastavi pripreme za Evropsko prvenstvo i konačno počne da radi sa loptom. Bjelica je u ponedeljak u Barseloni dobio saglasnost lekara da može nesmetano da se uključi u dalji trenažni proces i da je sa njegovom šakom tri meseca posle operacije sve u najboljem redu.

                  - Ovu radosnu vest javio nam je doktor reprezentacije Dragan Radovanović koji je sa Nemanjom Bjelicom u Barseloni. Bjelicu je pregledao lekar koji je 26. aprila izvršio hirurški zahvat na zglobu šake. Pogledao je poslednje snimke i dao zeleno svetlo našem reprezentativcu da punom parom nastavi pripreme za Evropsko prventsvo u Litvaniji - istako je tim menadžer reprezentacije Srbije, Nebojša Ilić i dodao da se Nemanja Bjelica i doktor Radovanović u utorak u poslepodnevnim časovima vraćaju u Beograd.

                  Reprezentativci Srbije ostaju u Vršcu do srede, a 5. jula putuju u Ljubljanu na „Adeko Kup EKS YU“ gde će odigrati prve kontrolne utakmice u pripremnom periodu.

                  Comment


                  • Grcima otkazao i Sofoklis...U teskoj su gabuli.

                    Comment


                    • Nece oni konkurisati za medalju.Sa kim budemo igrali u cetvrfinalnoj grupi, to ce sve da budu polufinalisti, naravno uz nas.

                      Comment


                      • Da svi igraci ponove igru sa SP-a, i da jos Tepic odigra kako zna,mi smo 60% sampioni i ostali dele 40%.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sada su Grci ostali i bez Spanulisa.

                          Comment


                          • Izgleda da Kesh ide na prvenstvo

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Sada su Grci ostali i bez Spanulisa.
                              On nije ni bio sa njima koliko ja znam

                              Comment


                              • Igrao je protiv Nemacke cini mi se.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X