Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Partizanu je trener italijan. Inace ako iskljucimo subjektivne preferencije, mnogo je korisniji za reprezentativnog trenera nego Radonje 21og u evropi. Nije to za Radonjica.

    Comment


    • Ne može Radonjić, bio je 21. jel tako Chiwwi?

      Comment


      • Ma u veseloj Srbiji sve može i sve je normalno samo biti Srbin nije. Radonja vodi evroligašku ekipu tako da najverovatnije nije opcija.

        Radonja je po meni vodio samo projekte. Dokazao se kao loš reprezentativni trener ali ako će to da natera zvezdine četnike da najzad navijaju za ovu reprezentaciju i ako će nam Radonja doneti zlato ja nemam ništa protiv.

        Što se mene tiče opcija br.1 je Kokoškov, br.2 Obradović, br.3 kvalitetan stranac, tu valjda spada i Radonja..
        Naravno ovde se uzima za pretpostavku da Žoc i Kari ne mogu da vode reprezentaciju.

        Opcija da Hrvat vodi reprezentaciju ne postoji.

        Comment


        • Ja bih dodao Dzikica,covek je uspeo sa ekipom Buducnosti da skine Covicevu Zvezdu sa trona,to je u ova vremena ravno cudu ili magiji sto bi Dule rekao.

          Comment


          • U pa Perasović nije bez angažmana, vodi Baskoniju. I bi mi čudno da takav trener bude bez kluba. Jbg.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dzikic je neznalica,NCAA menadzera da igras pa da i ubodes...plus je osvojio namestenu titulu..Radonjuc ovo ne zanima..on gledada ode u neki evropski powerhouse
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Hahahaha,Dzikic je osvojio namestenu titulu a Radonjic nije,nesto mi to nema logike.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Hahahaha,Dzikic je osvojio namestenu titulu a Radonjic nije,nesto mi to nema logike.
                  Pa nije bilo logike da izgubimo od Argentina, pa smo izgubili.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mihajlo budi ozbiljan, nemoj nekog seoskog trenera da upoređuješ sa trenerom koji ima 25 trofeja.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nije iskljucujuce da budes trener reprezentacije i nekog dobrog kluba. Radonjic za taj posao nije jer njemu treba puno vremena rada sa ekipom da bi ona pokazala svoj kvalitet, a i mnogo je izbirljiv na igrace, dok u reprezentaciji je izbor ogranicen. Glupo je koristiti iskljucive izraze kao sto je reci za nekog da je neznalica. Hteli ili ne hteli to da priznamo, nakon stare garde koja je otisla u penziju, Dzikic bi bio neka treca opcija od srpskih trenera nakon kokoskova i obradovica. Ako neko zna bolje resenje neka slobodno predlozi.

                      Comment


                      • I nije ti neko poredjenje ja bih pre rekao da nije bilo logicno da budemo drugi u svetu i na olimpijadi pa smo bili. A znam da vas boli ta osvojena titula Buducnosti u eri postenog Covica,zato vam i smeta Dzikic.

                        Comment


                        • Dzikic ce mozda samo prvih nekoliko dana da stvari drzi pod kontrolom, posle ce ga igraci pojesti i sistem nece da postoji.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Dzikic ce mozda samo prvih nekoliko dana da stvari drzi pod kontrolom, posle ce ga igraci pojesti i sistem nece da postoji.
                            Taj izazov i opasnost ce cekati sve trenere. Zato taj covek mora imati neku tezinu, pricu... da ne kazem ideologiju, a ne samo surovi profesionalizam, jer se ovde ne igra za novac i vaze neka druga pravila.

                            Comment


                            • Selektora plaća savez, kao i stručni štab tako da je jedino izvesno da kod njih ima surovog profesionalizma.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Vi bi stvarno pristali da vam Radonja bude selektor?
                                Mogu to da sredim sa 2 poziva.

                                Comment

                                Working...
                                X