Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    A kad bi za Grcku igrao Lilard umesto Kalatesa onda bi Janis davao 30+ koseva?
    Interesantno razmisljanje.
    Janis je fizicki dominantan ali ostalo mu nije ni blizu tog nivoa,takav igrac i jeste za Nba ,atrakcija,zakucavanja blokade ali takav ne nosi svoju reprezentaciju do medalje ...zivi bili pa videli

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Ja bih pre voleo Gudura da je zune o tablu iako sam Grobar samo da donesu zlato.

      Ali neće se naši bekovi proslaviti u toj potencijalnoh utakmici.
      Bjelica, Jokić, Milutinov i Bobi bi trebalo..

      Ali imamo meč sa Španijom pre toga, najbitniji meč, za koji svi treba da budu zdravi pre svega.
      Eto, a meni zvezdašu je Bogdan pa 100 mesta prazno...
      Dečko ume da odigra srcem i msm da će imati i najveću odgovornost.
      Ne bi me iznenadilo da njega Saša postavi na pleja...jer msm da u nedostatku Teodosića jedini on to može da izgura maksimalno.

      Po meni najbesmisleniji potez je pozivanje Bobija u reprezentaciju...za sada.
      Možda se nešto promemeni kada počnu bitne utakmice, ali za sada zaista ne vidim poentu njegovog boravka tu.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Maro, slažem se, ali ne bih da otvaram tu pandorinu kutiju zvanu Bobi..

        Gle sad kad nagrnu..
        Sad će tenis još malo Maro pa ćemo da uteknemo..

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ja bih pre voleo Gudura da je zune o tablu iako sam Grobar samo da donesu zlato.
          Originally posted by Marija81 View Post
          Eto, a meni zvezdašu je Bogdan pa 100 mesta prazno....
          E ovo je reprezentacija.

          Comment


          • Bogdan na pleju Ajde polako na tenis.

            Svi volimo Srbiju, sli na razlicite nacine..Bogdan je lider ovog tima.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Maro, slažem se, ali ne bih da otvaram tu pandorinu kutiju zvanu Bobi..

              Gle sad kad nagrnu..
              Sad će tenis još malo Maro pa ćemo da uteknemo..
              Odoh na odbojku, kreću žene protiv Grkinja...

              Originally posted by mmajstor View Post
              E ovo je reprezentacija.
              Pa to bi valjda svima trebalo da bude normalno...čemu gledanje na to za koji je ko klub neko igrao/igra kada svi predstavljaju jedan grbi jednu zastavu u Reprezentaciji?
              Mada ja sam njega i dok je igrao za Partizan gotivila i poštovala, jer mali ima petlju.
              Originally posted by LosmiSK View Post
              Bogdan na pleju Ajde polako na tenis.

              Svi volimo Srbiju, sli na razlicite nacine..Bogdan je lider ovog tima.
              A što ne ako je već to imao prilike da igra u Sakramentu?!
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Iskuliraj Losmi....postuj tudja misljenja a ne da osudjujes i kvalifikujes svako sa kojim se ne slazes.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post

                  Pa to bi valjda svima trebalo da bude normalno...čemu gledanje na to za koji je ko klub neko igrao/igra kada svi predstavljaju jedan grbi jednu zastavu u Reprezentaciji?
                  !
                  Pa vidis - nije.....mnogo ima naopakih.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Iskuliraj Losmi....postuj tudja misljenja a ne da osudjujes i kvalifikujes svako sa kojim se ne slazes.
                    Ma neka ga, stalkuje me čovek gde stigne, a ne potrudi se da sagleda iz svih uglova...
                    Ili samo nije gledao neke emisije i intervjue pre početka priprema
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Lošmi da sam provokator pitao bih te šta je Bogdan igrao kad vam je utrpao 123 poena ali pošto nisam pitaću te šta je igrao na Evropskom.. .. ?

                      Bogdan je po svojoj prirodi kombo bek koji je odličan ball hendler, sasvim korektan u odbrani i asistencijama, lep prodor, dobar šut..

                      Iliti školovani oficir košarkaški gledano.

                      Tako da Mara ništa grdno nije rekla..
                      Last edited by Chiwwi; 28-08-19, 14:57.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A kad bi za Grcku igrao Lilard umesto Kalatesa onda bi Janis davao 30+ koseva?
                        Interesantno razmisljanje.
                        Nije im neophodan Lilard, sasvim dovoljno bi bilo da imaju dobre sutere oko njega, umesto ovog sastava koji je suterski jedan od najgorih u skorije vreme. Calathes je prosle sezone sutirao 31.6%, Larentzakis 30.6%, Mantzaris 28.2%, Printezis 25.7%, stariji Antetokounmpo 26.2%, Papapetrou 34.3%... Od dobrih sutera imaju Slukasa (koji jos nije zaigrao) i donekle Vasilopulosa + eto Burusis koji je korektan strec centar (sa sporom mehanikom). To je ekipa sa katastrofalnim spejsingom, da mogu da okruze Janisa boljim suterima bio bi jos dominantniji nego u NBA. Ovako ce protivnici igrati najuze moguce, pravice zid ispred Janisa i bezobrazno provocirati sut svih ostalih.

                        Comment


                        • Maro tebe ja stalkujem? Mozda bi ti to zelela..

                          Bogdan pleja pored Jovica i Micica, zanimljivo...dobra opazanja..Joka 4 a Bogi 1...ima u vama znanja
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Ovako ce protivnici igrati najuze moguce, pravice zid ispred Janisa i bezobrazno provocirati sut svih ostalih.
                            Bravo!
                            Ovo bi igrali i protiv nas ali onda bi ih Bjeli i Bogdan zatrpali.
                            Pa onda ubacimo Bobija i lob pas udri na njega kad krenu na bekove.
                            Pa Milutinov trgne ručnu u reketu, zagradi im centra a Micić protči kao malo dete kroz sobu..

                            Odakle oćeš.
                            Bijemo kao na Kolubari 14'te

                            A Grci nek prave od Janisa izabranog, i nek ga gužvaju po reketima, mi to našem Jokiću ne moramo da radimo.
                            Treba da nam dodje opet.
                            Last edited by Chiwwi; 28-08-19, 15:10.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Maro tebe ja stalkujem? Mozda bi ti to zelela..

                              Bogdan pleja pored Jovica i Micica, zanimljivo...dobra opazanja..Joka 4 a Bogi 1...ima u vama znanja
                              Po meni je bolji za tu poziciju od Jovića npr.
                              Osim onoga što je već Chiwwi rwkao, Bogdan je i prirodni lider...
                              A i ne vidim ga samo ja kao pleja...I Jger ga je tako video...
                              Sa Vasilijem može da se smenjuje na tom mestu...
                              Videćemo kako će to Sale organizovati kada sve počne ali očekujem da bude baš ovako...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • evo nesto za uzivanje... sta drugarstvo znaci...

                                Last edited by Karamazov; 28-08-19, 15:36.

                                Comment

                                Working...
                                X