Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jedan "novinar"ima tu cast i privilegiju da bude uniformisan i sedi u strucnom stabu.
    Sistem.
    Samo cudno sto ne ide i ne izvestava o uspesima mladjih selekcija.

    Comment


    • Znači imamo dva pleja, dva beka, dva niska krila, dva visoka i tri centra..

      Fali nam samo još golman.

      Comment


      • Sramota ako bude isao Braduljica mesto Milutinova. Cirkuzant se zahebava. Jos kaze, mislim na mladje... Ne moze da mu oprosti kragnu Nelsona
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Teo out,
          Gagi ? vise out nego in
          Milutinov vec trecu utakmicu ne igra iz ne znam kog razloga, jer niko ne spominje da je povredjen.

          Mi kako stvari stoje necemo imati ni za 12 u protokolu, plus Bircevic ima vec zakucano mesto. Znaci sa 10 idemo da igramo.?

          Bravo selektore ti skracuj spiskove jos u maju a ne da drzis sve igrace na okupu do poslednjeg odlaska.

          Comment


          • Ma selektor ne zna gde bije..Srecom pa ima dream team...Novu godinu ce docegati u Beogradu
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ma selektor ne zna gde bije..Srecom pa ima dream team...Novu godinu ce docegati u Beogradu
              Mislim da su kod Radonje i Tomica ozbiljniji treninzi nego sto smo danas odigrali, i opet se vidi da smo klasa, cak se i Birchevic ogrebao za ucinak ali mi ne ulazi u glavu da je on otpisao dva igraca mesec dana pre pocetka priprema da bi sada na one koje je racunao jos u decembru poceli da otpadaju kao musice. I sada ce portali da se bave svaki dan ima li sanse da Teo zaigra ili Gagi. Je.e se njima iskreno da li ce igrati vec da bi punili svoje klikove, ali neozbiljno je da ne ocekujes da moze da se ovako nesto desi.
              Drzi 18 igraca do poslednjeg dana pred odlazak, a ne da u 18 budu Macvani,Jovanovici, Avramovici koji nikako ne bi otisli a Nedovica, Kalinica, Lazica,Dobrica, Simanica, Zagorca si mogao drzati tu na oku pa da uskoce. Ovako su ovi gore pomenuti negde na SKijatosu i zabole ih da se sada odazovu jer ih ovaj otpisao pre mesec dana, uzdajuci se u srecu da se niko nece povrediti.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Mislim da su kod Radonje i Tomica ozbiljniji treninzi nego sto smo danas odigrali, i opet se vidi da smo klasa, cak se i Birchevic ogrebao za ucinak ali mi ne ulazi u glavu da je on otpisao dva igraca mesec dana pre pocetka priprema da bi sada na one koje je racunao jos u decembru poceli da otpadaju kao musice. I sada ce portali da se bave svaki dan ima li sanse da Teo zaigra ili Gagi. Je.e se njima iskreno da li ce igrati vec da bi punili svoje klikove, ali neozbiljno je da ne ocekujes da moze da se ovako nesto desi.
                Drzi 18 igraca do poslednjeg dana pred odlazak, a ne da u 18 budu Macvani,Jovanovici, Avramovici koji nikako ne bi otisli a Nedovica, Kalinica, Lazica,Dobrica, Simanica, Zagorca si mogao drzati tu na oku pa da uskoce. Ovako su ovi gore pomenuti negde na SKijatosu i zabole ih da se sada odazovu jer ih ovaj otpisao pre mesec dana, uzdajuci se u srecu da se niko nece povrediti.
                Trener jos nije skautirao ceo tim, pa je selektor morao da ima na oku one koji su bez ugovora.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  Samo jedan "novinar"ima tu cast i privilegiju da bude uniformisan i sedi u strucnom stabu.
                  Sistem.
                  Samo cudno sto ne ide i ne izvestava o uspesima mladjih selekcija.
                  Dovoljno receno, njemu nista nije imao da zameri Sve je tu jasno..ali to ne smeta kada se pobedjuje..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mi ako odemo bez Tea i Gagija, imacemo 4 petice i po 2 igraca na drugim pozicijama.

                    Comment


                    • Đorđević zabrinut zbog povrede Milosavljevića

                      http://www.zurnal.rs/kosarka/repreze...evica?lang=lat

                      Comment


                      • sujetni selektor da zove Nedovića i Kalinu?

                        Comment


                        • Da ipak demistifikujemo ovo:
                          povrede su okolnost a Teo i Gagi su jednako mogli da se povrede i na treningu...tehnički bez kontakta.

                          Da odmorimo malo sa Kalinom i Nedarom jer je to sada i selektoru wishfull thinking ali vrata su zatvorena dupetom i još bila promaja...
                          zato sam mišljenja da bi se Laza bez razmišljanja odazvao ali da povede i Borišu da se luksuziramo
                          ako već ne može Đenka.
                          Last edited by Wingwalker; 16-08-19, 22:56.

                          Comment


                          • Iz Blica o Gagiju - Radi se o povredi ligamenata kolena, koja zahteva terapije i operativno lečenje, tako da nažalost, neće moći da nastupa na Svetskom šampionatu - rekao je doktor

                            Comment


                            • Šteta za Gagija. Ostadosmo bez pouzdanog igrača, ali su zato su tu Birč i Raduljica. Milutinov ni minut da dobije, Bobi na kašičicu. Daj Bože da grešim, ali mi se čini da se selektor malo preračunao. Nema naknadnih poziva, jer niti bi se otpisani odazvali, a niti su u trenažnom procesu, a SP počinje za manje od dve nedelje.

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Šteta za Gagija. Ostadosmo bez pouzdanog igrača, ali su zato su tu Birč i Raduljica. Milutinov ni minut da dobije, Bobi na kašičicu. Daj Bože da grešim, ali mi se čini da se selektor malo preračunao. Nema naknadnih poziva, jer niti bi se otpisani odazvali, a niti su u trenažnom procesu, a SP počinje za manje od dve nedelje.
                                Moguće je da je i Milutinov nešto povređen. Videćemo večeras

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X