Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdan i Joka najbolji duo na svetskom

    Comment


    • Brao, brao!
      Odlican Bogdan.

      I da, zaboravila sam do sada da pohvalim dresove, svidja mi se ova tamno teget, samo da nije ona ruzna yu-plava
      Mada sponzor na stomaku kvari opsti estetiski dojam.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Namjerno se igraju neizvjesne završnice da ih Sale drži budnim, model Obradovića u Feneru.

        Comment


        • I meni se svidjaju dresovi. Biće ovo super dok se malo uigra. Očigledno da otpadaju Birča ili Simon, mada bih se ja Raduljice odrekao.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Bobi i Birca otpadaju. Raduljica je sigiran

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Bobi i Birca otpadaju. Raduljica je sigiran
              Samo još jedan otpada

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Pa valjda 1 sada otpada, svakako Birča ne bi trebalo da bude u 12, ali sve mi se čini da će ići.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Izi.
                  O nisdam te poznao odmah Džikiću, samo ne znam ko je Izi u repki?
                  Gudura baš loš na obe strane.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Jel moze ko se bolje razume u rad SDJ zasto je Bobi zakucan za klupu ? Zbog odbrane mozda, sto mu Valuc...... dao 5 poena i toga jednu trojku.
                    Bogdanu svaka cast, kao i Jokicu i Bjelici, ostali ce izgleda biti ovde vojnici koji ce morati da gule parket i budu pomocne osoblje, nadam se samo bez Bircevica na SP, Teo je otpisan svakako. Nemoj da se bilo ko nada da ce Teo ici.

                    Comment


                    • Birca nije klasa za ovaj tim, ali spletom okolnosti eto njega na SP. Na kraju ce Djordjevic da precrta Bobija sudeci po minutazi.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        O nisdam te poznao odmah Džikiću, samo ne znam ko je Izi u repki?
                        Gudura baš loš na obe strane.

                        Gudura nije igrac zadatka kao Gagi i Simon. On ako nema slobodu u napadu nema smisao da ga uopste drzis u timu. On je u odbrani toliko tanak da ako u napadu ne isporuci dvocifren broj poena i par asistencija njegovo igranje vise steti timu nego sto doprinosi. On je direktna zamena za Bogdanovica i ne razumem zasto jednostavno ne preuzme njegovu ulogu u napadu vec coskari k’o Simonovic. Nije to njegova igra.

                        Comment


                        • Gudura treba da igra poziciju zamene Bogdana i ništa drugo, devet do petnaest minuta po meču, kad je protivnik baš loš i dvadeset i tjt na SP.

                          Comment


                          • Nema teorije Bobi otpasti. Malo reprezentacija ili nijedna nema toliko visokog centra sa takvom mekoćom pri šutu. Bobi će u dosta situacija biti X faktor kada je na parketu.

                            Comment


                            • Ruku na srce voli i Gudura narodski rečeno da mrsomudi. To mu je i Radonjić zamerao.

                              Znanja ima, hrabrosti mu ne nedostaje, pa nemoj bre da mrsomudiš kad imaš priliku za šut. Opali, ne verujem da će mu Sale zameriti.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Gudura treba da igra poziciju zamene Bogdana i ništa drugo, devet do petnaest minuta po meču, kad je protivnik baš loš i dvadeset i tjt na SP.
                                Za tu ulogu je Gagi Milosavljevic dusu dao. Igra dobru odbranu, ume da pogodi otvoren sut i to je to. Gudura nije za to. Djordjevic bolje da mu je dao slobodno leto ako vec ne zna da mu nadje ulogu. Isto vazi i za Bobija.

                                Comment

                                Working...
                                X