Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Meni je Teo omiljeni igrac nase repke u poslednjoj deceniji. Ali... U ovoj ekipi sa Jokicem (koji mora biti prva violina), na pleju je korisniji tandem Micic-Jovic. Manji potrosaco i daleko bolji u odbrani od Tea.

    Bogdan bi mogao u petorku bez Jokica, jer mnogo solira i besmisleno je imati njih dvojicu u isto vreme na parketu. Jokic i Guduric, a Bogan i Milutinov bi bili produktivniji u petorci. Guduricu dati slobodu da vise sutira. Na 4 koristiti Lucica i Simonovica kad ne igra Bjelica, zaboraviti na Bircevica. Raduljica nema mesta isto pored ove centarske linije.
    Pošto je Jokić (ne samo najveća zvezda srpske repke već i najznačajniji igrač) vrlo raznovrstan igrač u napadu kod završavanja oko obruča i na šutu ali takođe i vrlo dobar dodavač (asistent) uopšte mu ne smeta Bogdan koji može samo da profitira od Jokine igre u kojoj će biti udvajan i u kojoj će vraćati spoljnjim igračima loptu na egzekuciju. Tu samo Đorđević mora da objasni da je reprezentacija No 1 što se tiče igre a ne niti Joka niti Bogi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ništa od Tea i SP-a?

      Comment


      • Meni je neverovatno da selektor stavlja najboljeg centra na SVETU na drugu poziciju samo da bi Raduljica isao na prvenstvo ..

        Comment


        • Ne bude li maksimalno iskoristio Jokića, Djordjević je kriv. A zato mi je i drago što nije bio kod nekih jebenih egoista poput Želimira koji bi se pravili pametni, gurali ga pod koš.

          Zato su Amerikanci miljama ispred Evropljana u svakom aspektu. Jer on razmišlja i prilagodjava se talentu i onome što je unikatno, dok će neki zajapureni seljober iz Evrope da on, jelte, zna najbolje i sve o svemu, da to spakuje u šablon.

          Ko zna koliko je evropskih igrača upropašteno, najbolje im je da odmah idu u SAD i ne gube vreme u Evropi.

          Smailagić će biti klasa. Isto. Nije prošao neke šablonere debilne.

          Čovek može da organizuje igru u nba i da bude najbolji centar na svetu, ali znaš, ovde će neki Jović da bude šef napada. Potop

          Comment


          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
            Ne bude li maksimalno iskoristio Jokića, Djordjević je kriv. A zato mi je i drago što nije bio kod nekih jebenih egoista poput Želimira koji bi se pravili pametni, gurali ga pod koš.

            Zato su Amerikanci miljama ispred Evropljana u svakom aspektu. Jer on razmišlja i prilagodjava se talentu i onome što je unikatno, dok će neki zajapureni ćelavi seljober iz Evrope da on, jelte, zna najbolje i sve o svemu, da to spakuje u šablon.

            Ko zna koliko je evropskih igrača upropašteno, najbolje im je da odmah idu u SAD i ne gube vreme u Evropi.

            Smailagić će biti klasa. Isto. Nije prošao neke šablonere debilne.

            Čovek može da organizuje igru u nba i da bude najbolji centar na svetu, ali znaš, ovde će neki Jović da bude šef napada. Potop
            Ovako može. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ima nade za Tea. U slučaju istegnuća tetive sledi dvonedeljnog mirovanje. Ako je druga teža opcija sledi pauza od mesec dana.
              Šampionat nije ni startovao a Sale se već sa'ranjuje i nalaze mane. Ala će vam zapušiti usta pa u vašim očima biti veliki Sale Nacionale.
              Strpite se sa kritikama barem do Kine.

              Comment


              • Ako Djordjevic bude gurao Jokica na SP na cetvorku onda je covek stvarno retardiran.
                Sto se tice Teodosica je ne mogu da verujem da ovako izgleda covek koji je prosao cele pripreme sa ekipom.Mislim da ako ode na SP da cemo imati vise stete nego koristi.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ima nade za Tea. U slučaju istegnuća tetive sledi dvonedeljnog mirovanje. Ako je druga teža opcija sledi pauza od mesec dana.
                  Šampionat nije ni startovao a Sale se već sa'ranjuje i nalaze mane. Ala će vam zapušiti usta pa u vašim očima biti veliki Sale Nacionale.
                  Strpite se sa kritikama barem do Kine.
                  Pa ovako je isto bilo i pre EP, i za vreme celog EP do polufinala. Nakon polufinala su utihnuli, ali posle finala opet isto. I sad vaskrsljuju...

                  Comment


                  • Originally posted by Netz View Post
                    Meni je neverovatno da selektor stavlja najboljeg centra na SVETU na drugu poziciju samo da bi Raduljica isao na prvenstvo ..
                    Hahaha, top

                    Comment


                    • Ima nas raznih. Ne treba previše hvaliti, isto tako ni kritikovati samo zato što ti se dotični ne sviđa ili te boli njegova klupska opredeljenje ili nznm šta već.
                      Ako nas je neko vratio u krem evropske i svetske košarke to je onda Aleksandar Đorđević .
                      Nije sišao Bog otac i napravio izvrsne rezultate u poslednjih par takmičenja

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ima nas raznih. Ne treba previše hvaliti, isto tako ni kritikovati samo zato što ti se dotični ne sviđa ili te boli njegova klupska opredeljenje ili nznm šta već.
                        Ako nas je neko vratio u krem evropske i svetske košarke to je onda Aleksandar Đorđević .
                        Nije sišao Bog otac i napravio izvrsne rezultate u poslednjih par takmičenja
                        Dzaba objasnjavas onima koji sve gledaju kroz naocare klubskih ttribina i bleje kako im vodje sa istih kazu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Teu pukao deo tetive, definitivno ne igra na SP. Brz oporavak majstore. Hajde Sale, zovi Nedovica sad posto su i Vasa i Jovke skloni povredama

                          Comment


                          • Druga su pravila u NBA i Evropi, posebno za centre. Mnogo se tu razlikuje tako da price o Jokicu nisu iste. Defanzivne 3 sekunde su velike problem.

                            Morate ljudi da znate razliku pre nego sto pocnete da pljujete trenerske velicine i evropsku kosarku.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • RPZ ja mislim da ti mene pikirsš non stop sa tim klubovima samo zbog Bogdana. A ja prozivam i Bjelicu. Podržao sam Djordjevića protiv Kalnića. Što ne znači ako ga kritikujem zbog Jokića da to radim jer je grobar.

                              Generalno najviše volim Jokića u celoj reprezentaciji, pa 7 mesta praznih, pa ostali.

                              O Bogdanoviću to pišem već dve godine. Najbolji igrač je bio dok je igrao u Partizanu. Posle toga je stagnirao i ograničio se. Em je bio bolji šutet, em je igrao više sa loptom u rukama. Sada može samo da traži šut, a Bjelica se tek upropastio. Jedino gde su napredovali, to je u fizikalijama obojica.

                              Šta je svetogrdje to reći da je Bjelica pre bio raznovrsniji, nije mu svaki potez bio da se izvlači za 3 da je opali, i reći da je Bogdan iz Partizana košgeterski opasniji od današnjeg.

                              Može neko reći da je to glupost ali setite se kako je čovek igrao kada je bio pomeren na keca i sa loptom u rukama. Posle ga Želimir stavio da bude jedan od, a ne prvi medju jednakima, a sada u Kingsima da ne pričam. Nije uopšte toliko zapažen, ono igrač sa klupe, rešio je ono sa Lejkersima, i odigrao je dobro prvi ol star meč.

                              Od onakvog klinca iz Partizana trebao je da izraste ovakav igrač



                              A ne da odigra ovako jednom u godinu i po dana.

                              Comment


                              • Koje sranje za Tea. Brz oporavak majstore

                                Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X