Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je više ličilo na takmičarsku nego na prijateljsku utakmicu.

    Odlična je Litvanija, vidi se da se dobro poznaju i da igraju dugo zajedno.

    A mi kad se još malo skockamo ima da majstorišemo.

    Bravo Srbijo!

    Comment


    • Auh kakva petorka Jovic-Bogdan-(ovde moze ko god)-Bjelica-Jokic Apelujem na selektora da se ne zajebava sa Jokicem na 4. Covek je najbolji centar na svetu pobogu!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        I ovaj Denda zna da prepozna samo fintu suta i sut iz koraka

        Kada objavljuje konacan spisak?
        Dva dana pred početak SP. U Kinu putuju svih 14, ako sa Teom sve bude kako treba

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Thnx
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Najveci gotivac - gospodin Bjelica.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • E jbg

              https://t.co/3m9ZLGocri?amp=1

              Comment


              • Nema nista od Tea, daj Nedovica kao zamenu

                Comment


                • Ocel bit nekih sazetaka

                  Comment


                  • I jel selektor maksimalno ogranicio Jokaru, jel imao slobodu ili je sve islo preko Tea?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Sta smo mi radili 5m zadnje cetvrtine, cetiri napada zavrsavamo za 3p bez pogotka a u igri nam Jovic i Milutinov, masine za p&r. Bobi na klupi, umjesto da spustamo pod kos nama Bogdan popi bananu. Bezze zuti minuti, nije do igraca...

                      Comment


                      • Teo verovatno neće biti u sastavu za svetsko iz nekoliko razloga:

                        Mirovanjem od najmanje dve nedelje propušta pripreme i primetno lošu formu vraća u ozbiljan minus.
                        Selektor je sada u sukobu interesa kao trener Virtusa i njihove kapitalne investicije za narednu sezonu.
                        (pretpostavljam da ga je gazda naravno već pozvao da se raspita za Miloša i sve što sledi uz to).
                        Sumnjam da će i Teo u ovom trenutku rizikovati svoj rejting u repki i možda zadnji ozbiljniji ugovor
                        nekim junačenjem uz eventualno opraštanje od reprezentacije u ovakvom stanju.
                        Od večerašnjeg šoka spoljne linije usled povrede kapitena najviše strepe centri. Prvenstveno Jokić.
                        On najbolje zna koliko bi batina dobio na prvenstvu sa ovom taktikom.

                        Iskreno, bukvalno nikada u reprezentaciji nismo imali ovoliki broj igrača koji mogu da kreiraju na kecu. Red je da Vasa i Jovke pokažu od čega su napravljeni i zašto ih za narednu sezonu EL klubovi plaćaju cirka milionče po glavi. Pored Bogdana pa i Gudure (koji je odradio finu minutažu u Feneru kao organizator) tu su i Jokićevi asisti koji očigledno neće izostati tako da predlažem da sačekamo sa ridanjem i grđenjem lica.
                        Last edited by Wingwalker; 11-08-19, 01:49.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Sta smo mi radili 5m zadnje cetvrtine, cetiri napada zavrsavamo za 3p bez pogotka a u igri nam Jovic i Milutinov, masine za p&r. Bobi na klupi, umjesto da spustamo pod kos nama Bogdan popi bananu. Bezze zuti minuti, nije do igraca...
                          To je i meni palo u oci + da su Litvanci uspeli da blokiraju popriican broj ulaza (ne samo Bogdana).
                          Iako mi se nije svidelo ono sto sam video (u nekim momentima je llicilo na ispucavanje na treningu, pogotovo Bogdanovi sutevi preko ruke), ipak mislim da je isuvise rano donositi zakljucke. Imaju jos 2+ nedelje zajednickog rada, pripremene utakmice. Trebalo bi da bude OK, ali je dobro da vidimo (i mi i igraci), da nismo bas toliki favoriti.

                          Comment


                          • Meni je Teo omiljeni igrac nase repke u poslednjoj deceniji. Ali... U ovoj ekipi sa Jokicem (koji mora biti prva violina), na pleju je korisniji tandem Micic-Jovic. Manji potrosaco i daleko bolji u odbrani od Tea.

                            Bogdan bi mogao u petorku bez Jokica, jer mnogo solira i besmisleno je imati njih dvojicu u isto vreme na parketu. Jokic i Guduric, a Bogan i Milutinov bi bili produktivniji u petorci. Guduricu dati slobodu da vise sutira. Na 4 koristiti Lucica i Simonovica kad ne igra Bjelica, zaboraviti na Bircevica. Raduljica nema mesta isto pored ove centarske linije.
                            Last edited by Storm; 11-08-19, 07:22.

                            Comment


                            • Bogdan mora da shvati red veličina kao i Bjelica i da se suzbije od soliranja. Kada Denver može svaki napad da igra kroz Jokića, može i Srbija. Ne može on epizodista da se gura da on nešto solira.

                              Za Teodosića se slažem. Bivši igrač. Tek bi on smetao Jokiću.

                              Nejasno mi je da Dragan Milosavljević ulazi u neka divljanja a otvara mu se Jokić. Sine baci mu, da navuče 2 igrača pa će te naći ako si sam.

                              Mnogi u Denveru jedu njegovog leba jer ih nadje kada god su sami.

                              Čoveče, ima superstars, 4 igrača sveta u prošloj godini i jebeni Bogdan, Bjelica i Milosavljević nešto soliraju. Čovek koji je bio ispred Lenarda.

                              Sramota govoriti.

                              Poštujem i Bogdana i Bjelicu jer su uvek igrali korektno, ali moraju znati da im nije Divca ne bi bili u NBA uopšte. Ljudi koji godinama nisu napredovali, Bogdan koji je bolje šutirao u Partizanu kod Duleta, i Bjelica koji je od raznovrsnoh igrača postao ćoškaš i šuter.
                              Last edited by Cassius Clay; 11-08-19, 07:48.

                              Comment


                              • Polako, doći će vremenom i Jokićeve abrakadabra asistencije. Njemu je ovo prva utakmica kao i još nekima.

                                Inače, žao mi Tea. Ne verujem da će biti na SP. Možda će biti tu samo da pruži podršku drugarima.

                                Šteta.

                                Comment

                                Working...
                                X