Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radulja, Birčević i Teodosić, sve to precrtati.

    Comment


    • Lepo sam nekoliko puta drugarski zamolio na lične prozivke, al jok, ne pomaže.

      Komentarišite utakmicu, više neće biti drugarskih molbi.

      Comment


      • Pitam zašto ne igra dete iz GSW nego se daje šansa ovom drvetu Birčrviću kojem je hajlajt karijere Partizan na nivou cipiripi kupa.
        Last edited by Karamazov; 10-08-19, 21:01.

        Comment


        • Guduric je za Lucica, Simonovica i Milosavljevica u napadu Vejd iz najboljih dana. On i Bogdanovic moraju biti prve napadacke opcije na 2/3.

          Comment


          • Čini mi se da najmanje računa na Guduru, Birču i Raduljicu. Bobija i njegovu visinu treba koristiti na najbolji način, što u napadu i nije problem jer kao što kaže Edin Bobi ima širok repertoar u napadu ali za odbranu, tu ga treba "sakriti" jer je ipak trom - na koji način to struka trreba da zna a ne mi navijači. Šut će da ođe alči odbrana se mora guliti, čini mi se (nadam se da grešim) da je Teo bivši košarkaš i da mu je ovaj ugovor sa Virtusom i poslednji u karijeri profi igrača.
            P.S. nekada je našu školu košarke karakterisala mašta a mi zadnji napad idemo iz loše organizovane akcije i onda Bogdan šutira preko ruke najvišeg Litvanca.
            Last edited by nebitan; 10-08-19, 21:06.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ne leze nam Litvanci, i kad smo dominirali Evropom i svetom 90-ih sa njima je uvek bilo tesko,a i imali smo DJordjevica koji im sasuo 41 poen u finalu 1995.,Danilovica,sad takve rodjene sutere nemamo,moraju mnogo da vezbaju sut svi nasi plejmejkeri i bekovi i onda bi trebalo da prorade,jos je rano.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Čini mi se da najmanje računa na Guduru, Birču i Raduljicu. Bobija i njegovu visinu treba koristiti na najbolji način, što u napadu i nije problem jer kao što kaže Edin Bobi ima širok repertoar u napadu ali za odbranu, tu ga treba "sakriti" jer je ipak trom - na koji način to struka trreba da zna a ne mi navijači. Šut će da ođe alči odbrana se mora guliti, čini mi se (nadam se da grešim) da je Teo bivši košarkaš i da mu je ovaj ugovor sa Virtusom i poslednji u karijeri profi igrača.
                P.S. nekada je našu školu košarke karakterisala mašta a mi zadnji napad idemo iz loše organizovane akcije i onda Bogdan šutira preko ruke najvišeg Litvanca.
                poslednji napad zove selektor ...bas zbog toga i jeste sut preko ruke sa 9 metara ..
                Za Tea se slazem ...ovo je labudova pesma ....
                Gudura mora da ide tu nema spora... ostalo se slazem

                Comment


                • Guduric bre ume da podeli pas, ima vrhunski sut i jako je zahvalan za napad. U odbrani ume da zabaguje, ali sa Jovicem, Bogdanom i Bjelicom u petorci moze da prodje. Steta ga ne iskoristiti na pravi nacin.

                  Comment


                  • bogdan da sve promaši mora ici jer boljeg nemamo,neka sutira počeće da pogadja. . .ja bi Teo otpisao života mi mog!

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      bogdan da sve promaši mora ici jer boljeg nemamo,neka sutira počeće da pogadja. . .ja bi Teo otpisao života mi mog!
                      To je neupitno, najbolja dvojka mora da ide.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Valjda se Teo nije ozbiljnije povredio,uci ce on u formu do SP,jako bitan igrac za nas napad.

                        Comment


                        • Jel igra Jokara?
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Jel igra Jokara?
                            Igra. Trenutno je na parketu.

                            Comment


                            • Igra ali bolje da ne igra. Evo Gagi Milosavljević se ispucava, gde igra taj lik? U Borcu iz Čačka ili

                              Comment


                              • ne potcenjujte Milosavljevica,nije madjionicar ali je veliki borac

                                Comment

                                Working...
                                X