Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovesti Moku i rehabilitovati Mokitose.

    Elem, meni bi bio neuspeh za otkaz da ne prodje u osam. Meni nisu bitni rezultati vec bahato ponasanje.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      On je jedan od retkih ljudi iz sporta za koga nikad nisam cuo da prica o politici,politicarima.
      "Borisu lopta za trojku"

      Bivši košarkaš Aleksandar Đorđević kazao je da u svakoj ekipi postoje razni igrači, ali da samo u pobedničkim ekipama postoje lideri, a da Srbija ima svog lidera - Tadića uz koga može da bude najbolja. "Borise, dodajemo ti loptu, na tebi je da pobediš trojkom u zadnjoj sekundi!", kazao je Đorđević.
      https://www.b92.net/info/vesti/index...&nav_id=283023

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Dovesti Moku i rehabilitovati Mokitose.

        Elem, meni bi bio neuspeh za otkaz da ne prodje u osam. Meni nisu bitni rezultati vec bahato ponasanje.
        Cuj da ne prodje u 8, jel' si ti uopste pogledao kakav zreb imamo? Sve sem medalje je ogroman neuspeh.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          E jbg sad.... On je za mene kao Ljupko Petrovic. Pogodio se na pravom mestu u pravo vreme i vise nikad nista uradio nije.
          Ljupko je ostvario samo jedan veliki uspeh. Jedan.
          A koliko ovaj ima, sa procentom uspesnosti osvajanja medalja 75% i manje vise istom ekipom koja je na tri prethodna takmicenja osvojila 0 od 3 medalja? Kako te cinjenice korespondiraju sa tvojom logikom? Jednom je jednom, ali triput je ipak triput.

          Comment


          • Vas dvojica ako ga ne smenite preko interneta niko nece,vase zelje su od kljucnog znacaja pri izboru selektora u KSS.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ljupko je ostvario samo jedan veliki uspeh. Jedan.
              A koliko ovaj ima, sa procentom uspesnosti osvajanja medalja 75% i manje vise istom ekipom koja je na tri prethodna takmicenja osvojila 0 od 3 medalja? Kako te cinjenice korespondiraju sa tvojom logikom? Jednom je jednom, ali triput je ipak triput.
              Dva, titula s Vojvodinom je veliki uspjeh.

              Sve ispod polufinala jeste neuspjeh.

              Comment


              • U 1/4 je sve moguce, nema tog garanta da moras dobiti u 1/4, niti su velike razlike izmedju ekipa..sem ako nije USA. bez top 8 je vec ogroman neuspeh
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nama je dovoljno da budemo bolji od Italijana (koji prakticno nemaju centra) da bi dosli do cetvrtfinala, a najkvalitetnija reprezentacija koja tamo moze da nas saceka je Rusija... Znaci nema Amera, Grka, Francuza, Australijanaca, Litvanaca, cak ni Turaka i Kanadjana, Brazilaca i Nemaca... Zreb mislim da nije mogao biti laksi od ovoga, medalja na izvolte...

                  Comment


                  • Nemaju centra al imaju Melija, Datomea, Belinelija, Galinarija itd...Imaju i dosta radnika,defanzivaca, igraca zadatka. Polako Nas, ne bi to bilo nikakvo cudo da nas dobiju.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nemaju centra al imaju Melija, Datomea, Belinelija, Galinarija itd...Imaju i dosta radnika,defanzivaca, igraca zadatka. Polako Nas, ne bi to bilo nikakvo cudo da nas dobiju.
                      Nemaju vise ni Melija, operisao je koleno i propusta SP. Za mene bi bilo veliko cudo da nas dobije reprezentacija kojoj je najvisi igrac Danilo Galinari, u trenutku kada imamo najboljeg centra na svetu, a potom i Milutinova i Marjanovica. Mi njih mozemo da izmasakriramo pod kosem i u skoku, pritom ne govorim samo o visini, nego i izuzetno skromnom kvalitetu njihovih centara... Ljudi zvali Tesitorija iz druge italijanske lige, mislim sta reci.

                      Comment


                      • Danas su bez vecine dobili Senegal 58 razlike, svakako nisu za potceniti. Nije bas da su dno dna i nesposbni da nas na jedan mec dobiju. Svakako da smo favoriti, to je bar jasno..ako se gleda po kvotama, onda smo poprilinco sigurni na drugom mestu, samo kosarka je ziva stvar i na live or die mecu je ipak sve moguce.
                        Last edited by LosmiSK; 08-08-19, 23:47.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Grofe i tebi izgleda nije jasno sta su reprezentacije a sta klubovi,jesi li procitao negde da je Francuska igrala prijateljsku utakmicu sa Soleom ili Spanija sa Bilbaom,zna se sta su zvanicne reprezentativne utakmice,dve drzave igraju jedna protiv druge.
                          Ti si napisao prva utakmica, a ne ja. U tom kontekstu je apsolutno nebitno sa kim se igra.
                          A i inace, nebitno je da li je protivnik klub, ili reprezentacija. Ako nasi igraju onda je to za nas utakmica reprezentacije, ili reprezentativna utakmica. Nije potrebno da sa druge str. bude reprezentacija. I molim te, nastavi da mi (nam) objasnjavas. Zanimljivo je.
                          Last edited by Grof; 09-08-19, 03:12.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            U 1/4 je sve moguce, nema tog garanta da moras dobiti u 1/4, niti su velike razlike izmedju ekipa..sem ako nije USA. bez top 8 je vec ogroman neuspeh
                            Kakvo bre 1/4 finale. Ide se na zlato. "Ako se susretnemo sa Amerikancima, nek im je Bog u pomoci" - kaze Djordjevic u izjavi za RTS

                            Comment


                            • Izjava izvucena iz konteksta,pricao je kako ga ne interesuju Amerikanci,da razmislja o drugim reprezentacijama poput Nemacke koja nas dva puta pobedila u kvalifikacijama a onda ga novinar pita sta misli o otkazima u americkoj reprezentaciji i tad Djordjevic vise kroz zajebanciju izjavi ovo neka im je Bog u pomoci ako nalete na nas,mada verovatno i iskreno to misli.

                              Comment


                              • Tvoj komentar pocinje "izjava izvucena iz konteksta" a zavrsava se "verovatno i iskreno to misli".

                                Comment

                                Working...
                                X