Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post

    Moguce da pljujes momka samo zato sto ga Salo nije uvrstio na spisak?
    Ma jok... ne pljujem ga, ali mi je uvek odavao takav utisak svojim izjavama, izborom zena i oblacenjem ala 'Bosko Jankovic'.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Znaci sve po starom. Dobro sto ceKuzmic biti fit, hoce moci trenirati? Deluje mi kao da je ok.


      Ma pojavice se , ali koliko ce moci da trenira to niko ne zna, izgubio je dosta kg, ali sto se kaze ako sve bude u redu i dobije zeleno svetlo od lekara verovatno ce trenirati umerenim intezitetom koliko je to moguce. Uglavnom izbegli smo minu u vidu Stimare, a i tvoja zelja AGravanis





      Moguce da pljujes momka samo zato sto ga Salo nije uvrstio na spisak?
      Ja razumem da neko voli SDJ jos i da mu drzi sliku na avataru ali da napise da je NEdovic fudbaler, pao je u mojim ocima sada. Jos je trebao napisati i da je Kalina rupa u odbrani pa da ceo dan bude veseo.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ja razumem da neko voli SDJ jos i da mu drzi sliku na avataru ali da napise da je NEdovic fudbaler, pao je u mojim ocima sada.
        presao je granicu
        Last edited by mark !t zer0; 08-08-19, 17:09.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Haha, ajd dobro... izvinjavam se sto sam vam povredio osecanja.

          I nisam rekao da je fudbaler nego me pojavom podseca na fubalera, a taj osecaj imam oduvek... nema veze sa Djordjevicem.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ja razumem da neko voli SDJ jos i da mu drzi sliku na avataru ali da napise da je NEdovic fudbaler, pao je u mojim ocima sada. Jos je trebao napisati i da je Kalina rupa u odbrani pa da ceo dan bude veseo.
            Strasne stvari, klubastvo i idolopoklonstvo je veliko, razmere toga su ogromne. Sta da se radi,idemo dalje..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja razumem da neko voli Djordjevica posle svih radosti koje je donosio i kao igrac i kao selektor svojoj zemlji zadnjih 25 godina a ne razumem da neko takvog coveka posle svega pljuje po internetu jer mu nije pozvao Kalinica i Nedovica,i to su takvi najglasniji ovde pa se stice utisak da ih ima bar 50 a ne cetvorica,petorica koja redovno pljuju po Djordjevicu,ostali su ok momci.

              Comment


              • Gde si video bilo sta napisano da je fudbaler npr..ovo su sve dobronamerne kritike. Prica se o njegovom radu i doprinosu kao trenera ali i pedagoga.. Ako je bilo po politickoj liniji, onda je to uzasna stvar, bidim Jelenic se u vaterpolu otvorio. Hoce li i SDj?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by VladaVlada View Post
                  Birča na balkonu diže salataru! Mora neko i faulove da pravi na prvenstvu
                  Pa ne igra Dejvis kup da diže salataru...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ja razumem da neko voli Djordjevica posle svih radosti koje je donosio i kao igrac i kao selektor svojoj zemlji zadnjih 25 godina a ne razumem da neko takvog coveka posle svega pljuje po internetu jer mu nije pozvao Kalinica i Nedovica,i to su takvi najglasniji ovde pa se stice utisak da ih ima bar 50 a ne cetvorica,petorica koja redovno pljuju po Djordjevicu,ostali su ok momci.
                    Ne znam ko pljuje, to u Srbiji i nije tesko jer svako bi trebao da stoji iza svojih napisanih reci pa makar i u virtuelnom svetu kao sto je ovaj. Ja se inace borim te vrste izrazavanja svog misljenja vredjanjem igraca, trenera, navijaca suprotnog kluba tako da se ne osecam prozvanim posto si replicirao na moj upis.

                    Sto se tice spomenuta dva igraca, smatram da svojim kvalitetima ( na terenu iskljucivo) zasluzuju mesto medju 12 umesto 2 igraca koji ce se tamo naci bez obzira kako se oni budu zvali. Nije bitno da li se zovu Milosavljevic, Birchevic, Simonovic ili Guduric.

                    Ako je SDJ tako odlucio, a sigurno nisu kosarkaski razlozi neka i onda i odgovara za eventualne (ne) uspeh.Njegov izbor, moj nije.

                    Comment


                    • Jelenic je predsednik vaterpolo saveza direktno postavljen od SNS,Vucica,kako god hoces i on ce da se zahvaljuje dok mu kaplje lova od cara,kad dodju drugi na vlast zahvaljivace se njima,tako to ide u ovoj drzavi. On nema nikakvih dodirnih tacaka sa Djordjevicem koji je selektor,radnik KSS,rezultatima je opravdao selektorsko mesto i nema sta kome da se zahvaljuje,pre ce biti da ce Vucic opet po ko zna koji put njemu da se zahvaljuje za rezultate koje postize,da se slika,odvali koju nacionalisticku izjavu da raspali narodne mase. Ja Djordjevica nikad nisam cuo da prica o politici,verujem da ga i ne interesuje,zivi u Italiji i bas ga zabole i za Vucica i Djilasa,Obradovica,svima je vec jasno da su politicari ista stoka koja radi na rusenju sopstvene drzave.

                      Comment


                      • Nisam na tebe Sarac mislio,ne moram da imenujem,sami se prepoznaju. Ja se slazem s tobom da i Kalinic i Nedovic imaju kvalitet da budu u 12 ali ko sam ja da osporavam izbor selektora koji nas vodio do tri srebra na najvecim takmicenjima i jednog polufinala,i to prakticno jedno EP bez 6,7 standardnih reprezentativaca. Ako je neko zasluzio da mu se veruje to je onda Djordjevic.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Nisam na tebe Sarac mislio,ne moram da imenujem,sami se prepoznaju. Ja se slazem s tobom da i Kalinic i Nedovic imaju kvalitet da budu u 12 ali ko sam ja da osporavam izbor selektora koji nas vodio do tri srebra na najvecim takmicenjima i jednog polufinala,i to prakticno jedno EP bez 6,7 standardnih reprezentativaca. Ako je neko zasluzio da mu se veruje to je onda Djordjevic.
                          Sve se slazem osim u onom delu da nema uticaja politike i na njega mada sam uveren da nije AVov fan ali da javno nece da se oko tog pitanja izjasnjava. Takav imam osecaj, ali da zna isto tako da mu nije reprezentacije da bi bio u debelom finansijskom problemu jer od klupske kosarke kao trener se nije bas mnogo ovajdio. Da ima pricu ima i tu mu skidam kapu, da je trenutno nas jedini trener koji moze voditi ove momke jer ovi od jaceg imena nisu zainteresovani, a od mladje garde , pa ne vidim nikoga ko ima autoritet da stane ispred 5 nba igraca i da od njih trazi da izginu za grb.
                          On to ime, i kazem tu mu skidam kapu, za motivaciju, posvecenost zemlji i grbu i to stalno istice.

                          Comment


                          • Stvarno mislis Sarac da Djordjevic vise zaradjuje u reprezentaciji nego u Kinderu koji sad zari i pali u Evropi,dovodi ozbiljne igrace? Pa Djordjevic je dovoljno zaradio za tri zivota da bi se prodao nekom Vucicu,Djilasu i ostalim drkadzijama ovog naroda,svakako mu egzistencija ne zavisi od reprezentacije,dobro je on opeljesio i Panatanaikos i Bajern. Reprezentacija mu je svakako pomogla da on kao trener pocetnik dobije te angazmane ali i on je to vratio s kamatom reprezentaciji.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              ali da zna isto tako da mu nije reprezentacije da bi bio u debelom finansijskom problemu jer od klupske kosarke kao trener se nije bas mnogo ovajdio. .
                              Ovde si debelo omasio. Pa ti bar imas te neke informacije... koliko kostaju svi ti prethodni i trenutni klupski angazman pa stavi sve to u srazmeru sa platom u reprezentaciji. Pa to je nemerljivo...

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Stvarno mislis Sarac da Djordjevic vise zaradjuje u reprezentaciji nego u Kinderu koji sad zari i pali u Evropi,dovodi ozbiljne igrace? Pa Djordjevic je dovoljno zaradio za tri zivota da bi se prodao nekom Vucicu,Djilasu i ostalim drkadzijama ovog naroda,svakako mu egzistencija ne zavisi od reprezentacije,dobro je on opeljesio i Panatanaikos i Bajern. Reprezentacija mu je svakako pomogla da on kao trener pocetnik dobije te angazmane ali i on je to vratio s kamatom reprezentaciji.
                                Ti nisi upoznat sa njegovim finansijskim krahom zajedno sa jos par njegovih drugara, koji su zajednicki ulozili pare u neki rudnik zlata u Braziilu? Veliku lovu je pukao i prvi mu placen posao dao Djilas kada je postao selektor. Tek posle je dosao Pao i Bayern pa sada Virtus, mada i taj Virtus je preuzeo posle pauze od godinu dana posle otkaza iz Bayerna.

                                Koliki je uticaj politike smo videli sa imenovanjem Suzane ( pr AV) u KSS, tako da mora da guta to sto mu serviraju iz Saveza.
                                Da ponovimo, Djilas mu je dao prvi ozbiljan placeni posao i to kao treneru pocetniku da bude selektor najbolje selekcije sveta posle USA.

                                Ja nisam od onih navijaca koji dele reprezentacija na grobare i cigane, daleko od toga, zelim pobedu nase reprezentacije na svakoj utakmici pa neka Bogdan utrpa 100 poena sam ili Raduljica, samo pisem o cinjenicama kako je i ko je zasluzan sto je SDJ selektor, i da zakljucim uvek glasam da on bude selektor i ne vidim nijednog drugog koji to moze biti pa cak ni Dejan Radonjic

                                Comment

                                Working...
                                X