Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja samo cekam da se okrene karma, posto se negativne stvari gomilaju ( Tunceri, Bjelica, Teo, Raduljica ), sprema nam se neko itekako pozitivno uzbudjenje, ili makar ja verujem u to .

    A kao sto je rekao i Savan, Sir Chewbaka, Gasol i ostali su najmanje bitni . Vazno je da se pripreme odrade na najvisem nivou i nema zime .

    Comment


    • Dragovic ce biti pozvan za univerzitetsku reprezentaciju...verovatno ce biti pozvan i na pripreme prvog tima,za neko naredno takmicenje.
      sigpic

      Comment


      • Himna EP....

        http://www.youtube.com/watch?v=vQwmR5KLUI8

        Comment


        • definitivno ibaka igra za spaniju,ma trebao je doci igati za srbiju

          Eurobasket: Serge Ibaka na popisu Španjolske




          Sergio Scariolo, izbornik košarkaške reprezentacije Španjolske, popisao je 15-oricu kandidata za obranu naslova europskog prvaka na ovoljetnom Eurobasketu u Litvi.
          Prvi se put na popisu našlo ime 21-godišnjega krilnog centra Oklahoma Cityja Sergea Ibake, porijeklom Kongoanca koji još uvijek nema španjolsku putovnicu. U Španjolskome se košarkaškom savezu nadaju da će ponajbolji bloker NBA lige dobiti državljanstvo u predstojećih 70 dana, koliko je preostalo do početka Eurobasketa, koji se igra od 31. kolovoza do 18. rujna u Litvi.
          Ne bude li Ibaka raspoloživ na vrijeme, Scariolo će automatski pozvati 20-godišnjega krilnog centra Real Madrida Nikolu Mirotića, košarkaša rođenog u Podgorici.
          Po prvi put u povijesti Španjolci bi na jednome velikom natjecanju mogli nastupiti sa šestoricom igrača iz NBA lige. Jedino još Francuzi imaju toliko.
          Do početka natjecanja branitelji naslova morat će popis skratiti za tri imena, na ukupno 12 reprezentativaca.
          Popis španjolske košarkaške reprezentacije za Eurobasket:
          playmakeri: Jose Calderon (Toronto), Ricky Rubio (Minnesota), Victor Sada (Barcelona),
          bekovi: Sergio Llull (Real Madrid), Juan Carlos Navarro (Barcelona), Rudy Fernandez (Portland), Rafa Martinez (Valencia),
          krila: Carlos Suarez (Real Madrid), Fernando San Emeterio (Caja Laboral), Victor Claver (Valencia),
          krilni centar: Pau Gasol (LA Lakers), Serge Ibaka (Oklahoma City),
          centri: Marc Gasol (Memphis), Felipe Reyes (Real Madrid), Xavi Rey (Gran Canaria).

          Comment


          • Da Bog da ne resili na vreme, pa da Mirotic mora da igra.Ovaj barem nije toliko fizicki jak ko Ibaka i ne blokira suteve kao ovaj divljak.
            Za Afrikance kazu da su od kad su klinci bili da su bezali od lavova, Ibaka je bio jedan od retkih koji im se suprotstavio.
            Last edited by Ricma; 22-06-11, 10:50.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Da Bog da ne resili na vreme, pa da Mirotic mora da igra.Ovaj barem nije toliko fizicki jak ko Ibaka i ne blokira suteve kao ovaj divljak.
              Za Afrikance kazu da su od kad su klinci bili da su bezali od lavova, Ibaka je bio jedan retkih od onih koji im se suprotstavio.
              i ja se nadam tome ali nema nista od toga,ibaka je zver zaista neverovatna atleta

              hahah za ovu tvoju drugu recenicu ne bi ni sumnjao da im se nije suprostavio

              Comment


              • Ibaka je pojeo lava
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Vise bih voleo da Nemce dobijemo sa Novickim u njivovom timu.
                  http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-kosarka/199259/Novicki-Stvarno-bih-mogao-na-taj-Eurobasket
                  Ostaje nam da se nadamo da ce se Ibaka povrediti na pripremama.

                  Comment


                  • Ako dodje i Novicki onda ce ovo prvenstvo biti bez konkurencije najjace u prethodnih 10ak godina.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nowitzki dolazi sigurno , potvrdio je vise puta ...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Vise bih voleo da Nemce dobijemo sa Novickim u njivovom timu.
                        http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-kosarka/199259/Novicki-Stvarno-bih-mogao-na-taj-Eurobasket
                        Ostaje nam da se nadamo da ce se Ibaka povrediti na pripremama.
                        au maricu razocarao si me za ovu konstataciju u vezi Ibake,nikada ne bih moga da pozelim nekome povredu a pogotovo Ibaki sa takvom dusom,razocarenje


                        da i ja se nadam da ce Nowizki igrati i da mu Novica ocita lekciju

                        Comment


                        • Originally posted by miki1 View Post
                          au maricu razocarao si me za ovu konstataciju u vezi Ibake,nikada ne bih moga da pozelim nekome povredu a pogotovo Ibaki sa takvom dusom,razocarenje


                          da i ja se nadam da ce Nowizki igrati i da mu Novica ocita lekciju
                          Samo sam se sprdao.Tako ja koristim ovaj smajli.
                          Novitcki bi rado igrao, al ne tice se samo njega.Najvise zavisi da li Dalas da ga pusti.
                          I Milicic je prosle godine hteo, pa se nije pojavio na pripremama.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Samo sam se sprdao.Tako ja koristim ovaj smajli.
                            Novitcki bi rado igrao, al ne tice se samo njega.Najvise zavisi da li Dalas da ga pusti.
                            I Milicic je prosle godine hteo, pa se nije pojavio na pripremama.
                            ma ne znam sta da li si se sprdao ili ne.ali ibaku nemoj da mi diras

                            nowizki ako dodje i ako dodje i caman bice zaista jaki na centarskim pozicijama i bice zaissta tesko protiv njih
                            ma sta ce nam milicic mislim da je ova selekcija idealna sto je vec i pokazala

                            Comment


                            • Razumeli smo se.;)
                              Milicica sam naveo kao primer od prosle godine koji je rekao da ce da se odazove reprezentativnim obavezama, a na kraju je pokazao da se na njega i ne treba racunati u skorije vreme sto je pokazao svojom odgovornoscu.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Razumeli smo se.;)
                                Milicica sam naveo kao primer od prosle godine koji je rekao da ce da se odazove reprezentativnim obavezama, a na kraju je pokazao da se na njega i ne treba racunati u skorije vreme sto je pokazao svojom odgovornoscu.
                                ma hebem im mater ti nasim zvezdicama,svaka cast ovim mladim momcima koji su tu i kada je najteze,pa takav je primer i stojakovic kada je bilo najteze reprezentaciji imao je uvek nekih zdravstvenih problema a igrao je u NBA
                                sto kaze Zeljko S.
                                LAKO JE POBECI OD SVEGA TESKO JE BITI TU KAD TREBA

                                Comment

                                Working...
                                X